iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1,281 až 1,300 (z celkového počtu 1,445 )
  • Autor
    Príspevky
  • #337610
    Pentik
    Účastník (Participant)

    @gorky S kadiaľ si resp. v akom meste si to vybavil ? Boli aj biele ? Btw. dnes som bol v Nitrianskom telekome v Mlynoch a som prvý v zozname “čakateľov” na 32gb biely ;)

    #337611
    gorky
    Účastník (Participant)

    bratislava,biele neprisli.

    #337613
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Pentik, biele zatial nie sú …

    #337614
    sairik
    Účastník (Participant)

    @enko

    to je ako mozne, ze volali tebe? ved ja ked som reklamoval tak mam na potvrdeni o prijati reklamacie moje meno, telefonne cislo a ostatne udaje

    ako je kurnik mozne, ze moze ist povodny majitel po telefon ked nema potvrdenie o reklamacii ?

    bud je tu ozaj jebnuty system alebo neviem

    co mam robit ? mam volat dotycnemu nech je seriozny ked by ho nahodou telekom oslovil, alebo mam ist do telekomu a im vysvetlit nech volaju mne ?

    zatial je tyzden telefon na reklamacii, z PPI mi povedali ze cakaju na nahradny dosku (resp nahradny telefon)

    #337616
    Pentik
    Účastník (Participant)

    @JFK. Týpek si tam dal poznámku, citujem: “skôr biely” :D Takže ak nebude tak nebude ale keď už kupujem telefón v hodnote 800€ doprajem si aj farbu ktorá sa mi viac páči…

    btw. odkiaľ máš tu informáciu že biele niesu ? Niečo sa mi marí že na predošlých stranách sa spomínalo, že bielych je viac vrátane 32GB verzie.

    #337617
    Rob
    Účastník (Participant)

    to Gorky:
    si normalny zakaznik? ja som dnes volal na predajnu a slecna mi povedala ze 32GB verzie niesu na centralnom sklade, teda ze nieje mozne objednat cca o 14:00 dakujem

    #337620
    gorky
    Účastník (Participant)

    som obyc zakaznik.v rodine sme brali pred mesiacom happy l a tento mladik na predajni to vybavoval. ja som mu zavolal cca pred tyzdnom,spytal sa na iphone,potvrdil,ze uz nie su (rozobralo sa akurat utorkove naskladnenie) a ozve sa ked budu. dnes poobede mi volal.

    viete niekto potvrdit,ze pokial to uz bolo podpisane,objednane,potvrdene,ze kurier to doruci do 5 dni,tak to nemoze zakapat na mesiac? som sa ho pytal,ze ci ma nesupol len do zoznamu na centralnom sklade,ale tvrdil,ze on uz urobil objednavku na konkretny imei (kus) co je na sklade.

    #337621
    JFK.
    Účastník (Participant)

    @pentik, povedal to skôr aj Orange Poradca na FB a dnes mi to povedal týpek v predajni.
    (pokial viem, 32 GB verziu z Orange dodnes NIKTO nedostal :), takže tak) možno myslel/i 16tky

    #337622
    Sobik
    Účastník (Participant)

    Dnes mi dosiel biely 32g – objednávaný na paušál telefonicky zhruba pred 2-3 týždňami – orange – BA

    #337697
    speedman
    Účastník (Participant)

    dostal sa už niekto k iphonu za hotovosť u niektorého z operátorov?

    #337706
    Jaem
    Účastník (Participant)

    speedman, ano, napr. ja. Uz pred dvoma mesiacmi za cierny iP5 16GB.

    #337711
    Sagittarius
    Účastník (Participant)

    @enko,

    Velmi zaujmave veci pises ohladom reklamacii.
    Ja mam iPhone 4S na reklamacii od 8.11. vcera mi prisla sms, ze si ho mozem prist vyzdvihnut do T-centra kde som ho odovzdal na opravu.

