iOS 5.0.1

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 192 )
  • Autor
    Príspevky
  • #82955
    Roro
    Účastník (Participant)

    zdravim moj problem je: mal som soft 4.3.1 vsetko slapalo bez najmeniesiho miniproblemiku…vcera som prehodil na 5.0.1 a nejde ani siet ani nic proste…jailbreaknute to je cez redsnow…nemam ho ani restornuty lebo itunes mi ani taku moznost neponuka tak mobil je total cisti…jb som robil cez MBP…poradte jak sa z tohto dostat…
    hlavne ma sere ze nefunguje vobec siet normalna…

    ak sa niekto s tymto stretol…dakujem

    #295976
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Vtedy si mal urobeny unlock a teraz si preinstaloval cely system a vymazal unlock. Ale popri tom si upgradol na novy baseband, ktory NIJAKO neodblokujes … Zostava ti hodit iPhone do suflika a cakat, kym dakto hackne ten novy baseband.

    #295983
    Vladimir Knazovický
    Účastník (Participant)

    to si ma moc nepotešil tiež som si tam hodil IOS 5.0.1 s jailbreakom a práve som to zistil ten iphone som kupoval na slovensku tak neviem prečo by to nemalo ísť ?

    #295989
    Vladimir Knazovický
    Účastník (Participant)

    prišiel som na sposob ako iphone bude fungovať ale nebudeš mať jaibreak :

    Pripojte iPhone k počítaču. ITunes umožňujú začať na jeho vlastné. Ak sa iTunes nespustí sama o sebe, otvorte ručne kliknutím na ikonu na ploche počítača.

    2
    Podržte “Power” a “Home”, gombíky v rovnakej dobe, až sa telefón vypne. To by malo trvať asi 20 sekúnd. Počkajte, až sa obrazovka sa úplná tma.

    3
    Uvoľnite tlačidlo “Power” a naďalej držať klávesu “Home” tlačidla. Počas 10 sekúnd, mal iTunes vás upozorní, a objavísa funkčné tlačítko RESTORE už len stiahneš a mobil funguje tak ako má.

    #295992
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    To ti ho le “nanovo preinstaluje” a vymaze jailbreak, ale neodblokuje ti ho …

    #295996
    Vladimir Knazovický
    Účastník (Participant)

    potom už len downgrade IOS

    #296002
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    A ten bez hashov (SHSH) neurobi a neviem, ci downgrade iOS downgradne aj baseband.

    #296008
    Vladimir Knazovický
    Účastník (Participant)

    zaujmalo by ma prečo pustil von tan jailbreak ked neni 100%

    #296011
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    jailbreak a unlock NIE JE to iste…

    #296048
    Roro
    Účastník (Participant)

    spravil som co pisal vlado…telefon funguje aj siet…neni tam sice jailbreak ale teraz som rad ako blcha ze ide aspon siet…uz som to videl hodne blede…

    #296615
    Viktoria
    Účastník (Participant)

    Mam presne ten isty problem co Roro. Moj iphone4 teraz lezi v sufliku, co ma dost stve! Mam na seba strasne nervy radsej som mohla ostat pri starom ios a tak teraz nemam nic.
    Tak teraz oplati sa vobec nieco robit a skusat, alebo len cakat na to kym dev team spristupni unthetered version???

    #296630
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Aky mas baseband ? Chod do nastavenia-vseobecne-informacie-firmware modemu a to cislo tu napis, ale ak si upgradovala cez original firmware, tak to neodblokujes.

    #296635
    Viktoria
    Účastník (Participant)

    No lenze ja sa vobec neviem dostat do nastaveni. Proste zapnem iphone a dojedem len po nastavenie jazyku, wifi a bla bla no a potom pise, ze cakajte vas iphone sa aktivuje..lenze potom uz iba vypise to “uzasne a potesujuce”, ze nechce akceptovat SIM.
    Co znamena, ze cez original firmware?

    #296638
    Viktoria
    Účastník (Participant)

    BTW..mam gevey sim a ak som to upgradovala cez iTunes myslim, ze nic z toho.

    #296640
    Matys
    Účastník (Participant)

    gevey na iOS 5 nefunguje

    #296641
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Ak si upgradovala iba normalne v iTunes klik na upgrade, tak sa ti stiahol originalny firmware z Apple serveroch a restornul sa cezen, cize sa nahral novy baseband (4.11.08), ktory neodblokujes NIJAKO ani cez Gevey. Ostava ti len cakat, alebo zajst za operatorom na ktoreho mas iPhone blokovany, väcsinou po skonceni viazanosti bezplatne odblokuju iPhone na vsetky siete.

    #296656
    Viktoria
    Účastník (Participant)

    Chapem. Nemam ho cez ziadneho operatora. Bol to darcek kupovany v USA. Cize zatial ostane v sufliku :(

    #296661
    Viktoria
    Účastník (Participant)

    No nemali by ste nervy? Lebo ja mam strasneeeee!!! A nic s tym nemozem urobit.

    #297165
    Roro
    Účastník (Participant)

    no ja som mal jedine to stastie ze bol z orngeu a nahodil som ho s 5.0.1 uplne odzaciatku potom som ho restorol so starym savom a vsetko mi to nahodilo naspat chvala bohu…secko si to zapamatalo asik aj ten baseband aj nastavenie na siet…pak uz som ho zase len jailbreakol a ted frci 5.0.1 aj s jailbreakom bez najmensich problemov….

    #297293
    jockerx2
    Účastník (Participant)

    Matys: Si v peknom Lese :)
    Viktoria: Da sa este urobit jedna vec, cez redsnow sa da urobit custom fw, a ten bude aj aktivovany a podla toho sa da zistit aky mas bb ale mam pocit ze si ho updatovala oficialne cez iTunes….takze asi si dala aj iny bb a stym sa da urobit len to ze downgradnes iphon na ios4 4.3.3 a potom spat na ios 5 ale urobeny cez redsnow!!!

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 192 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.