iphone 4 kupa

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 236 )
  • Autor
    Príspevky
  • #69633
    Xfire
    Účastník (Participant)

    chcem sa spytat nevidim nikde ceny bez kontraktu.. neviete niekto kolko E budu stat a keby bude najblizsie pre nas dostupny tel? teraz 21 jak vyjde v nemecku bude mozne ho hned kupit? nebude blokovany?

    #212959
    macblogger
    Účastník (Participant)

    v hn dnes pisali ze ipady maju dorazit do SR na prelome 2010/2011…cize toto bude mozno jar 2011….

    #212960
    M@rtin
    Účastník (Participant)

    Hmm, pokial viem, tak uz v septembri by mal byt dostupny v 88 krajinach…

    edit: Macblogger zrejme vychadzal z toho, ze iPhone 4 sa u nas objavi az po iPade, co vsak podla mna nie je pravda. Vidim to na fall 2010. Zaujimavejsie budu ceny…

    #212961
    Xfire
    Účastník (Participant)

    ??? ja pisem o iphone 4 a nie o ipade.

    #212964
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    @Xfire
    iPad je uz von 3-4 mesiace a k nam sa dostane najskor mozno v decembri. Tak si vypocitaj ze kedy asi tak REALNE dorazi iPhone.

    3GS tu bol oficialne tiez v septembri ale operatorom sa to podarilo naozaj naskladnit niekedy v marci. Do vtedy im chodili tak 3-4 kusy mesacne na sklad. Je tu aj jedna taka pekna 30 stranova diskusia na temu dostupnosti iPhone 3Gs.

    #212965
    dubak
    Účastník (Participant)

    fakt nechapem preco u nas bude ten ipad az tak neskoro ked v polsku ho uz maju, ked som tam bol cez vikend mali ho normalne vylozeny v predajni

    #212968
    Xfire
    Účastník (Participant)

    v tej 30 stranovej diskusii .. viem o nej… a v predajnach neboli dostupne! ale cez nez ked si objednal tak do 4dni dosiel!…

    #212969
    macblogger
    Účastník (Participant)
    #212971
    Peko00001
    Účastník (Participant)

    dubak: kde v Polsku si bol? Zbehol by som si ho tam kupit. A nevies cenu v Polsku za 32GB wifi?

    #212974
    dubak
    Účastník (Participant)

    bolo to v Krakowe v nejakom nakupnom centre, mali vystaveny 16 gb wifi model za sklom a bolo napisane nieco v tom zmysle ze ked povies ze ho chces kupit tak do tyzdna si pon mozes prist lebo nemaju asi viac kusov na sklade ale predsa len daco

    #212977
    Peko00001
    Účastník (Participant)

    DIK za info. No a u nas nie je preto lebo sme uuuuuuplne nezaujimavy trh takpovediac pre vsetko. Kazdy naokolo ma omnoho viac obyvatelov ako ubohucke Slovensko. No a kedze sa jedna o biznis a ten je len o cislach tak ….. ale uz som to asi vysvetlil.

    Inac u nas bude iPad 10. Augusta

    #212979
    dubak
    Účastník (Participant)

    no ved jasne len to ze je to len krajina hned vedla
    ja ho asi kupim v juli ked budem v Taliansku a bude pokoj

    #212980
    Peko00001
    Účastník (Participant)

    to uz pockaj do augusta a mas zaruku vyriesenu na Slovensku – nikdy nevies ci sa nepokazi a ak nechodis do IT pravidelne tak by si mohol mat problem

    #212984
    dubak
    Účastník (Participant)

    ved a neplati ta zaruka celoueuropsky?

    #212985
    Benne
    Účastník (Participant)

    Toho 10. Augusta je naisto termín ? Lebo v auguste idem do nyc asi, tak či ho kúpiť tam alebo tu. Ja som počul info, že tu má byť až na konci roku.

    #212988
    iGor pro
    Účastník (Participant)

    ja idem do NY o dva týždne a chel by som si ho tam zobreť ale obávam sa toho že mi ho nebudú chceť predať bez paušálu a unlocku :(

    neviete ako to tam beží ?

    #212989
    M@rtin
    Účastník (Participant)

    Jup, worldwide warranty je worldwide warranty. Akurat tu plati dva roky, kym inde len rok.

    #212990
    M@rtin
    Účastník (Participant)

    @iGor V US sa predvaju IBA blokovane iPhony na AT&T. Na Slovensku ho nebudes moct pouzivat. Jedine riesit vsetko cez roaming, ale myslim ze za to ani tato stvorka nestoji:)

    #212991
    palo310
    Účastník (Participant)

    Prosim Vas co tu davate reci s tym kedy dojde ipad na slovensko :D sak on tu uz davno je, bol tu dva tyzdne po vydani, v niekolkych predajniach slovenska a ceska, ked to tak bude aj s iphonom tak v juli tu bude.

    #212993
    lukiboy
    Účastník (Participant)

    Porovnavate jablka s hruskami… a hlavne, iPad je naschval brzdeny, len by si robili zbytocne skarede oci u zakaznikov. Taktiez pochybujem, ze je iPhone distribuovany Apcomom. Pocitam September, ale na objednavku, samozrejme.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 236 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.