iphone 4 kupa

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 81 až 100 (z celkového počtu 236 )
  • Autor
    Príspevky
  • #213437
    macblogger
    Účastník (Participant)

    peko:

    tipujem rocnik 89 :D

    #213440
    Peko00001
    Účastník (Participant)

    co 89?

    tomas289: ak bude unlock tak ano. A vies ci bude? ja nie.

    #213442
    macblogger
    Účastník (Participant)

    1989 :D

    #213444
    Peko00001
    Účastník (Participant)

    to na zaklade coho typujes?

    #213445
    macblogger
    Účastník (Participant)

    mlady clovek – stare auto, nic neobvykle.

    #213446
    Peko00001
    Účastník (Participant)

    vdaka ze ma mas za mladeho, vela ludi okolo mna si to uz nemysli :-(

    #213450
    mmhardky
    Účastník (Participant)

    Cau Tomas, no, vsetko zavisi od toho ci bude unlock. Ja myslim ze bude, ale urcite to nebude hned. Ide totiz aj o to, ze tym ako sa iPhone stava globalnym, hlad po unlocku upada. Prvorady je jailbrake. Ale ja verim ze bude aj unlock.

    Ale pocitaj s tym, ze minimalne mesiac ci dva, bude vobec problem zohnat v USA iP4 aj za normalnu cenu, bude plny ebay ponuk za 1500$ atd., a prve lacnejsie bazarove kusky pridu az o dalsie mesiace.

    #213452
    Filip Novak
    Účastník (Participant)

    Zdravim,

    moji rodicia zase idu do Francuzska prvy julovy tyzden, nema niekto skusenosti s kupou iPhonu tam? Proste kolko by stal iPhone 4 bez zmluvy, odblokovany vo Francuzsku…??

    dik

    #213476
    win2mac
    Účastník (Participant)

    coper: Kazdy ma to na co ma. Kedysi davno som dal 20 tisic za Erricsson R320 lebo bol vtedy jeden z mala “nadupanych” mobilov a mal infrared kompatibilny s mojim Erricssonom MC218 PDA, ktory stal tiez cez 20 tisic. Mobil mi odisiel do vecnych lovist tesne po zaruke a MC218 ho nasledovala kratko potom. Za HP Jornadu, ktora ho vystriedala som dal 35 tisic, lebo to bola novinka a ja som ju chcel a mohol si ju dovolit…. Za fungl novy, origo zabaleny, neblokovany iPhone 3GS 32GB som dal nedavno nieco malo cez 400 evri, co sa mi zda v tychto suvislostiach ako smiesna cena :) Staci hladat, sledovat inzerciu a ked sa objavi ist si po neho :) Drzim palce.

    #213479
    yurayko
    Účastník (Participant)

    2 Filip Novak -> ceny este neboli stanovene ani k pausalom :( uz sa vyjadrili vsetci traja operatori, ze ho budu ponukat, ale tod vse. Tiez cakam, ze co to bude stat. Kamarat co robi pre asi najvacsieho predajcu mobilov a mobilnych sluzieb mi povedal predbezne, ze na pausal by mala byt cena 249 ojro, ale teraz uz neviem ktroy model. No usudzujem, ze este v prvy julovy tyzden to nebude na trhu s touto novinkou take presytene a preto ceny budu dost nadsadene a hlavne vysoke :( Dovolim si tvrdit od 800 do 1000 ecok.

    #213517
    Majlo11
    Účastník (Participant)

    Zdravim ludkovia.Mam na vas otazocku ohladne blokovaniu opreatora. Momentalne zijem v Scotland takze sa neviem dockat 24 juna na svoj prvy IPhone :) Ale zmiatlo ma to ze ak si ho tu kupim tak bude na SR nefunkcny??aj ked sa tam vratim,vymenim sim tak to proste nepojde?a unlock ide iba na jailbreak tel?

    #213520
    Peko00001
    Účastník (Participant)

    ano, ak si ho kupis v akcii tak ho budes mat blokovany. ak si kupis neblokovany (bez akcie) tak ti pojde vsade. Co sa tyka unlocku, tak ano je potrebny JB.

    #213521
    yurayko
    Účastník (Participant)

    2 Majlo11 -> neviem ako je to v UK ale v niektorych krajinach EU su povinny predavat neblokovane telefony alebo su povinny ho odblokovat po skonceni viazanosti, takze skus sa spytat u operatora ;)

    a este dodam, ze na odblokovanie by nemal byt nutny JB, ja som zasiel k operatorovi a odblokovali mi ho a nemam JB, tod vse :)

    #213522
    matyi
    Účastník (Participant)

    @yurayko
    nevies o ktore kajiny EU sa jedna?

    #213525
    Peko00001
    Účastník (Participant)

    yurayko: ty to mas riadne dopletene. JB je potrebny na odblokovanie iba v pripade ze ho chces odblokovat pocas viazanosti.
    Keby si prisiel k operatorovy s JB a chcel by si ho odblokovat tak by ti ukazali kde su dvere.

    Niekedy zasnem nad nazormi ludi ktory sa nevyznaju a rozpravaju

    #213526
    yurayko
    Účastník (Participant)

    2 matyi -> neviem, sorry

    2 Peko00001 -> no ved ty vies, ja sa nemam potrebu s nikym hadat, pretoze vazne sa nevenujem tymto veciam, jedine co viem, ze po zakupeni mojho iPhone na pausal som ho musel pouzivat minimalne pol roka v sieti operatora, po pol roku mi ho operator odblokoval zadarmo, zijem vo Francuzsku a viazanost bola na 12 mesiacov

    #213532
    palinho
    Účastník (Participant)

    Ahojte .. Nedavno som chcel kupovat novy telefon rozhodovanie bolo okolo iphone 3gs a n97.
    Ale nedalo mi neprehliadnut novy iphone 4 .Tak som zacal ohladne neho vela citat co je nove atd je ale iste ze ine recenzie budu o nom ked ho vyskusaju samotny uzivatelia.
    Po zisteniach co som sa docital bude problem na slovensku s dostupnostou.
    Ale co som pocul vraj apple chysta inu taktiku predaja iphonu 4 ako je iPad a starsie generacie iphonu co by ma velmi potesilo keby zapracovali.
    Odkedy viem o iphone4 nechcem zatial nic nove. Momentalne mam 4rocny K510i :) tak patri vymena a uz nieco solidnejsie.
    Na ten iphone pockam ale ci sa objavy koncom leta alebo v septembri aj na sk?
    Skoda ze jeho uvitacia cena bude kure***y vysoka 1000 eur za to nedam. Do tych 600 som ochotny samozrejme neblokovany.

    #213533
    Peko00001
    Účastník (Participant)

    realny predpoklad je ze na SK by mohol byt je koniec Septembra – moj nazor

    #213535
    palinho
    Účastník (Participant)

    Myslim ze je to realne.
    A aj nikam nenahlym zatial nan penaize nemam a brigada na leto uz je tak mam motivaciu pri tom skorom ranom vstavani a nechuti.))

    #213586
    EtHANBB
    Účastník (Participant)

    @palinho – kukám, že sme na tom rovnako :-D

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 81 až 100 (z celkového počtu 236 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.