iOS 5.0.1

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 41 až 60 (z celkového počtu 192 )
  • Autor
    Príspevky
  • #297480
    Viktoria
    Účastník (Participant)

    Tak to bude fajne drahy iPod. A ani neviem ako nahrat ten custom FW. A keby uz tak da sa ist aspon na net alebo len cisto pocuvat hudbu?

    #297484
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    Da, ked ho aktivujes. Potrebujes si stiahnut iOS 5.0.1 do PC, stiahnut sn0wbreeze 2.8b11 a pomocou neho si spravis aktivovany custom FW. Mal by ti ponuknut aj moznost dostat telefon do pwned DFU modu. Ked uz budes mat spraveny custom FW a telefon v pwned DFU, zapnes iTunes, podrzis shift a kliknes na restore. Najdes si kde mas ulozeny custom FW a das nainstalovat ten. Po ukonceni by sa ti mal telefon zapnut aktivovany. Je mozne ze ti bude hlasit nejake chyby cez ktore nebudes moct v iTunes prejst, tak s tymi by si mala poradit TinyUmbrella. Spravil by som ti to kludne, aj som momentalne v KE ale kym by sa mne v praci stiahol iOS ktory ma 800MB tak by uz bolo aj zajtra a to tu uz nebudem. A dalsia vec je ta ze som uz davno neinstaloval custom FW cize by som sa s tym musel dlho zabavat a na to moc nemam cas.

    #297498
    Viktoria
    Účastník (Participant)

    Ach boze. To je na mna dost komplikovana operacia. Ani neviem, co je to TinyUmbrella.

    #297499
    Viktoria
    Účastník (Participant)

    Ak budes opat v KE, nemozes sa ozvat? Prosiiiiiiiiiiiiim

    #297502
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    Viktoria mozem to skusit, do KE sa vratim zase v stredu, doma by som na to mal cas, ale tak neviem ci mi das telefon do ruk len tak :) Ale neviem zarucit ci sa mi to podari.

    #297505
    Viktoria
    Účastník (Participant)

    No tak si dame na seba kontakt a sa stretneme a pridem k tebe domov :D

    #297506
    Viktoria
    Účastník (Participant)

    Boze toto znie hrozne. Lol

    #297507
    Viktoria
    Účastník (Participant)

    Pozri ja uz nemam co stratit. Momentalne ho nemozem pouzivat a jemi takto na nic. Aspon hudbu a net nech viem vyuzivat…a ked uz by sa to podarilo tak budu sa dat pouzivat aj aplikacie (fb, viber, skype etc.) ???

    #297510
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    Ak chces prines mi ho dnes do prace. A ak sa mi ho podari spojazdnit vratim ti ho v stredu. Ale je na tebe ci mi veris a das mi tel alebo nie :D ondronad@me.com tam ti poviem viac

    #297513
    jockerx2
    Účastník (Participant)
    #297514
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    to by zaujimalo aj mna ci to funguje

    #297519
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Aj tak potrebujes SHSH na 4.3.5

    #297521
    iTuxx
    Moderátor

    A este k tomu aj orig SIMku

    #297530
    carlos24
    Účastník (Participant)

    Hmm dakujem vsetkym co sa vyjadrili k mojej prozbe o pomoc.. tak zatial by som ho skusil vyuzit ako ipod, len neviem ako sa to robi – vedel by mi niekto poradit ako s terajsieho stavu – ked pozaduje tu orig simku ho dostat do stavu vyuzitia aspon na ipod..
    MoRFI tu sice pise daky postup len neviem ci je to na to , tak sa radsej este raz pytam :) aby som daco zas nepo.. :D
    P.S. ak by sa mi podarilo zohnat original simku tak potom sa bude dat znova vratit na stav klasickeho telefonu, ci ten ipod stav bude trvaly? Dakujem

    #297539
    poper
    Účastník (Participant)

    teraz ho mas neaktivovany, mozes len volat na 112
    aktivovat ho mozes:
    1. SIM od rovnakeho operatora ako iphone
    2. Custom FW
    3. Hacktivation (ktory mava problemy s push)

    druha vec je unlock, aby si mohol pouzit aj svoju SIM
    baseband, ktory tam mas sa neda ani prepisat nizsou verziou ani odblokovat (zatial)

    #297544
    carlos24
    Účastník (Participant)

    Aby som ho zatial mohol pouzit aspon ako ipod tak urobim tem Custom FW ako pise vyssie MoRFI ?? Keby som zohnal tu originalnu sim, potom sa to da urobit ten unlock aby mi isiel? Co znamena ten baseband – sa v tychto terminoch okolo idonu nevyznam .. – to ze sa neda prepisat bude dako vadit kebyze zozeniem tu orig . sim aby sa dal pouzivat, ci?

    #297545
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Cez originalnu SIM ho len aktivujes. Odblokovat by sa dal iba tak, ze by si ho dal oficialne odblokovat operatorovi, na ktoreho je blokovany. Inak ho NIJAKO inac neodblokujes. Resp. dal by sa tam dal baseband a NOR chip si starsim basebandom, ktory sa da odblokovat aj neoficialne, ale stoji to cca 80€+vymena a nervy. Zhrnute : oficialny odblok od operatora, alebo aktivovat cez custom firmware a pouzivat bez SIM karty len na net, aplikacie, …

    #297558
    poper
    Účastník (Participant)

    baseband – firmware modemu
    ktory tam mas sa ZATIAL neoficialne odomknut neda
    oficialne – zistis od akeho operatora iphone mas a napises im

    #297562
    carlos24
    Účastník (Participant)

    mohli by ste mi este prosim napisat ako urobit tem custom fw cez snowreez? stiahol som si do pc iOS 5.0.1 len neviem na co v tom snowbreeze kliknut – nechcem to dobabrat :/ Dik

    #297564
    poper
    Účastník (Participant)

    stiahni toto
    http://filefactory.com/file/cfe6363/n/sn0wbreeze_iPhone_4-5.0.1_hacktivated_jb.ipsw

    pripoj iphone, v itunes drz shift a klikni restore
    otvori sa ti okno a vyberes v nom subor co si stiahol
    ten je uz aktivovany

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 41 až 60 (z celkového počtu 192 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.