iphone 4 kupa

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 201 až 220 (z celkového počtu 236 )
  • Autor
    Príspevky
  • #219562
    duny
    Účastník (Participant)

    jak na sude sa citim…je ich dost takych clankov to je tvoja vec ci tomu veris ci ne…ja budem len rad ak to je pravda…:D

    #219611
    termix
    Účastník (Participant)

    No v tom clanku sa spomina anglicky vodafone pokial sa nemylim :)

    #219646
    duny
    Účastník (Participant)

    anglicky?…no kua pekny preklep teda fakt sa ospravedlnujem ale to nevadi solezite je ze uz sa nachadza na nasom svetadiely :D

    #219706
    raul
    Moderátor

    :) stane sa :)

    btw, vsimnite si, ze duny sa OSPRAVEDLNIL (co vyzaduje odvahu a zrejme a ocividne aj charakter… ), preto to prosim zohladnite v dalsich prispevkoch (ak by sa chcel niekto do niekoho navazat :) )

    #219782
    duny
    Účastník (Participant)

    dakujem :)…ja som bol vazne cely cas v tom ze to je v cesku no…ale mylil som sa a priznam si to….:)…dufam ze sa nebude nikto navazat :)

    #219784
    duny
    Účastník (Participant)

    to tu musim napisat :

    Na nete som nasiel obrovske mnozstvo ludi, ktory si myslia ze iphone 4 je na hovno a podobne keci tam maju.
    Musim ale poznamenat ze som este ani jeden Apple produkt ja osobne po zakupeni SHITOM nazvat nemohol lebo maju vysoko kvalitne a dlhotrvajuce produkty. Doteraz sa mi moj iPod (mam ho uz 4 roky) nepokazil ani pri najmensom a to s nim robim ine veci teda :). Tak by som tymto komentarom chcel odradit buducich HATEROV iphonu aby sem radsej nepisali a ked sa im nepaci tak nech si ho nekupuju a budu spokojny aj oni a aj my fanusikovia iPhonu 4 :D :D
    +iPhone 4 ma styl co vacsina smartphonov nema a to je subjektivny nie objektivny nazor :)

    #219823
    raul
    Moderátor

    na druhej strane, ohanat sa tym, ze apple veci sa nekazia, tiez nie je vyhra, lebo su to tiez len veci, co sa pokazit mozu :)

    #219996
    duny
    Účastník (Participant)

    samozrejme ze ak chceme pokazit nejaku vec to je jedno akej znacky tak sa nam to 100% podari…ale apple u mna vyhral prave kvoli jeho kvalite :)

    #219998
    raul
    Moderátor

    duny: ale ved o tom hovorim, ze preto u teba vyhral, to je zle. Lebo sa ti stane, ze sa ti nieco pokazi dvakrat v slede za sebou a uz bude Apple zly? Rad pracovat s apple a jeho vyrobkami nemoze byt zalozene iba na tom, ze sa mi nieco nejaku dobu nepokazi.

    Mal som kopu acerov a hpciek a podobne a niektore sa nikdy nepokazili. Napriek tomu, uprednostnujem apple, aj ked sa mi uz poazil moj mbp 2 krat..

    Tak som to myslel.

    #220002
    duny
    Účastník (Participant)

    ano mas pravdu a preto som napisal ze je to len subjektivny nazor…pravdepodobne je aj docasny ako ty hovoris :)…ale kym sa mi nieco apple nepokazi budem mu samozrejme doverovat a aj ja mam kopu veci od acer, asus, intel a pod., nic sa mi zatial nepokazilo…a btw co je to mbp? ;)

    #220008
    monicqa
    Účastník (Participant)

    macbook pro? ;)

    #220070
    duny
    Účastník (Participant)

    jasnee mohlo mi dojst :D

    dik :)

    #220616
    edkis
    Účastník (Participant)

    Neviete niekto ci Apple Store vo Svajciarsku predava odblokovane iPhone 4 ? Mam pocit ze ano ale pre istotu sa pytam. Taktiez ma zaujima ak mi ho dotycna osoba zo Svajc. posle kolko cini clo resp. ci je mozne clo nejako obist.

    #220618
    marco11SK
    Účastník (Participant)

    http://store.apple.com/ch-de/browse/home/shop_iphone/family/iphone
    dostupnosť 3 týždne. Clo je buď 10% alebo žiadne, neviem presne ako to je pri dovoze elektroniky zo Schweizu

    #220620
    tomasno1
    Účastník (Participant)

    pekne porovnanie cien odblokovanych iPhonov 4 http://www.iclarified.com/entry/index.php?enid=10940

    #220764
    Vladimirn
    Účastník (Participant)

    Ak si kupim v UK blokovany iPhone 4 pre T-mobile, doma tam vlozim simkartu T-mobile SK a všetko bude fungovat ?
    Alebo bude nejaký problém ?
    Je náročné odblokovať iPhone 4 alebo je to rovnako jednoduché ako iné značky ?

    #220768
    Peko00001
    Účastník (Participant)

    Ak ho kupis blokovany tak uz s toho slova vyplyva ze je blokovany, takze ti na SK nepojde a budes musiet spravit JB a nasledne unlock. Je to otazka tak 5 min.
    Pokial viem tak v UK sa predavaju neblokovane iPhony.

    #220816
    Xfire
    Účastník (Participant)

    UK je neblokovany kupis si z Appstoru telefon a pride ti na danu adresu kurierom tnt… dalsia vec pokial by si v UK kupoval priamo u operatora ten ho blokuje O2urcite.. tmobile neviem ani orange.. ale podla mna budu aj tie..

    tu mas link na store: http://store.apple.com/uk/configure/MC603B/A?mco=MTgxNTgyMjI

    #220830
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    @Peko00001
    nemas celkom pravdu pretoze pokial viem, tak na iPhone 4 ani nove 3GS stale unlock neexistuje.
    cize z 5 minut sa kludne moze stat niekolko tyzdnov/mesiacov kym niekto spravi unlock.
    Unlock a JB neni to iste.

    #220836
    termix
    Účastník (Participant)

    Unlock existuje pre vsetky iOS, asi okrem 4.0.1, to neviem.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 201 až 220 (z celkového počtu 236 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.