iphone 4 kupa

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 141 až 160 (z celkového počtu 236 )
  • Autor
    Príspevky
  • #214102
    bikemann
    Účastník (Participant)

    je to tak kamo… uz som tam poslal 2krat po sebe iphon na vymenu SWAP modulu za 311,60 a vratili nam to na predajnu spat stym ze pokial nebude zarucny list od orange alebo tmobile to nevymenia!! ak neveris skus to.. Je to blbost ktoru s kolegom vobec nechapeme ale asi nechcu zarabat…

    #214105
    denton
    Účastník (Participant)

    tak to je porusenie zakona, oni su povinni opravit, nemozu diskriminovat zakaznika (hlavne ak chce zaplatit) … sa divim ze ludia nechaju so sebou takto zametat … a mame tu aj ine servisy, ktore opravuju za kes

    #214108
    igino
    Účastník (Participant)

    Obavam sa, ze v servise PPI opravuju vsetko vymenou SWAP modulu za tie peniaze – osobna skusenost. Reklamoval som v Orange-i drobnu zavadu. Z PPI prislo vyjadrenie o nutnosti vymeny SWAP modulu a neznamej kvapaline vo vnutri pristroja. 311, 60 som odmietol dat, doma som mobil otvoril na vlastne riziko a bola vyskocena (neviem preco – na pady a narazy si davam obrovsky pozor) jedna skrutka, ktoru som vratil na miesto a problem zmizol. Po neznamej kvapaline samozrejme ani slychu. Navyse vnutro pristroja bolo od prachu v takej miere, ze mam podozrenie, ze pristroj vobec nebol otvoreny. To je uzasne ked technik pohladom zvonka dokaze urcit chybu SWAP modulu. Hmmm.

    #214119
    denton
    Účastník (Participant)

    PPI mi odpisal, ze robia servis len pre Orange a T-Mobile…ale pri takom servise, ako sa opisuje vyssie, tak to by som od nich ani nechcel.
    Kontaktoval som este Traco Computers, kedze su autorizovany servis a ich odpoved ma nasrdila:

    “robime len pozarucny servis na iPhone, t.z. aj na tie, ktore boli zakupene v zahranici.
    Zarucny servis poskytuju len servisni partneri mobilnych operatorov.
    Co sa tyka iPhone 4 pokial budeme mat k dispozicii nahradne diely, budeme robit aj na ne servis, ale zatial len stale pozarucny.”

    To je fakt nemozne si u nas uplatnit medzinarodnu rocnu zaruku v autorizovanom stredisku, ktory by ju mal poskytovat? Chore!

    #214120
    igino
    Účastník (Participant)

    Ano, chore! A nechci vediet, ako sa so mnou bavil operator!!! Ziadno!!! Aj to mi pride chore.

    #214127
    yurayko
    Účastník (Participant)

    pred niektorymi butikmi AT&T
    http://www.iphon.fr/public/2010/Q2/.att-store-line_m.jpg
    uz teraz ma iP4 uspech zaruceny a ludia si ho predobjednavaju co to da :)

    #214129
    bikemann
    Účastník (Participant)

    vidite ako som vravel… na zaruku MT kupeny mimo svk nevyreklamujete na svk… je to jak u debilov.. a to ze za 311,60 ti nevymenia SWAPko lebo k tomu neni orange/tmobile zarucak tak to uz je chore!! musia mat nejaku sprostu zmluvu inak by podla mna predsa opravu za taku sumu urcite urobili si myslim…..

    #214130
    macblogger
    Účastník (Participant)

    yurayko: ja by som bez popisu k fotke povedal, ze cakaju na blackberry bold :)

    #214134
    denton
    Účastník (Participant)

    pytal som sa TracoComputers cim to je, ze nemozu robit zarucny servis aj ked su autorizovany servis, prisla mi takato odpoved:

    “my sme autorizovany servis, ale nemame opravnenie servisovat iPhone.
    Servis iPhone ma urcite vynimky a obmedzenie, jednym z nich je aj to, ze iPhone je predavany u nas vylucne prostrednicvom mobilnych operatorov a servisovany ich servisnymi partnermi.
    Pokial si napriklad kupite iPhone4 v USA a budet ho chciet napr. servisovat v ramci zaruky v Nemecku, povedia Vam, ze ho nemozu servisovat, kedze ste ho kupili v USA.
    Bohuzial my v tomto sme nevinnne i ked mali sme snahu o zmenu sposobu servisovania.”

    #214135
    yurayko
    Účastník (Participant)

    @macblogger -> taq at&t je mobilny operator, predava rozne mobily, mozno cakaju na htc alebo motorolu :D

    #214136
    bikemann
    Účastník (Participant)

    osobne som nikdy nepotreboval reklamovat iphon, tak ked si kupim iP4 z UK snas to tak bude nadalej :) a ked nie co ostava, kupi sa dalsi…

    #214137
    macblogger
    Účastník (Participant)

    ja len kvoli tomu letaku za sklom predajne.

    #214138
    bikemann
    Účastník (Participant)

    pre info BB reklamuje PPI tiez iba so zarucakom orange a tmobile inak nie :D

    #214140
    macblogger
    Účastník (Participant)

    :D tak ja sa nehadam

    #214508
    denton
    Účastník (Participant)

    tak uz aj v UK sa posunuli predobjednavky na 14.7. a to som chcel ist do UK 7-9 jula s tym, ze mi to predtym prevezme kamoska co tam je … strasne nieco :-). Snad budu operatori predavat iPhone neblokovany (pripadne blokovany s moznostou odblokovat za mensi poplatok), zatial som sa na toto opytal Orange UK, som zvedavy na ich odpoved

    #214522
    m4x
    Účastník (Participant)

    dostala sa ku mne info, ze nejaky slovak uz chodi s ip4 :-)

    #214524
    zuzu198
    Účastník (Participant)

    Nic nove,ved na bazos.sk ho uz niekto predava…

    #214528
    mrzo
    Účastník (Participant)

    2 m4x – ja som zas pocul, ze v Tatrach videli vcera yetiho :-) Oficialne sa este iPhone 4 nepredava. Sanca, ze by sa nejakym zahadnym sposobom dostal jeden kus na Slovensko je minimalna…

    #214682
    bikemann
    Účastník (Participant)

    aj keby behal tak co…..

    #214698
    Xorpi
    Účastník (Participant)

    @mrzo…takže s tým yetim -http://jablickar.cz/cesky-uzivatel-testuje-iphone-4-ukazky-fotografii-a-videa-z-iphone-4-v-clanku/

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 141 až 160 (z celkového počtu 236 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.