iphone 4 kupa

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 101 až 120 (z celkového počtu 236 )
  • Autor
    Príspevky
  • #213617
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    peko000001 mylis sa. Kazdy rok prisiel na slovensko iphone v auguste. cize aj tento rok pride v auguste. V septembri pride iphone do krajin ktore su po kazdej stranke o dost horsie za slovenskom. My sme krajina , ktora z mesiacov
    jun
    jul
    august
    september
    vychadza presne na august. cize tretia zo styroch kategorii celkoveho stavu v krajine. hmm.. neveim ci ma niekto pochopil, nevadi.

    #213618
    Peko00001
    Účastník (Participant)

    Ved aby si mal pravdu. Viem ze boli v Auguste ale bolo ich strasne malo

    #213619
    yurayko
    Účastník (Participant)

    2 mayoxy -> mi chces povedat, ze na slovensko dorazi skorej ako do ciech :D pretoze tam sa objavi az v septembri a pochybujem, ze slovensko je lepsia krajina ako cesko co sa tyka uvedenia iP4, urcite su v tom istom kosi ;)
    bud pride na oba trhy v septembri alebo v auguste, ale mne to je jedno, ja si ho mozem predobjednat uz od utorka :)

    #213621
    ViRPo
    Účastník (Participant)

    lol, ja to uz neriesim, cakam na september a na kompletne vynoveny ipod touch ktory bude iphone bez telefonu a bude naozaj velkou konkurenciou …

    #213622
    palinho
    Účastník (Participant)

    no keby mam peniaze predobiednam tiez .)
    Ja len dufam ze bude priazniva cena.)

    #213623
    ViRPo
    Účastník (Participant)

    cena urcite nie preto cakam na ipoda touch :) dufam ze bude mat aspon 3.2mpx foto, fm radio, apple a4 procesor a zadok ako ipad, vydrz aspon 36hodin …

    #213626
    palinho
    Účastník (Participant)

    No ty chces ipoda ja na iphone.)
    Rozhodne sa tesim..Som doslova nahopkany.)
    Zatial sa mi paci aj ten fotak na iphone 4. krajsie fotky ako n95.

    #213628
    Peko00001
    Účastník (Participant)

    a kde si ho chcete predobjednat???

    #213634
    ViRPo
    Účastník (Participant)

    Peko: vsak prave

    palinho: tocuh ma iste vyhody … a hlavne cena :) ale ak nebude priliz vysoka cena iphonu tak zoberiem iphone ale chcel by som tych 32gb aspon …

    #213670
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    yurayko mi povedz , dokaz, ukaz link, kde je napisane ze do ciech pride v septembri.. to som teda velmi zvedavy

    #213672
    raul
    Moderátor

    Ludia, ako je to s dovozom z UK? Ak kupim v UK neblokovany, pojde mi na SK sietach? Ak kupim blokovany, staci bezny unlock? Dik…

    #213674
    monicqa
    Účastník (Participant)

    mayoxy: nechce sa mi to hladat, ale bolo to na superapple.cz – a to je spolahlivy zdroj….

    #213675
    raul
    Moderátor

    nebude vsak tak spolahlivy, aby vedel, ci to bude v septembri, alebo v auguste :D

    Podla mna to bude takto: zaciatok predaja bude v auguste, preda sa 50ks :) a potom do januara budeme vsetci cakat, kym ich dostaneme :)

    #213679
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    neverim tomu ze az v septembri. dobre sledujem uz par rokov prichody iphonov. a viem ze posledny mesiac je mesiac statov ako honduras alebo juhoafricka republika alebo kena, JAR, irak, iran. Dam ruku do ohna ze iphone pride v auguste. A mimochodom. co tu riesite ze pride par kusov a potom budete cakat? boze moj, tak pridem prvy den a zoberem prvy kus nie? aku to ma logiku cakat tyzden po pride a potom prist do predajne a sa rozculovat ze uz nieje? pridem prvy den, zoberem , dovi pa. koniec. co tam treba riesit? :S nechapem

    #213680
    yurayko
    Účastník (Participant)

    @mayoxy -> ved logicky to vychodi aj mne taq ako pises, ja som iba pozrel na nete dake clanky kde to uvadzali az na september a povedal som, ze urcite SR a CR je v jednom kosi …

    #213681
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    mozno preto som taky nahnevany, ze uz sa neviem dockat sam :D jooooooooooj a vduchu si ho tak nejako privolavam xD ..nevsimat

    #213682
    Leryth
    Účastník (Participant)

    bude polnocny predaj iphona 4?

    #213685
    Peko00001
    Účastník (Participant)

    raul: s UK je to tak ako zo vsade inde. Ak kupis neblokovany tak ti pojde na SK – vyplyva to zo slova neblokovany. Ak kupis blokovany tak je potrebny unlock, ale vies ci bude? ja nie

    #213691
    macblogger
    Účastník (Participant)

    mayoxy:
    prides prvy den do predajne a zoberes prvy kus :D
    medzi zamestnancami a ich znamymi to bude uz davno rozdane a ty ho v ten den ani nezacitis…

    #213692
    Peko00001
    Účastník (Participant)

    asi tak – dost naivny nazor mayoxy

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 101 až 120 (z celkového počtu 236 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.