iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1,261 až 1,280 (z celkového počtu 1,445 )
  • Autor
    Príspevky
  • #336926
    mmhardky
    Účastník (Participant)

    A uz je fuc. Inak najcastejsie tam takto svieti 64GB biely, ako ihned dostupny. Posledny tyzden taker kazdy druhy vecer je bud dlhodobo nedostopny, alebo dostupny ihned. Mam obavu, ze to jednoducho vobec nic neznamena, akurat ze mate moznost urobit objednavku.

    #336942
    JFK.
    Účastník (Participant)

    :D na eshope bol 32 dostupný hneď … na predajniach nie je, iba 16tky .. ja to kašlem :D

    #336949
    niko
    Účastník (Participant)

    Dobry den ja mám problém s iphonom 3gs 16gb blokovaný kúpil som ho s tým že sa nedá volať dal som to urobiť išlo všetko aj volať ale ln cez ios 4.2.1 mobil sa sám vipol …. ked ho zapínam nejde skúšal som snowbreeze všetko šlo ukázalo vločku načitalo sa to na itunes ukázalo že mobil sa resetne odpočítalo sa to mobilom sa nič nestalo a na itunes :nalez se iphon v štádiu zotavení nvm čo mám robiť

    #336951
    JFK.
    Účastník (Participant)

    ^^^
    prečo to píšeš do témy o iPhone 5 ?

    #336983
    sairik
    Účastník (Participant)

    nie len tu :-D

    #337445
    D@ve
    Účastník (Participant)

    bez dna 2 mesiace trvalo orange-u aby vybavili moju objednavku na iPhone 5 32gb black! uz som myslel, ze sa nedockam, ale od dnes som konecne jeho stastnym vlastnikom… tak hadam sa aj vase cakanie rychlo skonci:)

    #337446
    Rikulinko
    Účastník (Participant)

    D@ve : objednaný cez eshop ?

    #337454
    Rob
    Účastník (Participant)

    super, mozno sa uz situacia skutocne zlepsi a naskladnia aj v telekome 32GB verzie..

    #337475
    JFK.
    Účastník (Participant)

    D@ve, riešil si to cez eshop, alebo predajňu????? ja na svoj 32 stále čakám (predajňa)

    #337485
    MooDy
    Účastník (Participant)

    Ako treba riesit situaciu, ak kupujem iPhone od cloveka ktory ho ma z orange? Ako je to s uplatnenim zaruky? Pokial viem, tak to bude moct reklamovat iba on, nakolko ho kupoval s pausalom. Vyriesi to splnomocnenie?

    #337492
    sairik
    Účastník (Participant)

    vyriesi, no ci bude ochotny ti ho dat :) pretoze so splnomocnenim by si mu mohol hybat celym pausalom :)

    #337495
    MooDy
    Účastník (Participant)

    a nejake samostatne splnomocnenie len pre ucely pripadnej reklamacie? Bez toho mi je zaruka prakticky nanic

    #337496
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    MooDy splnomocnenie vies specifikovat na co ma sluzit. Otazne je ci predavajuci je prvy majitel. A ak to predava firemny telefon tak zase nieco naviac urcite :)

    #337499
    D@ve
    Účastník (Participant)

    Chalani, objednaval som 28.9. na predajni v Auparku.

    #337504
    Pentik
    Účastník (Participant)

    Niekto sem písal niečo v tom zmysle že na biele prevedenie 5iek niesú čakacie “rady”. O akého operátora sa jednalo a hlavne o aké verzie. Dík.

    #337509
    mcmatej
    Účastník (Participant)

    Splnomocnenie sa da vylucit na jediny ukon, dolezite je aby podpis splnomocnitela bol overený notárom alebo na mestskom urade. Jeden hacik je v tom, ze splnomocnenie (uz som sa s tym stretol) akceptuju len po dobu troch mesiacov (i ked pravdu poviem moc som sa s tym nechcel zmierit no islo o prihlasovanie auta na policii a ako vsetci vieme niekedy sa ani pravnik nevyhada s nasimi “organmi”). Myslim, ze aj to by sa dalo vyriesit uvedenim doby v plnomocenstve na dva roky. Alternativa je podpis kupnej zmluvy, ktora bude obsahovat dolozku kde sa zaviaze asistovat v pripade uplatnenia reklamacie.

    #337515
    enko
    Účastník (Participant)

    moody: co sa tyka reklamacie telefonu, je to celkom obtiazne – lebo (moja osobna skusenost): pred 2 rokmi som vybral nejaky tel z telekomu a predal ho, teraz po roku a 8 mesiacoch mi prisiel papier oficial z telekomu, ze ma vyzyvaju k tomu, aby som si prisiel do telekomu po telefon – vraj mi neuznali reklamaciu. samozrejme som netusil o co ide, tak som zasiel na predajnu, kde som sa dozvedel, ze niekto si uplatnil reklamaciu telefonu ale na cudzie meno, nakolko mi to nedalo trosku som sa povypitoval predajcu, ake rozne moznosti mozu nastat a podstatne je toto:

    ak pride niekto do telekomu a bude reklamacia uznana, pricom telefon je NEOPRAVITELNY, tak telekom vyzve NIE TOHO KTO TELEFON PRINIESOL, ale toho na koho je brany pausal, aby sa rozhodol co s pausalom – pricom existuju viacere moznosti:

    1, zrusit pausal, nakolko telefon je neopravitelny
    2, novy telefon s novym doplatkom
    3, kus za kus (malo pravdepodobne ze po 2 rokoch bude este ten isty telefon v predaji, aspon u inych znaciek, mozno apple budu mat aj po 2 rokoch )
    4, podpis noveho pausalu

    treba si dat na to pozor, lebo u premiovych znaciek ako apple kde ak by aj bola chyba opravitelna, tak oni to menia kus za kus ako neopravitelnu chybu – no v tomto pripade bude vyzvany POVODNY zakaznik na rozhodnutie co s pausalom, cize ak by si ty ako druhy majitel prisiel – vyreklamoval – moze sa kludne stat ze ostanes bez telefonu, povodny ti vezmu a novy dostane majitel pausalu… snad som to napisal pochopitelne :) verim tomu, ze podobny postup je aj u orange – overene to vsak nemam. tyka sa to len Telekomu.

    #337596
    Streamer
    Účastník (Participant)

    svietila tu na mna reklama na http://www.predajmobilov.sk/
    cez chat som pisal do predajne a vraj maju 70 iphonov v predajni (povodom asi z Londona)

    no neviem, pride mi to take cudne cele…
    ma niekto s nimi skusenost?

    Pride mi to take podozrive :-) aby to neboli nejake sunty

    #337598
    gorky
    Účastník (Participant)

    dnes mi volal chlapik z telekomu,ze prislo 50 ciernych iphonov 32GB. bol som podpisat a do 5 dni by som ho mal mat…good luck

    #337606
    JFK.
    Účastník (Participant)

    potvrdzujem, Orange 32 GB Black došli na predajne na objednávky čo boli spísané medzi prvými :)

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1,261 až 1,280 (z celkového počtu 1,445 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.