iOS 5.0.1

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 181 až 192 (z celkového počtu 192 )
  • Autor
    Príspevky
  • #297854
    iTuxx
    Moderátor

    jasinoo: imei mi nepomoze, potrebujem v znastaveni vediet Model. A skus aj seriove cislo.

    #297857
    carlos24
    Účastník (Participant)

    iTuxx – nevedel by si mi nahodou poradit preco ked som urobil cen custom FW podla toho tvojho sposobu mi to aj tak nejde?? Ked dam restornut tym vytvorenym ssuborom cez redsnov – NO_BB tak sa mi fon zapne v tom aktivacnom menu kde stale chce original simku, a ked idem dalej a vypnem fon, dam jailbreak tak mi to instalacne okienko v redsnove jak keby zamrzne a pise – Explotiting with limera1n .. kurzor instalacie zamrzne a telefon sa mi sam zapne zase v tom aktivacnom mode.. Co robim zle :(((

    #297862
    iTuxx
    Moderátor

    skus dostat telefon do pwned DFU modu. Eraserv6 napisal presne ako ten pwned DFU urobis. Viktoria mala ten isty problem a teraz jej to uz funguje. Skus to.

    #297864
    carlos24
    Účastník (Participant)

    berem spat, neviem sice ako ale uz mi to fachci.. robil som to presne ako si pisal aj predtym ale ted to uz ide.. mozno som fakt pobabral dako to DFU ale prave preto , ze to tu uz pisala Viktoria daval som na to pozor aby som spravne urobil to DFU.. hlavne ze to uz ide, DAKUJEM TI :)

    #297866
    iTuxx
    Moderátor

    to je v pohode, som rad ze ti to uz fici. Otazne je ci sa ti oplati mat taky drahy iPod.

    #297908
    Viktoria
    Účastník (Participant)

    carlos24: ide ti youtube???

    #297913
    jasinoo
    Účastník (Participant)

    nejde sa mi vobec dostat do nastaveni…..ser.c. je 85109FWFA45

    #297916
    megabyerik
    Účastník (Participant)

    mam tiež taky isty problem iphone 4 som si aktualizoval na 5ku soft a teraz mi vypisuje že vložte simku … dal som si to spravit do mobilshopu a už ide aspon ako to tu vy pišete všetko okrem simky … ale ešte by som chcel vedet ako tam dostanem simku ked to bude možne ? alebo tak plis dajte vediet ! teraz mam sneho super ipod ://

    #297922
    megabyerik
    Účastník (Participant)

    a inak ked by som mal original simkartu na čo je boknuty to by čo vyriešilo ?

    #297923
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Megabyerik, neudelas s tim nic, dokud nebude nejaky neoficialni unlock. A ten asi hned tak nebude, jestli vubec nekdy? Apple je v ochrane cim dal lepsi a kazda nalezena “dira” pro unlock/JB, je v dalsi verzi iOS obvykle opravena. Takze se s tim bud smiris, nebo prodas a koupis si iPhone odemknuty na tvou sit. Holt opet se potvrdilo, ze nejsme tak bohati, abychom si kupovali levne veci ;)

    #298502
    carlos24
    Účastník (Participant)

    ahoj, podarilo sa mi zistit nastastie, ze povodne mal chalan v anglicku v iphone VODAFONE simku – preto by som sa chcel spytat ci na odomknutie zatial len “ipodu” je nutne vodafone simku s anglicka alebo staci hocijaka, napr aj v cesku je vodafone.. dakujem
    viktoria : hej youtube mi ide

    #298509
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Urcite potrebujes Vodafone UK simku. Vodafone UK neni to same jako Vodafone SK. Dalsi moznost, je udelat to pres hactivated iOS stahnuty nekde z webu (pohledej tady na foru, uz se to tu resilo mockrat). Ten nevyzaduje origo simku.

    Jinak Vodafone UK (a vubec UK iphony obecne), by mohlo jit permanentne unlocknout! Na ebay najdes plno aukci, ktere nabizeji manufacturer unlock iphonu, prakticky vsech modelu a UK operatoru! A podle feebacku u nekterych aukci, to opravdu funguje! Holt tak jak to dela nekdo tady u TM mobilu, v UK je iphonu kapku vic a tim padem i vic sluzeb tohoto typu. V prumeru to stoji 30-40GBP, coz podle mne neni tak moc pokud to pomuze? Je tam ale vzdy sance, ze neco nezafunguje. Napriklad telefon, ktery byl meneny v ramci zaruky, se u nekterych operatoru nemusi dat unlokcnout. Souvisi to nejak z imei tech nahradnich telefonu. Dost casto na to upozornujou i primo v unlock aukcich.

    Tady mas par aukci:
    http://www.ebay.com/itm/iPhone-4-3G-3GS-Unlocking-Service-Vodafone-UK-/260851042882?pt=UK_Phones_Software_RL&hash=item3cbbef0a42

    http://www.ebay.com/itm/iPHONE-4S-4-3GS-OFFICIAL-FACTORY-UNLOCKING-SERVICE-VODAFONE-UK-/220889764517?pt=UK_Phones_Software_RL&hash=item336e0e52a5

    http://www.ebay.com/itm/IPHONE-4S-4-VODAFONE-UK-ITUNES-FACTORY-UNLOCK-SERVICE-/250965141618?pt=UK_Phones_Software_RL&hash=item3a6eb02872

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 181 až 192 (z celkového počtu 192 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.