iphone 4 kupa

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 61 až 80 (z celkového počtu 236 )
  • Autor
    Príspevky
  • #213358
    mmhardky
    Účastník (Participant)

    @sleepwalk3r

    Tak to som fakt netusil. Dik. Bol som v tom ze ti ho iba potom odblokovali na poziadanie.

    #213371
    Anonymný
    Neaktívny

    t-mobile zacal ponukat micro-sim http://dsl.sk/article.php?article=9292

    #213377
    monicqa
    Účastník (Participant)

    tak toto nie je mozne :D

    V blízkej budúcnosti k pripravovaným zariadeniam s podporou Mini SIM karty pribudne aj čerstvo predstavený iPhone 4, ktorý uvedie spoločnosť T-Mobile na slovenský trh v najbližších mesiacoch tohto roka.

    Mini SIM karta je zákazníkom poskytovaná za rovnakých podmienok ako štandardná SIM karta a zákazníci si na ňu môžu nechať aktivovať rovnaké služby ako na bežné SIM karty, t.j. programy Podľa seba v súčasných akciových ponukách alebo aj iné mesačné programy.
    Zároveň je možné zákazníkovi vymeniť SIM kartu aj v rámci existujúceho záväzku za štandardných podmienok, pokiaľ bude chcieť využívať svoje služby na novom zariadení.

    teraz dolezita otazka: ked budem chciet micro sim len pre ipad 3g teda bez hlasovych sluzieb, bude to realne?

    #213380
    poper
    Účastník (Participant)

    teoreticky ano

    #213381
    Benne
    Účastník (Participant)

    dost zalezi od toho,ci budu ipad predavat operatory… myslim,ze je to teraz predpovedat, nechajme sa prekvapit :) Aj tak si myslim, ze operator sa prisposobi a dokaze spravit pausal cisto na data,ak sa zaviazes na dva roky,nevidim v tom ziadny problem…

    #213382
    Anonymný
    Neaktívny

    ja myslim ze poskytuju aj cisto datove pausaly, takze v tom pripade ano.

    #213390
    macblogger
    Účastník (Participant)

    samozrejme ze poskytuju aj cisto datove pausaly.

    #213401
    monicqa
    Účastník (Participant)

    ja sa uz nechcem viazat :D ja mam datovy pausal uz beziaci do aprila 2011.

    #213402
    Benne
    Účastník (Participant)

    tak potom len vymenit za microsim terajsiu simku a dovidenia :) treba sa spytat hlavne operatora ;)

    #213403
    dubak
    Účastník (Participant)

    potom to je o dalsi dovod viac preco kupit 3G verziu

    #213408
    monicqa
    Účastník (Participant)

    radsej by som bola ale rieseniu mat datovy pausal len na iphone a spravit tethering pre ipad…

    #213409
    čoper
    Účastník (Participant)

    nevie mi niekto poradit? rozmyslam nad kupov iphonu a ked vidim priblizne ceny aj tych starych fonov a tam porovnam z americkymi cenami tak uplny rozdiel ako n echapem ze jak je to vobec mozne…

    rozmyslam nad tym ze si iphone necham doviezt z ameriky, alebo z nemecka, anglicka barz kde kde maju ludske ceny…

    a moja otazka je ze ci proste ked napr z ameriky si dam dopravit ci to tu na slovensku rozslapem pocul som o nevyhode micro sim karta, alebo ze ina zastrcka je tam ale na to sa da vybavit redukcia… su nejake dalsie? :)
    kde vobec vy ostatny kupujete taketo veci iphone atd… ci to ste vsetci taky bohaty? :D
    a sa cudujem ze preco to m:zone nepredava alebo traco computers… to je mi dalsia zahada

    #213411
    dubak
    Účastník (Participant)

    tusim preto lebo sa podpisala nejaka zmluva ze iphone bude predavany len u operatorov

    #213418
    mmhardky
    Účastník (Participant)

    Ahoj coper. Neviem kde si na to dosiel. Kde si pozeral americke ceny?

    Ked si porovnas ceny bazarovych iPhonov u nas a v amerike, tak su u nas lacnejsie ako tam.
    Samozrejme bavime sa o NEBLOKOVANYCH (factory unlocked) iphonoch (pretoze prave tie sa u nas vacsinou v bazaroch objavuju).

