iphone 4 kupa

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 121 až 140 (z celkového počtu 236 )
  • Autor
    Príspevky
  • #213694
    vilo
    Účastník (Participant)

    Aka bude cena v USA za 16gb bez pausalu?
    Lebo niejak to tu nevidim

    #213705
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    prd naivny nazor ! bol som na polnocnom predaji iphonu 3G ked prisiel na slovensko. V noci sa predalo asi 30 kusov a rano sa este predavalo dalej mozno aj 50 kusov ako keby nic. a to boli len kosice ! vy ste prisli pre iphone 3gs po tyzdni jeho predaja..

    #213706
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    aj tak zbytocne diskutujeme. je jun a iphone pride v auguste. takze mame dva mesiace na diskusiu. dovtedy sa uz aj zabudne ze nejaky iphone ma prist k nam. nechajme to tak. zbytocne kecy okolo toho. uvidi sa par dni pred predajom a vtedy sa tu zideme a povieme si, ” idem na polnocny” alebo ” kupujem stan pred predajnu ako v usa” .. atd. tak ci onak. treba ist kupit co najskor po zacati predaja. a nie cakat

    #213708
    macblogger
    Účastník (Participant)

    to bolo riadne davno, ked prisiel na slovensko bolo to po prvy krat kedy sa dal zohnat aj na slovensku, ludia k nemu pristupovali s rezervou, okrem skalnych fanusikov apple, dnes je to inak, kazde teen decko s nim beha po ulici a iphone je ovela znamejsi ako pri prvom uvedeni – preto bude o novy typ omnoho vacsi zaujem.
    navyse sa toto cele uz raz stalo pri uvedeni 3gska – cakali nanho aj cele tyzdne a bol kompletne vypredany, pritom sa jednalo len o upgrade bez zmeny dizajnu. teraz pride uplne novy vylepseny iphone – domysli si co sa stane.

    #213709
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    macblogger: prave preto hovorim ze treba ist co najskor. ak bude polnocny tak aj na polnocny. vyhnes sa 3-tyzdnovemu cakaniu .

    #213710
    macblogger
    Účastník (Participant)

    reagoval som na tvoj komentar nad tvojim komentarom, i ked mne je to vlastne jedno, aj tak beriem bold 9700.

    #213711
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    preco blackberry? co tak desire? alebo htc hd2?

    #213712
    macblogger
    Účastník (Participant)

    nechcem dotykovy mobil, iphone som mal roky a uz ma nebavi, nech vyzera stvorka hociako, blackberry ma dokonalu klavesnicu a model bold je najrychlejsie blackberry vobec, kedysi som mal 8320tku a bol som s nou spokojny – s tymto budem ultraspokojny :)
    dalsia vyhoda je podpora aplikacii ktore idu len na blackberry a pre mna su dolezite.

    #213714
    jenik
    Účastník (Participant)

    Macblogger: mel jsem to podobne, pred dvema mesici jsem sezarekl ze dost iphone. Zkusil jsem BB Storm II ale to je neskutecny bazmek skoncil jsem tedy u 3g verze Boldu ale uz jsem o5 chycen bo hlavni duvod proc jsem pouzival BB byla vydrz a tu mam ted s 4g i po prvnich nadsenych testech srovnatelnou

    #213723
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    co ja viem… Moje BB 8900 vydrzi na jedno nabitie uplne v pohode 5-6 dni. Nema sice podporu 3G ale to mam aj na iPhone vypnute kvoli baterke a tam som nikdy nedosihol viac ako 48 hodin..

