iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1,241 až 1,260 (z celkového počtu 1,445 )
  • Autor
    Príspevky
  • #336230
    mac_rookie
    Účastník (Participant)

    @speedman: 16 GB Black, od 20.10.

    #336233
    odklizec
    Účastník (Participant)

    duro2, pokud nemas faktury 50e a vic, tak se stebou nikdo moc bavit nebude. Muzes pohrozit odchodem, nabidnou ti maximalne slevu z pausalu, nebo mensi slevu na telefon. To je tak asi vse. Casy slev 50-75% na pausal + sleva na mobil a1gb internetu za 3E jsou nenavratne pryc ;) Ja si tak naskladal pausal snu u TM pred 4 roky. Ale to uz je davno pryc. Sice mi rikali, ze po skonceni vazanosti mi nabehnou “normalni” ceny, ale kupodivu ne, takze drzim hubu a jsem vysmaty. Ani mne nenapadne do toho nejak rypat a pokouset se o lepsi cenu, protoze bych dopadl akorat hur.

    #336257
    duro2
    Účastník (Participant)

    mám faktúry 100 a viac mesačne…

    #336265
    mmhardky
    Účastník (Participant)

    Ja mam u orange uz roky cez 120 mesacne, v januari mi konci zmluva, este som im ani nic nehovoril (iba naposledy na pobocke som zahlasil, ze si odciarkavam dni kedy konecne mozem od nich odist navzdy) a uz tyzden sa mi 2x denne snazia dovolat s nejakym prieskumom spokojnosti. Raz som im omylom zdvihol, ale hned som ich zrusil, ze momentalne nemam cas. Tak neviem, ci to s tym ma nieco spolocne.

    #336290
    Palso
    Účastník (Participant)

    Ma niekto skusenosti s BestDeal.sk? Maju ich tam vsetky skladom, aj za relativne rozumne ceny, ale sam o sebe ten obchod nevyzera moc doveryhodne. Pisal som im mail, vraj im nerobi problem osobny odber, ze sa akurat stretli s nejakou zakaznickou v Auparku a tam im az zaplatila. No neviem, znie to vselijako, skusal ich niekto?

    #336298
    mudrnudl
    Účastník (Participant)

    je jasne, ze operatori su paraziti…
    ale ak je clovek uz u jedneho dlhe roky a/alebo ma viac telefonov da sa s velkou davkou drzosti (rovnakou akou si oni uctuju za svoje sluzby) dobojovat k takej ponuke, ze ked si to prepocitate “24xpausal” + “cena dotovaneho telefonu”, tak vam vyjde nieco ako “cena nedotovaneho telefonu” + “ciastka do 200eur”
    vlastna skusenost

    #336309
    Speto
    Účastník (Participant)

    Duro2 staci napisat mail do telekomu ze ti konci viazanost a pocul si o takychto zvyhodnenych ponukach…spytaj sa ci by ti nevedeli nieco ponuknut a ze rozmyslas aj o prechode k inemu operatorovi…Na drzovku ale mne sa ozvali do 24hodin s ponukou…nedostanes nejake extra zlavy ale aspon nieco…ja som sa uspokojil so zlavou 25% z ceny pausalu

    #336310
    speedman
    Účastník (Participant)

    Treba si dať žiadosť o prenos čísla, alebo sa treba blbo opýtať, že ti skončila viazanosť a chceš preniesť číslo, tak či máš k ním nejaké záväzky. ostatné už doriešia oni :)

    #336325
    Rikulinko
    Účastník (Participant)

    “Vazeny zakaznik,

    dakujeme Vam za vyuzitie nasej sluzby.

    Reagujeme na Vasu otazku, ohladom dostupnosti mobilneho telefonu Apple Iphone 5. Pokusali sme sa Vas v ramci odpovede na Vas podnet kontaktovat telefonicky, ale zrejme ste nemohli prijat nas hovor. Preto Vas informujeme pisomne.

    Uvedeny mobilny telefon bol do nasej ponuky doplneny, avsak dodavatel nam neposkytuje take mnozstvo telefonov, aby sme dokazali pokryt celkovy dopyt.

    Najblizsi termin dodania mame hlaseny na 20.11.2012, avsak potrvdeny pocet kusov v dodavke opatovne nepokryva vsetky objednavky cakajuce na spracovanie.

    Vzniknuta situacia nas uprimne mrzi, nemam vsak moznosti zasahovat do logistickych rozhodnuti dodavatela, spolocnosti Apple. V ramci vybavenia Vasej objednavky Vas preto prosime o trpezlivost.

