AirPods Pro majú svojho nástupcu

Apple dnes predstavil druhú generáciu svojich bezdrôtových slúchadiel.

Zvuk na mieru

Novinka dostala čip H2 a podporu pre Spatial Audio, ktoré bude šité na mieru vašej hlave a ušiam na základe zmerania pomocou TrueDepth kamerou. Zmenou prešla aj známa stálica AirPods Pro, funkcia aktívneho potláčania ruchov s ešte lepšou redukciou nechceného hluku na úrovni dvojnásobku. Slúchadlá vyhodnocujú okolie a jeho hlučnosť až 48 000x za sekundu.

Stíšenie na dosah

Novinka ponúke celkovo 6 hodín počúvania na jedno nabitie, plus 30 ďalších hodín si ponesiete v puzdre. Celkovo tak získate o 33% viac výdrže.

Apple k novej generácii pridal aj užitočný ovládací prvok – hlasitosť si upravíte posunutím prstu po novej dotykovej vrstve na slúchadle. Do balenia pribudla nová najmenšia veľkosť štupľov, XS.

Okrem slúchadiel sa v Cupertine pozreli aj na puzdro. To má po novom reproduktor, cez ktorý vás na seba obal upozorní, pre prípad, že ho nemôžete nájsť. Nabijete ho pomocou Apple Watch nabíjačky, magsafe alebo nabíjačiek s Qi kompatibilitou a novinkou je aj očko pre šnúrku.

Nové slúchadlá budú dostupné od 9. septembra s cenou 249 dolárov.

zdroj: Apple

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?