iphone 4 kupa

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 236 )
  • Autor
    Príspevky
  • #212994
    palo310
    Účastník (Participant)

    http://www.pricemania.sk/katalog/vyhladavanie/apple-ipad.html
    http://www.heureka.sk/?h%5Bfraze%5D=apple+ipad

    normalne sa da kupit, urcite tam je nejaka dodacia doba nejaky tyzden dva ale lepsie ako jesen a podobne
    a takto isto to bude aj s iphonom 4

    #212995
    macblogger
    Účastník (Participant)

    ludia…lenze to nie je reseller, len ziskuchtiva firma. navyse iphone je blokovany aj v usa, aj u nas.
    ked ipady 3g pridu na prelome roka – blokovane na operatora v usa
    kedy asi pride iphone 4 – ktory je taktiez blokovany na operatora v usa ?

    na taketo pocty sedlacky rozum plne vyhovuje…

    #212997
    M@rtin
    Účastník (Participant)

    @macblogger Tiez nemas pravdu.Zober si viac relevantny priklad, iPhone 3G.Kupoval som ho posledny augustovy den 2008. Worldwide release bol zaciatkom jula.

    #212999
    iGor pro
    Účastník (Participant)

    predpokladám september ..

    #213000
    macblogger
    Účastník (Participant)

    neverim ze vy ste mudrejsi ako hn.

    #213001
    M@rtin
    Účastník (Participant)

    iPad ≠ iPhone

    #213003
    macblogger
    Účastník (Participant)

    ak sa obe viazu na operatora a obe potrebuju sim kartu, tak na 99% ano.

    #213004
    Peko00001
    Účastník (Participant)

    podla informacii co som si zistoval u predajcov tak iPad by mal byt u nas 10.augusta. Jasne ze je uz aj teraz ale ceny su niekde mimo realitu.
    Co sa tyka zaruky tak je celoeuropska, ale ked ho kupis napr. v Taliansku a pokazi sa ti tak ho budes musiet ist reklamovat tam. V pripade ze sa medzicasom zacne predavat aj u nas a pokazi sa ti v priebehu prveho roka, tak ho mozes ten prvy rok reklamovat aj u nas, ale ak sa pokazi druhy rok tak uz iba priamo u toho u koho si ho kupil !!!
    Co sa tyka iPhone 4, tak môj osobny odhad je ze v Septembri je u nas v predaji

    #213005
    iGor pro
    Účastník (Participant)

    macblogger mám doma 3g iPad a nieje blokovaný na operátora ..

    #213006
    Peko00001
    Účastník (Participant)

    jasne ze nie je

    #213008
    macblogger
    Účastník (Participant)

    potom tie cisla hn cuca z prsta ???

    edit: bavime sa o ipade 3g….to ze ti stryko z usa poslal v krabici ipad a nepodporuje 3g s microsim neznamena ze ho tu budu mat vsetci….

    #213010
    Peko00001
    Účastník (Participant)

    macblogger skus to trosku vysvetlit. co myslis tym ze ipad nepodporuje 3g s microsim?

    #213011
    iGor pro
    Účastník (Participant)

    neviem o akých číslach hovoríš. …
    kúpil som ho minulí týždeň v NY . ostrihal som doň orange simkartu s internetom a všetko fachá v pohode.

    #213015
    macblogger
    Účastník (Participant)

    presne o tomto :D

    K NAM DORAZI PODLA HOSPODARSKYCH NOVIN NA PRELOME ROKU 2010……K NAM – chap slovensko….
    to ze ho TY privezies z USA podla TEBA znamena ze k nam uz dorazil ?

    taktiez chap OFICIALNE, nie ze ho priveziem vo vrecku bez dani z usa…..cital si si aspon prvu otazku tejto diskusie ?

    #213017
    monicqa
    Účastník (Participant)

    ked si ho ale za dvakrat tolko kupis v alze alebo na pixmanii, tak je to tiez istym zmyslom “dorazenie k nam” – aj ked oni to len odniekial dovazaju..

    #213019
    dubak
    Účastník (Participant)

    aha no ja to asi aj tak risknem a kupim tam lebo sa mi uz nechce cakat a inak chlapci neviem ci ste si vsimli ale tema zacala na temu iphone 4 a posledne dve strany su o ipade tak je v tom mierny zmatok :D

    #213021
    iGor pro
    Účastník (Participant)

    ak chcete niekto tak 21 júna odchádzam do NY zase tak ak nekto hcete tak sa ozvyte :)

    #213022
    Peko00001
    Účastník (Participant)

    iGor pro a odkial si? a kedy sa vracias?

    #213025
    palo310
    Účastník (Participant)

    No nechapem o com sa tu ludia stale hadate, mne osobne je uplne jedno kedy bude oficialny dovoz na slovensko, pre mna je podstatne kedy ho budem moct realne kupit ci to bude reseller ci co to je alebo alza alebo hocikto iny kto mi ho vie dodat a bude mi to fungovat, fakt mi je to ukradnute, som rozhodnuty ze ho kupim ci bude stat 600 alebo 700 eur je mi to jedno keby som mal cakat vo vsetkom na to kym slovensko pride na rad tak sa nedockam

    #213026
    Peko00001
    Účastník (Participant)

    palo310 tak neviem co riesis, ked ti je jedno kolko bude stat. Uz si ho mohol davno mat! Ved napr. Alza ho ma davno – myslim wifi model

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 236 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.