iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 41 až 60 (z celkového počtu 1,445 )
  • Autor
    Príspevky
  • #326581
    Benne
    Účastník (Participant)

    presne ako pise majdy, shipping na SVK neriesia vobec bohuzial :/ takze len dufat v SVK online apple store :)

    #326586
    Xavier
    Účastník (Participant)

    Ja ešte dúfam do posledného momentu, že to bude s cenami podobne ako 4S – najprv okolo 610€ a neskôr zdražel po návale… Počítam, že cez víkend alebo začiatkom ďalšieho týždňa by to mal Telekom zverejniť… Ani ja nemám Telekom veľmi v láske kvôli tým cenám a keď som videl Mázikovú v reklame….. Amen… Ale podľa mojich skúseností, teda čisto subjektívne – zdá sa mi, že mám na ich sieti najlepší signál. No nech len pekne uvedú rýchlo iPhone 5 a keď nebudem musieť vyplieniť kreditku, budem ich mať určite radšej :)))

    #326587
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Dúfam ze nejdeš do 16GB! :D

    #326589
    Xavier
    Účastník (Participant)

    Idem! Mal som 8GB iPod touch a celkom dlho mi to stačilo… Pri synchronizácii musím robiť kompromisy, ale budiž… :D

    #326590
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Prosím nie! :(
    Ja si ťa ani seba hlavne neviem predstaviť so 16 GB ;) si zober ze minúta videa je 180+ MB.
    1 panorama fotka je +/- 16 mb
    A hlavne hudba, náš verný spoločník vo dne/v noci, v dobrom i v zlom…tej treba hodne…takze 32 je cesta. :D :D trošku viac možno vyprazdniš kreditku :D nevadí…idú vánoce :D

    #326592
    uniqat
    Účastník (Participant)

    ten JFK je iny dealer :D nechces u mna pracovat :D ? hah

    #326593
    MooDy
    Účastník (Participant)

    ked vidim ze vsade je dodacia lehota 3 tyzdne..aka je sanca, ze sa u nas realne bude predavat 28. septembra? Ma vobec vyznam nejak sa riadit tymto datumom?

    #326594
    uniqat
    Účastník (Participant)

    nie :D

    #326598
    majdy
    Účastník (Participant)

    Jasné, že má. 28. septembra začne predaj na Slovensku s tým čo sa vyhradilo pre slovenský trh. Keď sa minú zásoby, až potom sa bude čakať.

    #326609
    Xavier
    Účastník (Participant)

    Potrebujem tam mať cca 7GB hudby a jedna séria seriálu zaberá približne 4GB po komprimácii, 1GB fotiek, zvyšok mi je jedno… :D

    #326632
    sairik
    Účastník (Participant)

    JFK ak kupis v tmobile telefon za plnu sumu tak je samozrejme odblokovany :)

    #326673
    McJobs
    Účastník (Participant)

    Ten hliník je fakt odolny ked ludia rozbaluju krabice a uz maju odreniny :)

    http://forums.macrumors.com/showthread.php?t=1448690

    #326677
    suley
    Účastník (Participant)

    viac ako polovica fotiek out of focus

    #326678
    majk
    Účastník (Participant)

    orange aktualizuje ponuku na webe… takze za chvilu budu asi ceny ip5

    #326680
    vlk
    Účastník (Participant)

    neviete o nejakej recenzí kde sa dá stiahnút nahraté video z iP5 ? Všade to uploadujú na rozne serveri kde to katastrofalne stahuje kvalitu

    #326681
    mmhardky
    Účastník (Participant)

    Tak prave prebehla sprava ze ku iP5 nebude dock od Apple. Fasa. Takze nam ostanu len tie cinske smejdy kde skoro nikdy nefunguje line out!

    #326682
    vlk
    Účastník (Participant)

    Asi najlepšie fun video :D

    #326684
    suley
    Účastník (Participant)

    vyborne :)))

    #326686
    brano L.
    Účastník (Participant)

    @sairik – aplikácia, ktorá ti lockne uzávierku alebo ostrost uz dlhu dobu existuje a je výborná. jej meno je FiLMiC+

    #326687
    Benne
    Účastník (Participant)

    Peterson, zaujimave, urcite davaj dalsie veci, to ma dost zaujima !
    Inac co som cital recenzie z oficialnych zdrovoj (napr engadget.com), tak toto vobec nespominali, a to mali cierny a par dni ho testovali. No som zvedavy.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 41 až 60 (z celkového počtu 1,445 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.