iOS 5.0.1

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 161 až 180 (z celkového počtu 192 )
  • Autor
    Príspevky
  • #297782
    iTuxx
    Moderátor

    eraserv6: tie ipsw co sme im sem linkli uz si hacktivovane. Problem bude v tom ze ich neinstalovali cez pwned DFU

    #297785
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    iTuxx : Keby boli hacktivovane nechcel by od nich iphon vlozit orig. SIM kartu.
    S Custom FW nikdy nerestornes pristroj pokial nie je v Pwned DFU pretoze im vyskoci chyba 1600!
    Kedze tu niektori pisu ze sa im restore podaril, logicky ho museli mat v Pwned DFU ale na 100% asi nie je aktivovany ked pyta originalnu SIM.
    Vyssieuvedenym postupom by si zarucene svoje iphony rozchodili za cca 20 minut a nemuseli by za styri dni polozil stovky otazok:-)

    #297786
    Viktoria
    Účastník (Participant)

    eraserv6: Takze mam to skusit tym tvojim postupom???

    #297787
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Viktoria keby si bola chlap tak ti na to nieco napisem:-))).
    Takze ANO skus moj stotisickrat overeny postup za ktory rucim ze je 100% funkcny a mnohokrat uskutocneny na viacerych iphonoch :-)

    #297789
    Viktoria
    Účastník (Participant)

    Ale som zena a vsetko je pre mna 2x tak tazsie :D Je tam asi 100 redsn0w-ov ako mam vediet, ktory mam staihnut?

    #297791
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Ak mas Mac tak ten uplne navrchu, ak Windows tak ten hned pod nim.

    #297792
    Viktoria
    Účastník (Participant)

    Dakujem :-)

    #297795
    jasinoo
    Účastník (Participant)

    cize kartu mi neodblokuje len pojdem ako IPOD?
    da sa nieco s tym spravit….kua
    predomnou isiel o2 na mojom phone a teraz moj orange nejde a telefon bol ze vraj kupeny v orange

    #297801
    iTuxx
    Moderátor

    jasinoo: ak si v menu, tak sa pozri do nastaveni a napis aky mas model. Podla toho sa da teoreticky zistit odkial je.

    eraserv6: ten ipsw co som linkol bol hacktivovany na 100%.

    #297809
    Viktoria
    Účastník (Participant)

    No HURAAAAA podarilo sa! Mam iPod touch :-)
    Eraserv6: DAKUJEM ZA POSTUP, KTORY FUNGUJE! ;)

    #297823
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    Cool. Opakujte dalsi, nebude vam toho iphonu az tak luto teraz, ale o to dlhsie :D

    #297826
    Viktoria
    Účastník (Participant)

    Co o to dlhsie???

    #297834
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    Mrziet ze z iphonov su ipody

    #297838
    Viktoria
    Účastník (Participant)

    Tak, ale urcite nie naveky. Unlock pride coskoro na ten posrany novy BB. Duufam..

    #297839
    Viktoria
    Účastník (Participant)

    Mam este jeden taky problemik, ze nejde mi youtube. Nechce sa pripojit.

    #297840
    jasinoo
    Účastník (Participant)

    ITUXX: imei: 012647008558904
    podla toho mi to vies zistit ?

    #297844
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Viktoria, moc bych se netesil. Apple proti unlocku pracuje uz 5 let a tech der je cim dal tim mene a postupy k neautorizovanemu unlocku (ale i JB) jsou cim dal tim silenejsi ;) Nehlede na to, ze temer pokazde se tim odpali nejaka funkcionalita (gps, wifi, …) a nasledujici verze iOS tu cestu k unlocku zase zavre. A nemoct si updatnout mobil je dost k vzteku rekl bych? Odhlidnout od bezpecnosti, nova funkcionalita vzdycky potesi a kdyz ma clovek neofic. unlock, muze si casto nechat zdat uplne, nebo na dlouhe mesice. Byt tebou prodam a poridim si nejaky mistni, treba i o generaci starsi. Za ty nervy a problemy to fakt nestoji parat se s locknutym telefonem.

    #297846
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Pred 18-timi mesiacmi som niekde cital ze unlock na novu verziu BB “coming soon”.
    Odvtedy je mrtvo a po unlocku zostala len cierna diera.
    Predaj svoj iphon, doloz nejake bubaky a kup si neblokovany pretoze podla mojho odhadu SW unlock uz nikdy nevyjde

    #297847
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    A aj ked vyjde, tak potom zas to dopadne u niekoho ako teraz. To ked niekde citate ze unlock coskoro pisu iba pre ludi co si to chcu precitat. Nikto zadarmo nebude sediet rok nad kodmi aby nieco odblokoval.

    #297852
    Viktoria
    Účastník (Participant)

    No ved nevadi. Mne ta telefonovanie staci aj nokia. Skoda no..apple sa fajne chrani teda. A pokial ide o to aj ludia s oficialne kupenymi iPhonmi cez operatora maju problemy. Radsej uz ani iphone ako telefon nechcem.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 161 až 180 (z celkového počtu 192 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.