iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1,401 až 1,420 (z celkového počtu 1,445 )
  • Autor
    Príspevky
  • #340151
    denton
    Účastník (Participant)
    #340162
    buden
    Účastník (Participant)

    asi nepridu tak skoro, ked ich v cine predali 2 miliony…

    #340274
    Sandra74
    Účastník (Participant)

    Pytala som sa kedy pridu 32G iphony white do bratislavskeho centralu toto mi odpisali – ”Zial zatial nemame potvrdene vyrobcom APPLE a ani skladom kedy budu dorucene. Dakujeme za pochopenie. S pozdravom Orange”

    #340287
    denton
    Účastník (Participant)

    orange zrovna napisal: “Vzhľadom na problémy na strane dodávateľa nemáme potvrdené na rok 2012 už žiadne dodávky mobilných telefonov Apple iPhone 5. Z tohto dôvodu predpokladáme, že do Vianoc už žiadne kusy distribuované do predajnej siete nebudú. Pokrytie objednávok očakávame v januári 2013”

    #340484
    Ultimate
    Účastník (Participant)

    Pouzivate foliu na displej na iphone 5 alebo je to zytocnost?

    #340489
    petto16
    Účastník (Participant)

    Nepouzivam, je to zbytocnost, ale uz som ho poskrabal a ani neviem ako.

    #340526
    Sandra74
    Účastník (Participant)

    Orange ma zase raz ”prijemne”potesil : Vzhľadom na problémy na strane dodávateľa nemáme potvrdené na rok 2012 už žiadne dodávky mobilných telefonov Apple iPhone 5. Z tohto dôvodu predpokladáme, že do Vianoc už žiadne kusy distribuované do predajnej siete nebudú. Pokrytie objednávok očakávame v januári 2013. Ďakujeme za pochopenie S pozdravom Orange

    #340527
    pego
    Účastník (Participant)

    Sandra74: vôbec sa nerozčuluj, ja tiež čakám na obyčajnú čiernu 16 GB verziu… A povedali mi to isté, Orange si vôbec zákazníka neváži… Stále len zavádzajú a sľubujú. Tiež som sa naň tešil, že ho budem mať do Vianoc… Ale už som sa nejako s tým zmieril, že to bude až niekedy v januári… Neurobíme s tým nič… Len dúfam, že to bude skôr ako na koci januára, začiatkom februára.

    #340546
    Ultimate
    Účastník (Participant)

    Dnes používam prvý krát telefon a všimol som si že hrká. Čítal som že pri štvorkach to to robil foťák a že to bolo normálne robí to aj Vám na 5?

    #340591
    Pentik
    Účastník (Participant)

    Ano je to normálne, je to autofocus

    #340621
    enko
    Účastník (Participant)

    caute, chcem sa opytat ako vidno spinu na bielych/ciernych kusoch ?

    ja viem ze ip5 je este kratko v predaji. prednedavnom som videl ip 3GS s bielym zadnym krytom a bol fakt spinavy a to taky druh spiny, ze sa neda odstranit – akesi divne cmuhy. ja som mal cierny ip a bolo to v pohode, predsa len na ciernom podklade spinu nevidno. budem teraz podpisovat zmluvu u telekomu, a velmi rozmyslam co zobrat – ci biely alebo cierny kus. na bielom ma tiez odradza jedna vec – ten hlinik mi pride akysi slaby, videl som biely ip5 v telekome v budapesti a mal ten hlinik poskriabany az to trhalo oci. co ten cierny material na ip5 ? to asi nebude cisty hlinik – ako je to tam so skrabanim ?

    #340640
    majdy
    Účastník (Participant)

    Na čiernom je hliník eloxovaný, čiže z hľadiska poškodenia a viditeľnosti škrabancov je biely na tom oveľa lepšie. Neverím že by sa zašpinil materiál na iPhone5 tak ako na 3GS, keďže to nieje plast.

    #340658
    TomRoss
    Účastník (Participant)

    Dobry den, v poslednom case sa stale snazim zohnat z telekomu iphone 5. No vsade ma odbiju z odpovedou, ze momentalne nie je dostupny v celej SR. No na moje pocudovanie na http://www.bazos.sk je kopec inzeratov s textom: “predam iphone5 vybrany z telekomu 20.12.2012.” a je ich tam fakt, ze kopec. Ako to, ze premna sa nenajde a iny si ho vyberaju z telekomu ako nič???

    #340675
    Ultimate
    Účastník (Participant)

    Skusal som to hrkanie este na dalsich dvochniphonoch a ked som na nich potukal prstom okolo kamery tak tie hrkali. Ja ked s mojim urobim prudsi pohyb rukou napriklad aj k uchu tak velmi jemne zahrka tie dva ktore som skusal to nerobili je to v poriadku?

    #340679
    magbtsta
    Účastník (Participant)

    @tomross tomu som sa cudoval aj ja ze co sa to deje ci ma klamu na telekome alebo co…ale po niekolky krat v niekolkej odlisnej ich predajne ma odbila ze maju sice 2 kusy (chcel som bielu 16gb) ale mne ich nemozu dat iba na pausal tak reku kaslem ich beriem si pausal…no ked som im to povedal tak berem aj pausal…tetuska neochotne kukla na mna co to chcem a ze neda sa su uz rezervovane a musim na neho cakat a mozno januar. Nasrali ma riadne a odisiel som….no ale doma som sa upokojil a nakoniec zobral pausal aj s iphonom 5 na ktory cakam uz tyzden a kedze do vianoc ho nestiham musim len pockat tak snad mi cim skor pride a budem sa tesit…ale s telekomom uz len bez viazanosti pojdem (ten pausal nie je na moje meno ale nasiel som znameho co predlzuje ale nechce novy telefon tak ho cely preplatim a zoboriem si)…taka si tolko k tomu iphone a telekom

    #340684
    Ultimate
    Účastník (Participant)
    #340690
    Cibike
    Účastník (Participant)

    uz serte vsetci na to hrkanie, kazdy vie ze je to autofocus, chyba je ak to nehrka, potom ta cocka nechodi dost lahko a môzete mat problem pri zaostrovani pri foteni, nechapem ze to kazdy druhy dookola riesi.. staci si prejst par odkazov z googlu a mate v tom jasno

    #340695
    Ultimate
    Účastník (Participant)

    Ale skusal som dva iphony a tie takto nehrkaju v mojom ako keby je vacsia vola preto ma to sere ale tak uz s tym aj tak asi nic nespravim budem sa musiet naucit s tym zit…

    #340877
    Speto
    Účastník (Participant)

    Ultimate kurna uz prestan, neraz ti povedali ze chyba je keby nehrka a stale dokola to riesis! Ked viac hrkas, je tam vacsia pohyblivost co je len lepsie…BTW. Pekne vianoce vsetkym!

    #340893
    Ultimate
    Účastník (Participant)

    Dobre fajn keď to tak má byť tak ok ale sere ma to že som dal za mobil 700€ a hrká a dosť mi to vadilo zo začiatku ale už som si zvykol celom.To, že tu je 70 strán zapísaných o tom ako každý nemôže zohnať iphone to je v poriadku….

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1,401 až 1,420 (z celkového počtu 1,445 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.