    Nebol brany na mna, kupil som ho na inzerat, teraz toto ako nechapem :D

    #337721
    Risko
    Účastník (Participant)

    @sagi, A bol kupovaný na paušál (blokovaný na T-mouse), alebo nie?

    #337730
    manimam
    Účastník (Participant)

    @gorky: aj ja som takto dostal svoj Iphone 5 32GB minuly mesiac. ked uz je v zmluve aj IMEI, tak by to malo byt v pohode a podla mna najneskor buduci tyzden ho budes mat aj doma. Pretoze to IMEI cislo si nemohol len tak vycucat z prsta, pokial si aj podpisal zmluvu a ostatne potrebne papiere, tak to bude OK :-)

    len si potom budes musiet este ist vybavit Nano SIM kartu do Telekomu, nakolko ta zrejme nebude v baleni

    #337745
    enko
    Účastník (Participant)

    sagittarius: pisem to co sa stalo mne, keby sa mi chcelo, tak ti aj ukazem ten oficial list kt. prisiel doporucene na moju adresu s vyzvou ze si mam prist pre neuznanu reklamaciu do telekomu na adresu do kosickej optimy.

    a este dalsia vec: sam pises ze to islo na opravu, cize je to asi opravitelna chyba, problem by asi bol keby sa ti menil kus za kus.. a nezabudni este na faktor zlyhania “vyskolenych” pracovnikov, mne tie reklamacie vysvetlili tak ako som to popisal.

    predstav si teoreticku situaciu: nemas iphone ale HTC, po necelych dvoch rokoch ti odide telefon – pricom to bude uznana reklamacia, lenze dany telefon uz telekom nema, myslis ze telekom bude s tebou riesit podpis noveho pausalu, ked nie si osoba na kt. bol podpisany pausal ? ved telefon je sucastou zmluvy, od toho sa odvija aj pokuta za porusenie viazanosti. cize ak nemaju telefon, musi sa ukoncit stara zmluva a urobit nova ze ? ja nejdem nikoho odhovarat od nicoho, ani davat rozumy, po tejto osobnej skusenosti viem jedine – ze nekupim od nikoho vyberany telefon od operatora, kedze sa to moze skoncit vselijako.

    #337787
    Speto
    Účastník (Participant)

    AKo sa nastavuje to vlastne vibrovanie na ios 6.0.1? Musim nieco vymysliet bo ten volny power button vydava hrozne zvuky

    #337810
    Sagittarius
    Účastník (Participant)

    Bol brany na pausal, na nejaku zenu.

    Sedim v hospudke a napisem ako som dopadol.

    Pridem do T-Centra, odovzdal som protokol, povedal co je vo veci.

    A? Reklamacia uznana, swap, a mam novy kus vo foliach.Ziadne problemy, dva papiere, dva podpisy…

    #337851
    Speto
    Účastník (Participant)

    Ano samozrejme je to tak ze v telekome moze uplatnit reklamaciu hocikto! ak je vada ktora je neopravitelna vtedy je kontaktovany clovek ktory bral pausal (preto je dobre odkladat si kontakt na tuto osobu)…To je cela veda…

    #337858
    uhrinko
    Účastník (Participant)

    Aké máte skúsenosti s objednaním iPhone 5 v predajni Telekomu? Skladové zásoby sú minimálne, čakacie zoznamy fungujú. Ale zaujíma ma či sa niekto reálne dostal aj k 64GB verzii cez Telekom kuriéra? Ide mi o to, že mám možnosť zobrať 32GB verziu, ale či má zmysel čakať na 64GB, či sa vôbec niekto k takej dostal. Vďaka.

    #337864
    7smile
    Účastník (Participant)

    Nechapem preco vsetci cakate na iPhony 5 za plnu sumu u operatorov. Vsak ja uz mam iPhone 5 jeden a pol mesiaca z http://www.xmobil.sk. Co viem, tak priebezne ich tam stale maju. Naco cakat na operatorov, ked su neschopni zasobit zakaznikov?

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1,281 až 1,300 (z celkového počtu 1,445 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.