iOS 5.0.1

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 81 až 100 (z celkového počtu 192 )
  • Autor
    Príspevky
  • #297626
    jasinoo
    Účastník (Participant)

    moj problem je ze som dal update na moj iphone na ktorom bol jailbrake….
    zacal som vyberat jazyk a bla bla bla a nakonci mi napisalo ze sim karta je neaktivna a halusky…
    skusil som restore a stale nejde siet…Orange iphone Orange karta ja neviem ci sa to da dat dokopy

    #297629
    Viktoria
    Účastník (Participant)

    Proste proces ide plynule..restoring->verifying->verifying firmware..potom vyskoci tabulka, ze vas iphone bol restornuty nechajte ho pripojeny a hned sa vam objavy v itunes..lenze tabulka zmizne a iphone sa neobjavy len svieti jabko a toto pod nim. Ja sa z toho zblaznim!

    #297631
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Skus hard reset drz home+power, kym nezhasne a zapni znovu .

    #297632
    Viktoria
    Účastník (Participant)

    Skusala som..nic. Ostane svietit len jabko.

    #297633
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Tak restorni cez DFU este raz.

    BTW : ten error ti teraz nevyhodilo ?

    #297636
    Viktoria
    Účastník (Participant)

    Uz mi nevyhadzuje error lebo som stiahla iReb cez ktory som isla. A uz som skusala 3x a stale sa nakonci akokeby zasekne.

    #297637
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Ste jej poslali link na tethered iOS preto nevie nabehnut

    #297638
    poper
    Účastník (Participant)

    stiahni si toto
    http://www.multiupload.com/S5SJ6K3K70
    pordz shift a stlac restore, vyber tento

    #297639
    Viktoria
    Účastník (Participant)

    No super a ja sa tu znazim, skusam jak debil zbytocne nakoniec.

    #297640
    Viktoria
    Účastník (Participant)

    Ale ja mam iphone4 a tam pise, ze iphone3..to je jedno?

    #297641
    iPet0
    Účastník (Participant)

    ak tam píše iPhone3,1… tak to je kódove označenie iPhonu 4

    #297642
    Viktoria
    Účastník (Participant)

    Aha ano..dakujem.

    #297643
    Viktoria
    Účastník (Participant)

    No tak skusim to s tym..

    #297656
    Viktoria
    Účastník (Participant)

    Poper: stiahla som ten co si tu hodil vsetko som urobila, ale som zase jak keby na zaciatku, pretoze idem uvodnym menu (nastavenie jazyka, wifi, etc.) dalej ma nepusti kvoli SIM.

    #297660
    piatok13
    Účastník (Participant)

    Je to naozaj tak, že budem mať síce breaknutý iP, ale bude celkom čistý a všetko čo v ňom mám teraz, budem musieť tam nasypať nanovo? Nedá sa to napr. zo zálohy?

    Ď.

    #297661
    iTuxx
    Moderátor

    Viktoria: skus ten co som ti poslal ja, ten je s untethered jailbreakom (netreba na spustenie pocitac) a je pre iPhone 4 a je uz aktivovany.

    #297662
    iTuxx
    Moderátor

    jasinoo: potom asi nebol original od orange ked si ho kupil jailbreaknuty a po aktualizacii nejde siet.

    piatok13: ak breakujes dodatocne tak ti tam veci ostanu. Ak breakujes s custom FW tak bude cisty a budes musiet obnovit zo zalohy.

    #297664
    mildo
    Účastník (Participant)

    zdravím nerád načínam niečo čo ste tu riešili už 31 krát ale chcem vediet definitívum čo sa tíka mna. mám iPhone 4 kupovaný v anglicku blokovaný. Mal som ho funkčný kedže tam bola verzia 4.3.5 asi a telefon som odblokoval pomocou gevey. lenže som niečo d*jebal nie pokazil ale d*jebal lebo pokazene inak vyzera :) a bol mob. v oprave kde jedine čo mohli spravit aby sa aspon zapol bolo, update na iOS 5.0.1 čiže unlock cez gevey nieje možný ak chápem správne. existuje iná alternatíva ako by som telefon spojazdnil?
    Ďakujem.

    #297665
    iTuxx
    Moderátor

    v prvom rade si skontroluj verziu basebandu. Ak v servise flashli orig FW, tak uz nenarobis nic, akurat si s nim vypodlozis kyvajucu sa skrinu. Ak flashli custom FW, tak by si baseband mal mat taky ako predtym a potom by ti telefon isiel pomocou gevey odblokovat.

    #297666
    mildo
    Účastník (Participant)

    ako zistim verziu bb? :)

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 81 až 100 (z celkového počtu 192 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.