AirPods Pro majú svojho nástupcu

Apple dnes predstavil druhú generáciu svojich bezdrôtových slúchadiel.

Zvuk na mieru

Novinka dostala čip H2 a podporu pre Spatial Audio, ktoré bude šité na mieru vašej hlave a ušiam na základe zmerania pomocou TrueDepth kamerou. Zmenou prešla aj známa stálica AirPods Pro, funkcia aktívneho potláčania ruchov s ešte lepšou redukciou nechceného hluku na úrovni dvojnásobku. Slúchadlá vyhodnocujú okolie a jeho hlučnosť až 48 000x za sekundu.

Stíšenie na dosah

Novinka ponúke celkovo 6 hodín počúvania na jedno nabitie, plus 30 ďalších hodín si ponesiete v puzdre. Celkovo tak získate o 33% viac výdrže.

Apple k novej generácii pridal aj užitočný ovládací prvok – hlasitosť si upravíte posunutím prstu po novej dotykovej vrstve na slúchadle. Do balenia pribudla nová najmenšia veľkosť štupľov, XS.

Okrem slúchadiel sa v Cupertine pozreli aj na puzdro. To má po novom reproduktor, cez ktorý vás na seba obal upozorní, pre prípad, že ho nemôžete nájsť. Nabijete ho pomocou Apple Watch nabíjačky, magsafe alebo nabíjačiek s Qi kompatibilitou a novinkou je aj očko pre šnúrku.

Nové slúchadlá budú dostupné od 9. septembra s cenou 249 dolárov.

zdroj: Apple

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.