iphone 4 kupa

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 181 až 200 (z celkového počtu 236 )
  • Autor
    Príspevky
  • #218039
    psychodiagnostic
    Účastník (Participant)

    hej je vypredany, som bol v NYC na 5th ave apple sotore, ani tam nemali, ani na soho v apple store, dokonca nemaju ani iPad s WiFi ani 3G, ale da sa objednat mi vravel typek v apple ale nevedia mi povedat presne kedy maju dojst nove, mozno tyzden mozno 2, 3…

    #219384
    duny
    Účastník (Participant)

    chcel by som len poznamenat ze ipad uz na slovenskom trhu je a onedlho bude aj IPhone 4 kedze koncom jula uz bude vo svajciarsku atd…tu je link na ipad ak niekto chce kupit http://www.alza.sk/SearchAdvanced.asp?EXPS=ipad

    #219392
    yurayko
    Účastník (Participant)

    predvcerom som bol u mojho operatora (SFR-Francuzsko) sa pytat na biely iPhone4 a nevedeli mi povedat detaily, no vraj ak chcem cierny maju hned k dispozicii, aj som si ho tam dokonca skusal, ale povedal som si, ze pockam este chvilu :) no, ale chcel som povedat, ze nemusi to byt vsade take beznadejne, niekde ich maju ;)

    #219393
    mrzo
    Účastník (Participant)

    2 yurayko – tiez pasies po bielom? :-) Som zvedavy ci a kedy sa nejake kusy dostanu na Slovensko… bojim sa ho kupovat niekde v zahranici ale ked vidim tie ceny za iPad… No som zvedavy po com ho budu nasi nenazrany operatory predavat…

    #219405
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    @duny
    iPad este OFICIALNE na slovensku nieje v predaji. Existuje zopar predajcov co ho vozia z USA a predavaju to tu za znacne prehanane ceny (napr tebou spominana alza).
    A koncom jula sa ma rozsirit predaj do cca 20 krajin – Slovensko ale medzi nimi nieje (staci si pozriet posledny press conference kde boli vymenovane tie krajiny)

    #219406
    monicqa
    Účastník (Participant)

    ja som pisala do swp, oni este nevedia, kedy budu ipad mat, ale predpoklada sa ze v septembri je to dost realne. rozmyslala som totiz, ci ist kupit ipad do rakuska, ale ked som si spocitala, ze budem takmer cely august mimo a potom je uz september, tak si asi nakoniec predsa len pockam na tu 2-rocnu zaruku… aj ked ma to uz sarpe ;)

    #219500
    yurayko
    Účastník (Participant)
    #219502
    mrzo
    Účastník (Participant)

    2 yurayko – Jo cital, som… asi na to serem a kupim nieco ine, uz ma to nebavi. Novy telefon potrebujem z dovodu, ze stary mi uz funguje len pri spravnom postaveni hviezd a dovtedy kym Apple namiesa spravnu bielu asi nevydrzi…

    #219509
    raul
    Moderátor

    ved si ho pretri :D

    #219516
    benko
    Účastník (Participant)

    Dnes som si ho kupil – iPhone 4. Mal som stastie – kamos ho mal objednany, dnes sa mu ozvali ze si ho moze vyzdvihnut, ale on si to medzitym rozmyslel – a tak som ho zobral ja. V mojom okruhu znamych ho za posledny tyzden kupili dalsi traja [Mnichov], takze to s tou dostupnostou asi nie je az take nerealne.

    #219528
    duny
    Účastník (Participant)

    @sleepwalk3r
    samozrejme ze tu oficialne este neni :D…a on tam hovori o ipade s tymi 20 krajinami som si to uz vypocul 2-krat

    #219529
    duny
    Účastník (Participant)

    a mam tu este jedno prekvapenie

    http://mobil.idnes.cz/lide-sili-chteji-iphone-4-vsechny-se-vyprodaly-za-jediny-den-po8-/iphone.asp?c=A100625_011557_iphone_hro

    v cesku uz o2 a vodafone iphone 4 mali ale okamzite sa vypredali takze stale duufat a snazit sa predobjednat si ho aj na alze sa uz da predobjednat iphone 4

    #219534
    mrzo
    Účastník (Participant)

    V Cechach sa uz oficialne predava iPhone 4?

    #219536
    duny
    Účastník (Participant)

    samozrejme :D

    #219537
    duny
    Účastník (Participant)

    ale biely nie…smola no

    #219544
    mrzo
    Účastník (Participant)

    Hmm ale sak Cesko nebolo v ziadnom doterajsom zozname Apple o dostunosti iPhone 4 nie? Ale sak dobre, snad sa aspon vyroja nejake recenzie z nasich krajov a hajov :-) Kludne pist aj tu o skusenostiach s iP4, urcite si vsetci radi precitame(negativne aj pozitivne)…

    #219545
    McJobs
    Účastník (Participant)

    V Cesku sa samozrejme iPhone 4 nepredava… Steve nas totiz opat zaradil spolu s dazdovymi pralesmi na koniec zoznamu, takze najskor na prelome augusta/septembra by sme sa mohli dockat (pri takom dopyte k nam bude chodit par kuskov mesacne, cize realne sa bude dat kupi niekedy na novy rok…)

    #219548
    duny
    Účastník (Participant)

    peterson skus si precitat clanok na ktory som dal link vyssie a potom rozpravaj o tom ze sa v cesku nepredava dobre?

    #219549
    duny
    Účastník (Participant)

    ale musim uznat ze nas dal na koniec zoznamu ale to je zoznam kedy bude uplne dostupny a nie len na predobjednanie z predajne ktora dostava len 4 kusy za tyzden a tak…takto to zatial funguje a koncom augusta uz by mal byt uplne dostupny…:)

    #219551
    McJobs
    Účastník (Participant)

    Nerozumies po slovensky ? V Ceskej republike sa iPhone 4 este nepredava ! A tvoj odkaz na akysi clanok spred mesiaca je irelevantny…

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 181 až 200 (z celkového počtu 236 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.