iOS 5.0.1

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 101 až 120 (z celkového počtu 192 )
  • Autor
    Príspevky
  • #297667
    iTuxx
    Moderátor

    ze sa kuknes do nastaveni :-)
    ak sa do telefonu nevies dostat, tak musis restornut hacktivovany FW ktory som tu vyssie postol pre Viktoriu. Potom ti uz telefon nabehne a v nastaveni sa na to mozes mrknut.

    #297668
    mildo
    Účastník (Participant)

    mam ho zapnutý. len neviem kde v nastaveniach :/…

    #297669
    Viktoria
    Účastník (Participant)

    mildo: vsetko najdes v Nastavenia, Vseobecne, Informacie, VERZIA a Firmware modemu.

    #297670
    Viktoria
    Účastník (Participant)

    iTuxx: no tak toto mi vysvetli ako inak ked nie cez PC??? Inak pouzila som tvoj link.

    #297671
    mildo
    Účastník (Participant)

    04.11.08

    #297672
    piatok13
    Účastník (Participant)

    iTuxx: trochu som sa stratil. Vždy som jailbreak riešil custom wf. Mám fw 5.0.1, bb 04.11.08. Ako breaknúť iP dodatočne? Je možné breaknúť untethered?

    Vďaka za radu

    #297673
    iTuxx
    Moderátor

    viktoria: lebo keby si pouzivala custom FW s tethered jailbreakom, tak by si vzdy pri spustani telefonu musela pouzivat redsn0w na PC. S tym FW co som postol to nepotrebujes, telefon sa spusta sam.

    #297674
    Viktoria
    Účastník (Participant)

    Cize nemam ani pripajat iPhone k PC? Ja som z toho uz debil, vazne. Lol

    #297675
    mildo
    Účastník (Participant)

    iTuxx: vies mi prosim ta poradit :(…som zúfalí už.

    #297676
    Viktoria
    Účastník (Participant)

    Mam stiahnuty ten FW co si postol. Co mam dalej urobit???

    #297677
    iTuxx
    Moderátor

    viktoria: daj telefon do DFU ak pisali chalani vyssie (alebo skus aj kludne telefon vypnut, stlacit Home a pripojit nech je v Recovery). Pripoj k iTunes, ten vypise ze je telefon v recovery mode. Opyta sa ci ho ma restornut. Zrus to, a manualne klikni na Restore s tym ze budes drzat stlaceny Shift.

    mildo: s cim konkretne? Telefon mas zapnuty (dufam ze v Menu) a staci pozriet v Nastaveniach verziu modemu (basebandu).

    #297678
    piatok13
    Účastník (Participant)

    iTuxx: trochu som sa stratil. Vždy som jailbreak riešil custom wf. Mám fw 5.0.1, bb 04.11.08. Ako breaknúť iP dodatočne? Je možné breaknúť untethered?

    Vďaka za radu

    #297679
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    iTuxx : Tak a teraz ta zozeru :-))

    #297680
    mildo
    Účastník (Participant)

    verziu bb je 04.11.08 čo ďalej :)

    #297681
    iTuxx
    Moderátor

    piatok13: ano uz to mozne je. Niekde vyssie som postol 5.0.1 FW ktory ma untethered jailbreak (a je hacktivovany – nepotrebujes povodnu SIMku na aktivaciu). Ak mas telefon blokovany, tak ho pouzi. Ak mas telefon neblokovany, tak potom budes musiet pouzit tento: http://www.multiupload.com/1H75Z5F8UO. Pripadne ani nemusis restorovat. Staci pouzit novy redsn0w, ten by to mal zvladnut a este sa ti aj zachovaju data.

    #297682
    iTuxx
    Moderátor

    mildo: tak s tym nenarobis uz nic. Akurat mozes telefon pouzivat ako iPod Touch. Zial, gevey tento bb nepodporuje. Zatial.

    #297684
    mildo
    Účastník (Participant)

    :( aj tak dakujem :(

    #297686
    iTuxx
    Moderátor

    odkial je ten telefon? mozno by sa dal oficialne odblokovat

    #297689
    Viktoria
    Účastník (Participant)

    No vidim to tak, ze chudak mildo je presne v mojej situacii. Mame najdrahsi iPod chlapce :D

    #297692
    iTuxx
    Moderátor

    on je na tom trochu lepsie, lebo on ten iPod aj moze pouzivat :-P

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 101 až 120 (z celkového počtu 192 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.