    Ja sam chcem predat moj 32GB 3GS, ale pockam do augusta a vydrazim ho v USA na ebay.

    No ved schvalne, daj si na ebay “factory unlocked iphone” a uvidis.

    Vacsina aukcii konci na 600$ – 800$, aj za uz pouzivane 16GB 3GS.
    Tu na fore castokrat najdes takmer nove 3GS pod 400 eur.
    Aj teraz zriovna niekto ponuka za 370e. Keby to dal na americky ebay, podla mna by za to dostal viac.

    Ak ale mas nejaky tajny zdroj, tak davaj sem, pretoze moj sen je zohnat si v USA lacny neblokovany iPhone 4 :)

    #213419
    Peko00001
    Účastník (Participant)

    coper: tie ceny co vidis napr. na appstore su s tym ze podpises zmluvu na 2 roky v USA s operatorom a budes ho mat blokovany. To znamena ze ked kupis s USA tak ho u nas nespojazdnis a budes s neho mat ťažítko na stôl :-) No a samozrejme si na to “tazitko” budes musiet kupit este koncovku na nabijanie aby si to tazitko mohol nabijat. Ked by si kupis napr. v USA neblokovany tak by ta s dopravou vysiel tak isto ako u nas.
    Zbytocne spekulujes

    #213420
    mmhardky
    Účastník (Participant)

    Peko00001: Ked si v USA kupis neblokovany iPhone, tak ta to s dopravou vyjde DALEKO viac ako u nas. A vlastne tie neblokovane iPhony v USA ani nie su z USA, ale reselleri to vacsinou beru z roznych krajin, napriklad z Australie (alebo aj od nas?:) a predavaju so ziskom v USA :)

    Minule som nasiel stranku kde bol prehlad krajin kde sa daju zohnat najlacnejsie neblokovane iPhony bez viazanosti, bolo tam aj Slovensko, ale suverenne najlecnejsie boli tusim v Chorvatsku ci Slovinsku ci kde. Neviem presne krajinu, ale bolo to tusim len nejakych 500e, normalne by sa oplatilo tam na dovolenku skocit :)

    #213422
    čoper
    Účastník (Participant)

    jaj to som nevedel ze tie ceny v apple store su na dvojrocnu zmluvu z operatorom…. som myslel ze normlane to tam tak stoji ze 199 USD a smitec… :D ides si domov a das si do neho kartu aku len chces…

    hmmm tak asi fakt je to take drahe a o iphone 4 mozem len snivat… lebo si neviem predstavit jak sa 20 rocny fagan co si na veci zaraba sam prehana po uliciach z 20 tisicovym mobilom… :(

    kokos to potom ale tie telefony su skoro take drahe jak samotne PC co kupis len dajme tomu o 10 tisic viac a mas macbook napr… no neni to ale divne?

    #213428
    Peko00001
    Účastník (Participant)

    veru tak coper. kazdy na co ma. pre 20 rocneho chalana musi stacit nejaka Nokia. Na BMW sa tiez kazdy nevozi. Nastastie ja ano :-)

    #213431
    mmhardky
    Účastník (Participant)

    Nuz, jedina moznost je na splatky, ak sa neda v hotovosti. Alebo jednoducho chvilu pockat, a kupit si “jazdeny” 3G za nejakych 150 – 200e.

    Ja mam pomerne vysoky pausal, takze mam u Orange dobre dotovane ceny, ale zase – vyse 70e mesacne…

    Ale mas pravdu v tom, ze iPhone stoji jednoducho tolko co kompletne PC.

    #213436
    tomas289
    Účastník (Participant)

    zdravim. v lete sa chystam do ameriky, a a chcem si samozrejme kupit iPhone 4 ako vacsina z nas, ale za normalnejsiu cenu. mam iba jednu otazku ak by som ho kupil tam v bazare napr. bude blokovany zrejme na at&t , ak ho donesiem na sr nebude fungovat? to sa nebude dat vyriesit unlockom ako u predchodzich modeloch? ja om kupil 2g ako nove v usa, doniesol sem unlock a fical, to sa zmenilo nieco? diki

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 61 až 80 (z celkového počtu 236 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.