    #213752
    babo
    Účastník (Participant)

    ja som si vzdy hovoril, ze BB je asi smartphone, ktory by som mohol okrem iPhone. Co je na nom naozaj perfektne je vydrz baterky.
    Ale teraz som skusal BB kolegov dva dni, alebo sestrino frajera a je to podla mna priserne. 8520, 8900 a napriklad browsuje sa mi na tom otrasne. Jedine co je fakt dobre, je BeeJive a pisanie mailov. keby som bol velky menezer, co potrebuje komunikovat aj z WC, tak by mozno BB vyhral (aj ked tesne, mne sa aj na iPhone pise dobre), ale ako osobny telefon v ziadnom pripade. 3GS mi vydrzi 36 az 48 hodin (tiez uz vypinam 3G siet, ked nepotrebujem pozriet nejake video, zostrih z NHL, podcast…). Ak by vydrzal 4g az 72 hodin, bolo by to skoro dokonale. Pri tom jeho podpora aj pre pracu je uz na slusnej urovni, pomaly prekonava samotny BB. A vo vsetkom inom ako praci je iPhone o 2 triedy lepsi.

    #213756
    jenik
    Účastník (Participant)

    Babo: u 4g jsem byl po 3dnech kdy jsem mel zaple 3g a wifi (to se pripojuje jen doma) baterku kolem 40 % ale to jsem neprehraval mp3 ani filmy, uvidime az se baterka trochu rozhybe po 3-4 nabiti

    #213767
    macblogger
    Účastník (Participant)

    babo, to bude tym ze bb ktore si mal v rukach su lowend modely.

    #214061
    monicqa
    Účastník (Participant)

    takze super sprava

    Neblokovaný iPhone 4 v prodeji od 24. června

    v niektorych krajinach sa bude iphone 4 predavat odblokovany. cize ak mate cestu koncom juna do anglicka, mozete si tam kupit telefon neblokovany a pouzivat ho so svojou slovenskou kartou (ktoru vam t-mobile vymeni za microsim)

    iPhone 4 16GB stojí £499 a iPhone 4 32GB vás vyjde na £599.
    to je v prepocte 600/720 eur, podotykam s rocnou zarukou.

    takze komu sa nechce cakat, je tu moznost :)
    btw, ja sa tam chystam zaciatkom jula, takze ak by niekto chcel iphone doviezt, mozeme sa dohodnut :)

    #214070
    kungpao
    Účastník (Participant)

    bude sa to dať kúpiť aj v neako shope na letisku ? kocom júna a koncom júla som tam na letisku, ale len prestupujem… =/

    #214071
    monicqa
    Účastník (Participant)

    iphony predavaju len operatori, doteraz to vzdy tak bolo…

    #214075
    kungpao
    Účastník (Participant)

    tak neaký operátor by mohol mať pobočku aj na letisku snáď.. na Apple UK už sú možné pre-orders bez akejkolvek zmienky o operátorovi, tak neviem no..

    #214079
    yurayko
    Účastník (Participant)

    taq vo francuzsku to vyjde 16GB na 629€ a 32GB na 739€
    u mojho operatora (SFR) sa cena zacina na 199€ az 429€ (32BG zacina na 299€) zalezi od viazanosti, ci na 12 alebo 24 mesiacov, pausal stoji mesacne 43,90€ s dvojrocnou viazanostou :(
    podotknem, ze u operatora mam zaruku dva roky, inak bezne je iba rok

    #214095
    bikemann
    Účastník (Participant)

    ty co tu pisu ze zaruka plati svetovo alebo europskej unii zabudnite na to .. Nasa firma prijma iPhony do PPI servisu a pokial nema iphon orange alebo tmobile zarucak tak ho tam neopravia. A ani ako mimo zarucnu opravu za kes!!! aj na to musi byt zarucak orange alebno tmobile!! takze pokial si nekupite iphon u nas na svk u tych dvoch spomynanych operatoroch zaruku mate len tam kde ste si ho kupili …

    #214097
    denton
    Účastník (Participant)

    to je riadna blbost, preco by firma odmietala aj opravu za kes? vsak kazda normalna firma potrebuje ksefty … aj ked u nas je kazda sialenost mozna, ale toto sa mi nezda

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 121 až 140 (z celkového počtu 236 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.