iphone 4 kupa

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 41 až 60 (z celkového počtu 236 )
  • Autor
    Príspevky
  • #213027
    palo310
    Účastník (Participant)

    peko00001: ale ja tuzim po tom iphone 4 :) ipad ma nejak nelaka, zatial som v mojom posobeni nenasiel na neho vyuzitie, a na citanie je to draha kniha

    #213029
    lukiboy
    Účastník (Participant)

    Klud ludia, ste na seba ako hyeny.

    to macblogger: Povazujes HN za doverihodny zdroj, najma v oblasti Apple?

    #213031
    Peko00001
    Účastník (Participant)

    palo310: aha, sorry. No na iPhone aj ja pockam a tiez ho budem brat bez ohladu na cenu :-)

    #213033
    Leryth
    Účastník (Participant)

    *-iGor pro-* kedy odchadzas do NY a kedy sa vracias a odkial si tiez by som mal o nieco zaujem

    #213035
    iGor pro
    Účastník (Participant)

    som zo žiliny :)

    odchádzam 21 júna. a vraciam sa 10 júla čiže necelé 3 týždne.
    ak niečo chcete tak by bolo najlepšie ak by ste ma toho 10 počkali na letisku kde by som vám rovno veci odovzdal alebo následne na to vžiline.
    dobierkou to riešiť nechcem . hneď ten týždeň na to idem do čiech tak by sa dala poriešiť aj morava :)

    #213037
    macblogger
    Účastník (Participant)

    lukiboy: 100-krat doveryhodnejsi ako skupinu zaregistrovanych

    #213042
    Filip Novak
    Účastník (Participant)

    http://news.yahoo.com/s/ytech_gadg/20100608/tc_ytech_gadg/ytech_gadg_tc2464

    neviem ci by tento ‘no contract iphone4’ isiel aj u nas, no myslim ze hej ale ta cena je celkom vysoka…no na druhej strane mozno u nas to bude este viac…

    #213047
    palo310
    Účastník (Participant)

    no tych 599 dolarov za 16gb verziu je celkom slusnych podla mna aj ked teraz oslabilo euro co zvysuje pre nas tu cenu ale aj tak to neni take strasne v prepocte na sk sa do 20 000 zmestim myslim :) (boze take peniaze za hracku :D :D)

    #213051
    Filip Novak
    Účastník (Participant)

    sak to :D ale ked to potom bude u nas menej nahodou…tak ma porazi…neviem no

    takto by som ho mohol mat uz zaciatkom jula asi…mozno aj koncom juna:)

    #213070
    jancihr
    Účastník (Participant)

    podla mna, ked sa ho v USA rozhodnu kupit vsetci, tak vyrobcovia nebudu stihat dodavat nejaku suciastku a potom to na SK pride nie v septembri, ale az niekedy “upresnime kedy”. Rovnako ako iPad do “tiez europy” ;). Takze relax a radsej si dajme v lete kofolu niekde pri jazere a setrime bubaciky na vianoce (ved tradicia vianocnych operatorskych akcii a reklam je uz legendou, treba ju udrziavat ;) )

    #213072
    Leryth
    Účastník (Participant)

    * iGor pro * – prosim daj na seba nejaky kontakt dakujem pekne :)

    #213073
    iGor pro
    Účastník (Participant)

    ygy(dot)muller(at)gmail(dot)com

    #213074
    Leryth
    Účastník (Participant)

    dakujem .)

    #213308
    Xfire
    Účastník (Participant)

    ale mna by zaujimalo pokial v USA alebo v UK alebo v nemecku toho 24juna kupim iphone 4 bez viazanosti.. tak by nemal b blokovany nie? napr v UK je pay and go nieco ako kredit.. za full cenu nie? takze by nemal byt zablokovany .. hmm?

    #213309
    mmhardky
    Účastník (Participant)

    No tak to je velmi individualne… Oficialne neblokovanych iPhone-ov je ako safranu. Ved aj u nas to mal jedine Orange, u T-Mobile bol blokovany aj ked si kupil bez viazanosti za plnu cenu. Druha vec je, ze zo zakona v niektorych krajinach musia ponuknut moznost odblokovania, aj ked v tomto sa presne nevyznam. Kazdopadne si to najprv setsakramensky over, nez das nejakych 700 – 800€ za iPhone!

    A hlavne pamataj, ze na Slovensku bol (aj je) neviazany neblokovany iPhone takmer najlacnejsi na svete! (menej tusim stal len kdesi v Chorvatsku)
    Mozno sa oplati pockat s cim pride Orange.

    #213322
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    @mmhardky
    musim ta opravit. T-mobile nedotovany telefon bol NEblokovany ale ak si kupoval na pausal tak bol blokovany. Pomaranc ponukal vsetky (akcia/neakcia) neblokovane. (vsetky tvrdenia mam z osobnej skusenosti)

    #213338
    monicqa
    Účastník (Participant)

    a za aku cenu sa predavalo nedotovane 3GSko?

    #213344
    mrzo
    Účastník (Participant)

    2 monicqa – myslim, ze sa tie iste ceny co teraz – cca 630€ za 16GB a cca 730€ za 32GB – dost podla mna :-)

    #213348
    monicqa
    Účastník (Participant)

    nj. este kusok a mas novy macbook. ja si asi pockam, kym sa to bude predavat v bazari, tu budu asi nizsie ceny

    dokedy to tu bude, kupim ipad. mozno zistim, ze novy iphone ani nepotrebujem…

    #213351
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    ja som v t-mobile este vychytal 32GB 3GS za 590€ (nedotovany) To bolo v casoch ked sa poriadne ani nedali zohnat a potom ich uz bolo na skadoch vela ale zdvihli ceny o 100 a viac.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 41 až 60 (z celkového počtu 236 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.