iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1,421 až 1,440 (z celkového počtu 1,445 )
  • Autor
    Príspevky
  • #340896
    Benne
    Účastník (Participant)

    o hrkani sa pise uz roky ;) ked si kupujes telefon za 700e tak si najprv zisti zakladne fakty ;)

    #340897
    TomRoss
    Účastník (Participant)

    Mne hrkalo 3GS, 4, a teraz aj 4S. A dokonca aj ja si obcas hrknem :D

    #340898
    majdy
    Účastník (Participant)

    Mobilné telefóny hrkajú už niekoľko rokov, už môj staručký SE k550i z pred nejakých 6 rokov hrkal. Šošovka autofocusu musí “hrkať” keďže sa pohybuje, dokonca to môžeš vidieť aj voľne okom ako sa pohybuje, ako zaostruješ, najlepšie v makro režime.

    #340952
    Rob
    Účastník (Participant)

    Zdravim prosim da sa nejako vyriesit cierny okraj pri fotografiach ked ich pozeram na iphone 5? U videa sa mi obraz natiahne automaticky ale u foto zostavaju cierne okraje. Dakujem za radu

    #341012
    Risko
    Účastník (Participant)

    Orež si ich na 16:9 ಠ_ಠ

    #350653
    RomanSA2
    Účastník (Participant)

    čavte, vraciam sa k téme škrabance, je ten čierny iPhone až tak náchylný na ne, že či sa dá poškriabať aj prstenom, myslím hlavne tie bočné strany telefónu.

    #350658
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    s prstenom neviem ale skrabe sa riadne

    #350659
    RomanSA2
    Účastník (Participant)

    MorFi ty máš iP 5 ? ak jo mohol by si dať niake foto postrehy. díkes, lebo mne sa strašne black páči, ale tak otázka je že kolko by bol taký pekny :/

    #350671
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    nevravim ze sa neviem spravat k telefonu, ale aby som to prehanal az tak ze ho nemozem len proste nekontrolovane polozit ma unavuje :)

    mam iphone 5 a ma uz nejake tie skrabance. najviac sa skrabu rohy telefonu. dnes som mal moznost vidiet iphone 5 ktory pokusalo malicke dieta, az mi to prislo divne ze to snad ani nemoze byt pravda :D trenovalo si zuby, ten iphone vyzeral ako po pade(roh na tvrdu nerovnu plochu)

    #350686
    RomanSA2
    Účastník (Participant)

    takže odolať kráse a isť do bieleho, alebo biely ma ešte len očarý… no niekedy ani já nechápem čo tý ludia s telefonmi robia :)

    #350711
    majdy
    Účastník (Participant)

    Ja mám biely a podľa mňa ťa môže očariť, je rovnako krásny, mám ho takmer od začiatku predaja (cca mesiac po oficiálnom predaji mi prišiel) a žiadne viditeľné škrabance, len pár miniatúrnych, ktoré by si musel možno aj chvíľku hľadať na hranách a jeden miniatúrny na displeji :/ :)

    #350768
    RomanSA2
    Účastník (Participant)

    a čo poviete na toto ? http://www.alza.sk/belkin-tpu-pruhledne-bile-d359054.htm

    ochráni to na 100 % iPhone ? :) možno vám prídu moje otázky blbé, ale lepšie odpovede ako od používatelov nikde nenájdem a chcem vedeť pre a proti, medzi MBA a MBP som sa rozhodoval 2 mesiace :))

    #350773
    Benne
    Účastník (Participant)

    100%ne ti nieco take iphone neochrani…
    pozeral by som po otterbox, lifeproof puzdrach a podobnych.

    #350775
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    viac odporucam toto http://www.pinlo.com/e/products/88/Slice%203%20for%20iPhone%205.html

    tu aspon mas pocit ako keby si nemal puzdro

    #350782
    dubak
    Účastník (Participant)

    nezaznamenali ste zhoršenie baterky za posledné updaty? mám iphone 5ku a baterka mi klesá neuveriteľne rýchlo, percento za percentom..neviem či je ten problém len u mňa

    #350783
    murko666
    Účastník (Participant)

    Dubak, Aj u mna…

    #350784
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    mne sa to stava vtedy ked sa mi nejak zazracne stratia nastavenia APN(kedze mam O2 mam ich nastavene rucne)

    a inac mam vypnute 3G a casto vypinam app v pozadi takze ja som na 2 dnoch.(3G si nemozem dovolit lebo na vacsine miest ma O2 zle pokrytie takze som stale nedostupny a baterka leti dole, ale to mi robilo aj 4s, je to problem operatora)

    #350794
    RomanSA2
    Účastník (Participant)

    Benne, pozeral som tie tebou navrhované case a box, ale to mi príde ako horolezecké púzdra, já nemám na pláne hádzať telefon o zem :)) ale dakujem Vám za info :)

    #350821
    Benne
    Účastník (Participant)

    ja len ze tie mozno 100%ne ochrania telefon, nie nejaky supertenky plastik :D

    #350827
    RomanSA2
    Účastník (Participant)

    jáj oukej, pochopili sme sa už :) ale teda asi sa prikloním k tej bielej, načo telefon o ktorý sa mám viac starať ako o mna :) :D

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1,421 až 1,440 (z celkového počtu 1,445 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.