    Za pochopenie dakujeme.”

    Tak uvidíme :)

    #336360
    mirke
    Účastník (Participant)

    V Telekome uz take zlavy ako 75% na pausaly nejaky cas nefunguju (jedine v pripade, ze budete pokracovat uz pausale, na ktory ste 75% zlavu mali a samozrejme bez moznosti vzat dotovany mobil)

    Jedine co sa da teraz normalnou cestou dostat zlavu 30% na pausal, pokial ho beriete aj s mobilom a 50% pokial bez mobilu. Ak ste zakaznikom Telekomu a zahrate poriadne divadielko, tak niekedy polavia aj 50% zlavu na pausal a dotovany mobil k tomu. Toto ale plati na vsetky pausaly okrem Happy.

    Napriklad vcelku vyhodne je si vzat Podla seba 5 (100 minut do vsetkych sieti, nekonecne volania vecer 19:00-7:00 a cez vikendy do Telekomu, nekonecny internet a nekonecne SMS do vsetych sieti) s 30% Zlavou a iPhone 5 16GB za 389E.

    Pri Happy sa zlavy davaju jedine bez dotovaneho telefonu.

    #336385
    manimam
    Účastník (Participant)

    ja som predlzoval za posledne 2 mesiace dva pausaly v Telekome.

    na jeden som si ponechal 50% zlavu z mesacneho poplatku + zobral som Iphone 5.

    druhy som bral bez telefonu, program Podla Seba 5 + 1 balicek zadarmo a k tomu 30% zlava z poplatku.

    obidvoje pri viazanosti na 24 mesiacov.
    a som spokojny, myslim ze su to celkom slusne zlavy a vzdy lepsie ako platit plnu sumu.

    treba sa pokusit vyjednat aspon nieco. pretoze je podla mna zbytocne platit pausal za plne sumy, ktore su velmi, ale naozaj velmi prehnane. ja som pausal za plnu sumu neplatil odkedy mam pausaly na fakturu, co je minimalne 8 rokov… ;-)
    a to nie som ziadny VIP zakaznik ani nic podobne, nemam 50 a viac € faktury…

    #336416
    JFK.
    Účastník (Participant)

    V Centráli v Orange mi chlapík povedal :
    Nevieme kedy dojdu, december, možno Nový rok :D
    Skúsim v Auparku ešte dnes …uvidíme ci dnes príjdu ako sa vraví alebo to bolo len ďalšie klamstvo.

    #336419
    denton
    Účastník (Participant)

    vcera Orange poradca napisal: “obdrzali sme dodavku iPhonov 5, ktora mala pokryt objednavky za september a oktober” …. tiez som zvedavy co je pravda

    #336442
    JFK.
    Účastník (Participant)

    No akurát som bol v Orange v Auparku; tak včera dostali zasielku 16tiek, všetky objednávky realizované v auparku na 16tky vybavili + nejaké ďalšie predali, ostatné predajne netušia, pretože tá zasielka prišla rovno na sklad do auparku.
    16tky už opäť nemajú žiadne…
    32 nemali ešte ani raz a ani nemajú a nevedia kedy dojdu …

    #336453
    speedman
    Účastník (Participant)

    no a čo teraz :) chcel som 32gb ale vzhľadom nato, že mám aj ipad tak mi asi postačí 16gb…
    tak som sa v orange dohodol na alebo, podľa toho, čo príde skôr.

    #336469
    duro2
    Účastník (Participant)

    Takže som bol teraz v Telekome v Auparku v ZA, majú čierne 16 GB ajfony … ponúkali mi 15% zľavu na Biznis star***, k tomu ajfon za 235 … zatiaľ som to nezobral, skúsim niekde vydupať väčšiu zľavu.

    #336472
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Duro2, a majú v tom telekome výstavný kus ?
    Lebo v Bratislave bol ten stojan prázdny, takze predpokladáme, ze predali aj výstavný model :D
    Strašné to je …. :D

    #336480
    denton
    Účastník (Participant)

    na orange eshope znovu svieti dostupny biely 32GB, takze asi im nejaka zasielka prisla

    #336838
    JFK.
    Účastník (Participant)

    https://www.orange.sk/eshop/zariadenia/Apple-iPhone-5-32GB-Black/detailtelefonu.html?phoneId=18094
    32 GB BLACK – DOSTUPNÝ IHNEĎ … som zvedavý či príjdu na predajne!

    #336914
    mcmatej
    Účastník (Participant)

    O

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1,241 až 1,260 (z celkového počtu 1,445 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.