iOS 5.0.1

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 192 )
  • Autor
    Príspevky
  • #297296
    iTuxx
    Moderátor

    Funkcnost Gevey nezalezi od FW ale od basebandu.
    Ked je baseband najnovsi (downgrade basebandu softwarovo nie je mozny, da sa to urobit len hardwarovo) tak mozes FW downgradovat aj na 1.0.0 (prehanam) ale telefon sa aj tak nebude dat cez gevey ani ultrasn0w odblokovat. That’s the way it is…

    #297310
    jockerx2
    Účastník (Participant)

    No ja som zistil ze sa to da ale potrebujes aj downgrade iTunes cize musis zmazat aktualnu verziu stiahnut tu ktora vysla s ios 4 a dalej to pokracuje jak som pisal….

    #297353
    kyduso
    Účastník (Participant)

    aj mne nejde ios 5.0.1 na ipode 4g seka prehrieva sa a baterka nic nevydrzi

    #297377
    natti81
    Účastník (Participant)

    Ahojte prosim vas pekne, mam uz jailbreaknuty iphone 4 s iOS5 ale posledny krok mi chyba ku stastiu:D poradte mi prosim nechcem spravit nejaku hlupost. co mam spravit s tou Cydiou?:) :D

    #297389
    iTuxx
    Moderátor

    posledny krok? aky posledny krok? vies co je to jailbreak? Ved to ze tam mas uz Cydiu je konecna zastavka. Co este chces? :-)

    #297398
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Neurobil si nahodou tethered jailbreak a teraz mas bielu ikonku Cydie ?

    #297411
    Viktoria
    Účastník (Participant)

    jockerx2: Ano bola som taka splasena a nie dostatocne informovana, ze som dala update cez iTunes cize sa mi automaticky nahral novy baseband. Cize som v riti. Ak sa da urobit to, co hovoris a bude telefon normalne zasa funkcny, riskal by som to. Ale potrbeujem niejaky ten postup co a ako. Som celkom “technicky typ”, ale v tomto si vazne nie som ista. Niesi nahodou z KE, zeb y si mi s tym mohol helfnut? :D

    #297413
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    Viktoria: o aky tel sa jedna? aku verziu basebandu tam mas? mas tam momentalne nahrany iOS 5.0.1?

    vsetko najdes v Nastavenia, Vseobecne, Informacie, VERZIA a Firmware modemu.

    #297415
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Downgrade basebandu nie je mozny a pokial updatovala priamo cez itunes a stiahol sa FW z apple serverov ma z iphone ipod. Hotovo, nic nemusi riesit!

    #297416
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    eraserv6: to je v poriadku, precitaj si ze Roro to poriesil. Ani v jednom ani v druhom pripade nevieme ake telefony maju. Viem ze downgrade basebandu nie je mozny…

    #297417
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Chalanisko mal iphone z orange cize neblokovany a to je rozdiel, slecna z USA cize na najnovsom basebande neodomknutelny co je fakt. Preto pisem ze nic nemusi riesit, snad moze poslat poziadavku na operatora ktory ho zablokoval a mozno sa nad nou zmiluju o com vsak pochybujem.

    #297419
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    Ospravedlnujem sa, to som prehliadol.

    #297422
    Roro
    Účastník (Participant)

    jj moje stastie ze som si vzal neblokovany mob…

    este dodatok…ak si budete robit JB 5.0.1 tak to robte cez PC s windowsom….ja som to prvy krat robil na Macbook pro a tam bol kamen urazu…kto to robil cez mac ma tento problem…kto to spravi cez win mal by sa problemu vyhnut a malo by to slapat bez problemov…

    #297426
    carlos24
    Účastník (Participant)

    Ahojte, chcel by som Vas poziadat o pomoc.. s iphonom som zaciatocnik a mam od kamosa z anglicka dovezeny starsi pouzivany iphone4. Mal som tam stary soft tak som ho chcel update-nut na tu 5.0.1 verziu cez itunes. Nevedel som vsak, ze potom bude chciet daku original simku ako som cital na nete teraz. Kamos tvrdil,ze mu tam isli 2 rozne simky , ja mam O2 ale tu mi nebere, tym padom je vlastne telefon nepouzitelny. Preto by som Vas chcel poprosit , ci by mi nevedel niekto poradit co sa s tym da robit, nejako to napravit alebo tak..Ved predsa snad sa to takto “lahko” nemoze dobabrat, ci? :( Za radu Vam vopred dakujem :)

    #297428
    poper
    Účastník (Participant)

    spytaj sa ho od akeho operatora ho kupil a potom si kup simkartu na ebay-i

    #297429
    carlos24
    Účastník (Participant)

    dik, len vtip je v tom, ze on ho tam tiez kupil od niekoho a uz do anglicka nepojde :( neda sa tam nejako nahrat stara verzia softu alebo nieco take? Pripadne ak by sa podarilo zistit operatora a aj kartu pojde mi tam potom aj O2 karta? Skusil som ju dat do fonu aj pred aktualizaciou ale nebralo ju, som myslel ze mozno vada softu ako som cital a dakom fore, ze niekto s tym mal tiez problem ale potom aktualizoval soft a islo mu to.. Tak neviem, mozno pisem nezmysli, som vsak zaciatocnik v tomto a toto mal byt moj debut s applom :(

    #297454
    Viktoria
    Účastník (Participant)

    carlos24: Spravil si presnu tu istu hlupost co ja a to, ze si updatol cez iTunes. Zevraj s tym nic nemozme urobit. Ostava nam len cakat kym niekto hackne ten novy baseband abo co ja viem co. Btw..ty sa vobec nevies dostat do iPhonu ?

    #297455
    Viktoria
    Účastník (Participant)

    Nie je tu vobec ziadna sanca nahrat tam spat ten stary soft??? Jeden chlapec tu pisat, ze je to mozne zo starsou verziou iTunes samozrejme.

    #297457
    iTuxx
    Moderátor

    Ak by sa vam aj podarilo tam nahrat starsiu verziu iOS tak telefon proste neodblokujete lebo verzia basebandu ostane stale ta ista. A ta sa da downgradovat iba hardwarovo (vymena chipu na doske).

    Maximalne co mozete spravit, je pouzivat telefony ako iPody. Nahrate hacktivovany custom FW a telefon sa da pouzivat. Ale SIM kartu nezoberie (teda iba originalnu)

    #297465
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    Viktoria, carlos24: bohuzial asi ani cakat sa neoplati. apple s tymto bojuje asi od prveho dna predaja iphonov, snazi sa ich udrzat v krajinach kde boli kupene na pausal a pod, preto ak je nieco zablokovane tak je s tym tazko bojovat. neustale sa o to staraju a takto ked ma niekto chut na novy iOS bud zabudne alebo nevie ze to len tak updatovat nemoze, a v tu chvilu maju postarane o to ze si budes chciet kupit novy… nikdy sa neoplati kupovat zablokovane, resp. ani docasne odblokovane. jedine oficialny odblok. nizka cena laka ale potom na to clovek doplati a ked to chce predat v takom stave v akom to mate tak to ma cenu max 150€, co si myslim ze uz je pod cenu vasho nakupu.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 192 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.