iOS 5.0.1

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 141 až 160 (z celkového počtu 192 )
  • Autor
    Príspevky
  • #297738
    carlos24
    Účastník (Participant)

    Aspon na ipod verziu by som to chcel dat nejako :( kym nezozeniem orig.simku.. toto vediet tak sa na to vykaslem..co citam ze problemy robi ifon aj ludom co ho kupili na slovensku..

    #297740
    carlos24
    Účastník (Participant)

    POPER – inak vsimol som si ze v tom navode co si poslal sa nazov suboru , kt sa na obrazku ide otvorit k tomu restoru vola – RESTORE a ty co si mi dal link na stiahnutie ma v nazve HACKTIVATED_JB – je to dobre? mozno preto mi to nejde.. Neviem nevyznam sa len som si to tak vsimol, ci to neni nahodou tym

    #297741
    iTuxx
    Moderátor

    to je jedno ako sa to vola. Ten balik si iTunes aj tak rozbali a pouzije subory ktore obsahuje a tie sa volaju vzdy rovnako.

    #297743
    iTuxx
    Moderátor

    inak, tak ma napadlo, mozno vam ten restore zamrzne kvoli tomu ze telefon neni v pwned DFU ale iba v obycajnom. Skuste telefon vypnut, pripojit ho k najnovsiemu redsn0w, v nom vybrat Extras -> Pwned DFU.
    Potom ked to bude, spustite iTunes a skuste Shift+Restore ten hacktivovany FW.

    #297759
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    iTuxx urcite to bude tym. Custom fw mi nikdy nesiel bez pwned DFU. Potrebuje este redsn0w aj original IPSW ku spusteniu procesu ako kedysi?

    #297760
    iTuxx
    Moderátor

    Myslim ze hej lebo ho potreboval aj Pwnage Tool. Pre istotu som stiahol orig 5.0.1 spravil som na nom hacktivaciu s jailbreakom a chcel som ho cez noc uploadnut nech ho vyskusaju ak by neisli tie prve, ale vypadol mi net takze cely proces uploadu sa zrusil. Skusim este raz.

    #297761
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    Niekolkym som radil aby si stiahli original IPSW 5.0.1 a kazdy si spravil custom FW sam. tusim ze sn0wbreeze ponuka aj moznost dostat tel do pwned DFU modu, ale to som videl iba na obrazku v navode, do pwned DFU som ho stale daval cez redsn0w.

    #297768
    Viktoria
    Účastník (Participant)

    Ale ved iTuxx pisal, ze nam ziadny sn0wbreeze ani redsn0w netreba, lebo zevraj ten hacktivovany FW uz vsekto ma a netreba proste uz nic viac. A mala som telefon v pwned DFU mode, este mi to aj vypisalo na PC. Tak teraz co mame robit..

    #297769
    Viktoria
    Účastník (Participant)

    Treba stiahnut ten redsn0w? Najnovsi t.j., ktory???

    #297770
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    Viktoria, ako si ho dostala do pwned DFU? Kde ti to pisalo? Ani ale iTuxx napisal tiez ze chcel Vam chcel spravit aktivovany custom FW aby si bol 100% isty ze to tak je lebo nikomu to nefunguje. Robim jeden IPSW pre ludi co s tym maju problem. No nie som si tym 100% isty lebo neviem ci sn0wbreeze nepridava tethered JB do iOS, co by znamenalo ze telefon sa po update s tymto custom FW musi zapinat cez redsn0w funkciou “Just boot tethered now”.

    iTuxx: vies mi to potvrdit alebo vyvratit? Prida sa do IPSW thethered JB ked to robim cez sn0wbreeze 2.8b11? zaskrtol som iba Hactivated a dal generovat.

    #297771
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    Viktoria: mas tam teraz nainstalovany hactivated iOS ale nechce sa ti zapnut? zamrzne to na logu apple?

    #297772
    iTuxx
    Moderátor

    Viktoria: ja som nevedel ze treba pwned DFU. Staci len ked pomocou redsn0w telefon do tohoto modu dostanes a potom ten custom 5.0.1 uz ma v sebe aktivaciu aj jailbreak.

