iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 1,445 )
  • Autor
    Príspevky
  • #326491
    McJobs
    Účastník (Participant)

    tback: Gorillu mal aj prvy iPhone, Apple prave pomohol rozbehnut produkciu toho skla

    /// ano, čierna verzia je krasna na produktovych videach/fotkach, ale skutočnosť bude taka

    http://cdn.pocket-lint.com/images/4RVy/apple-iphone-5-phone-review-27.jpg?20120919-210704

    Sklo na iP 4/4S po pade väčšinou skončilo s pavučinou, ale ked si človek na to daval pozor tak na zadnom skle boli vidno škrabance len ked si to clovek prehliadol na svetle, inak nie, nerezova obruba tiež podla mna viac vynikla ako terajši hlinik

    #326495
    sairik
    Účastník (Participant)

    nemyslel som ciernu variantu telefonu, ale ciernu na displeji :)

    #326497
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Ako je to s clom a tak do EU z Kanady, mám v úmysle požiadať nejakých známych aby mi poslali Unlocked GSM verziu, ktorá sa v Kanade, sem, kedže cena 32GB je 650€ v prepočte, oproti našej cene ktorá bude 810+€ — nejsú s tým problémy? :D

    (kto čítal biografiu Steva Jobsa vie, že iPhone má Gorilla Glass :)) )

    #326500
    sairik
    Účastník (Participant)

    pokial nema niekto cestu z kanady a nedonesie ti to tak sa to podla mna neoplati, pretoze ti to na colnici urcite chytia a zarubu clo+dph :)
    ono je problem aj na letisku ked nieco nesies zabalene a nahodou ti spravia kontrolu, tak aj tam ti daju clo, najlepsie sa je zbavit kabice a rozbalit ho a trosku opackat aby nevyzeral prilis novo :)

    #326502
    Xavier
    Účastník (Participant)

    Ja si ho kupujem o týždeň. Z Telekomu… dúfam, že bude tak do 800€ – ten základný model :D

    #326505
    palinho
    Účastník (Participant)

    Som zvedavy na dostupnost u svk operatorov.
    Ja uvidim podla toho kde bude nejaky dobry pausal.
    4 som mal za 500+pausal s orange, teraz to vidim na telekom Podla seba naj3+cca 500 eur doplatok :)

    #326514
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Xavier, tak ako ja rozmýšľam buď nad tou Kanadou alebo Orange-om, ale tak rátam tých 810€ za 32GB :(
    -ak sa zásielka označí ako GIFT, aj tak sa platí clo?

    #326516
    Benne
    Účastník (Participant)

    hmm, to osuchanie hliniku ma docela zaujima, ak dobre viem tak skrabance, ktore su jemne ako na obrazku od Petersona by mali byt cierne, hlbsie, ale take dost hlboke :D by uz mohli mat strieborny nadych, ale co som si pozeral o tom “farbeni”, tak som cital, ze do urcitej hlbky skrabanec ostava cierny.

    #326524
    palinho
    Účastník (Participant)

    No stym skrabancom uvidme, ak to je len jeden kus tak ok, stane sa pri takom mnozstve. Zajtra amici pootvaraju svoje iphone takze uvidime ako to dopadne :)..
    Mna jedine trapy dostupnost tu na svk, bojim sa ze aj tych iphonov co sa tu v piatok dostane tak budu rezervovane rodinnym prislusnikom v predajniach.

    #326526
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Orange už nemá 4S skladom, dúfam že si už naskladnia 5ťku budúci týždeň… minulý rok so 4S to bola katastrofa, mesiac som čakal na 32 GB …

    #326529
    McJobs
    Účastník (Participant)

    Ako je uchytene tie 2 zadne pásiky skla ? To je sučast toho hlinikoveho krytu ? Pytam sa kvoli pripadnemu rozbitiu toho skla, na 4/4S bol zadny skleneny plát osobitne od kostry, vymena do minuty

    #326548
    sairik
    Účastník (Participant)

    ty colnici su riadne kurwy neboj :) ani gift nepomoze :) ale mozes mat stastie a prejde to, ono najlpsie by bolo napisat aj hodnotu balika a dat to na nejakych 15$ :)
    ale zasa to nemozes poistit, pretoze by hodnotu vedeli, no a co ked sa to strati cestou? :) da sa to riesit aj kurierom, no ale to asi nie su vyhodne poplatky za dopravu :-D

    #326558
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Takze jediná cesta je Orange Slovensko cena min. 810 EUR, holy shit :(

    #326560
    palinho
    Účastník (Participant)

    Rodinu v CZ nemas?

    #326562
    majdy
    Účastník (Participant)

    Ja pevne verím v SVK Apple Online Store hneď na začiatku októbra :) V inom prípade asi berem z českého Store. Napadá ma taká otázka pritom, ako sa potom prípadne rieši reklamácia, ak by sa v budúcnosti otvoril online store na slovensku? Budem to musieť riešiť s českým, alebo rovno bude možnosť aj na slovensku vyriešiť prípadný problém?

    #326564
    Benne
    Účastník (Participant)

    urcite aj na Slovensku, v podstate mozes reklamovat po celom svete ;)

    #326567
    tback
    Účastník (Participant)

    peterson: to som tiez pocul/vedel ale ked som sa siel kuknut na wiki page venovanu gorille, iphone tam nebol medzi zariadeniami nikde..tak neviem teda

    #326568
    sairik
    Účastník (Participant)

    JFK a preco orange ? tmobile mal vzdy lepsiu cenu, a nevravim o eurach ale cca 80 … teraz to uz dorovnal

    no ten cesky apple store by zaujimal aj mna, jak sa to da odtamadial poriesit ? a reklamujem kde ?

    #326573
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Tak neviem, ja aj celá rodina sme v Orange a telekom nemám moc v láske, ale tak o týždeň sa rozhodnem podľa cien samozrejme je to off-contract, keďže som ešte viazaný s Orange…
    Je telekomácky iphone rovno aj unlocked keď je braný za plnú cenu?

    #326575
    majdy
    Účastník (Participant)

    Dík Benne, myslel som si, že je to tak, som rád :)
    sairik: z českého na slovensko zrejme neobjednáš, ale ak máš niekoho v čechách tak môžeš objednať na ich adresu a dať im to doniesť, alebo preposlať…

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 1,445 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.