    MoRFI: neviem aky jailbreak ten sn0wbreeze prida lebo som s nim nerobil. Ja mam na Macu Pwnage Tool 5.0.1 a ten by mal davat untethered. V kazdom pripade: ak by aj daval tethered, nie je problem cez Coronu v cydii spravit untethered patch. Alebo sa dodatocne spravi untethered cez redsn0w, hlavne je aby im spravil hactivaciu. JB sa budeme zaoberat potom.
    Ja som vcera robil tiez hactivovany 5.0.1 ale pridal som aj JB, teraz to uploadujem. Keby Viktoria pouzila ten tvoj FW tak by potom musela cez redsn0w spravit JB dodatocne.

    #297773
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    iTuxx: to je mi jedno aky tam dava, len aby sme vedeli, ci nahodou im iba netreba nabootovat iphone cez redsn0w a netreba uz nic restorovat

    #297774
    iTuxx
    Moderátor

    Tak to ti neviem povedat. Nemaju co stratit, mozu skusat :-)

    #297776
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Ludia preco si nespravite custom FW sami???
    1.) Stiahnite si redsn0w podla OS ktory mate : http://www.iclarified.com/entry/index.php?enid=16424
    2.) Stiahnite iOS 5.0.1 : http://appldnld.apple.com/iPhone4/041-3309.20111109.64rtg/iPhone3,1_5.0.1_9A405_Restore.ipsw
    3.) Pomocou redsn0w si vytvorte Custom IPSW kliknutim na CUSTOM IPSW priamo v redsn0w, ktory neupdatne baseband ale zaroven nie je ani aktivovany!
    4.) Po vytvoreni custom IPSW pripojte iphone k PC alebo Mac pomocou USB kablu, vypnite ho, otvorte redsn0w a v karte EXTRAS zvolte – Pwned DFU.
    5.) Riadte sa instrukciami na obrazovke.
    6.) Ak mate iphone v pwned DFU, zatvorte redsn0w, otvorte iTunes a zruste hlasku s informaciou ze mate pristroj v recovery mode.
    7.) Stlacte SHIFT(Win) alebo ALT(Mac) a zaroven kliknite na RESTORE v iTunes.
    8.) Najdite cestu ku vami vytvorenemu Custom IPSW ktoreho nazov by mal vyzerat takto : NO_BB_iPhone3,1_5.0.1_9A405_Restore.ipsw
    9.) Po uspesnom restore a nabehnuti iphonu do systemu pristroj opat vypnite a spustite redsn0w.
    10.) Zvolte kartu JAILBREAK a riadte sa instrukciami na monitori.
    11.) V dalsom kroku je nutne zaskrknut volbu INSTALL CYDIA a cakat kym JB prebehne.

    Vysledkom je aktivovany iphone bez nutnosti vkladat originalnu SIM, ktory mozte pouzit ako iPod ak uz mate BB v najvyssej verzii

    #297777
    Viktoria
    Účastník (Participant)

    Fuuha chvilu tu niesom a co vsetko sa tu deje.

    #297778
    Viktoria
    Účastník (Participant)

    morfi: vcera som ho restorla, ale neviem ho aktivovat. Normalne zapnem a furt to iste prejdem menu a “try again” vypise. Cize potom ten FW nie je untethered???

    #297779
    Viktoria
    Účastník (Participant)

    Podla vsetkeho ho treba asi nabootovat cez ten redsn0w ako pises. Ci?

    #297780
    Viktoria
    Účastník (Participant)

    Inak vcera som to robila aj s iReb, pretoze mi pisalo error 1600. Tak som si pomohla tym, lenze zatial ziadna vyhra..

    #297781
    Viktoria
    Účastník (Participant)

    Cize do DFU som isla cez iReb. To prebehlo v poriadku, vyskocilo okno, ze telefon je v pwned DFU mode a, ze mam zapnut iTunes a restornut to shiftom nasledne vybratim mojho custom FW.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 141 až 160 (z celkového počtu 192 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.