Skutocny jailbreak 7.1.1 je tu! Ci?

Domov Diskusné Fóra Tipy, triky, modding v Mac OS X Skutocny jailbreak 7.1.1 je tu! Ci?

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 25 )
  • Autor
    Príspevky
  • #100708
    iTuxx
    Moderátor

    Priatelia, nasiel som zaujimavu utilitu, pre tych ktory su zaryti utekaci z vazenia, dostupnu tu: http://www.pangu.io/

    Je to kompletne v cinstine, ale malo by to fungovat. Sam som to neskusal, ale kto chce, moze skusit. Malo by to ficat na vsetkych zariadeniach s iOS 7.1.X. Zevraj to funguje a nema to ziadny malware ako utilita predtym.

    Skrínšot: http://dopice.sk/9MB

    Velke cierne tlacitko napravo spusta jailbreak.

    Takze ak sa najde niekto, kto to skusi, napiste feedback :-)

    #385493
    Stormtrage
    Účastník (Participant)

    Vyzera to lakavo tak snad mi to nebrickne iphone :DDD či bricknut sa da len android ?

    #385496
    iTuxx
    Moderátor

    na iPhone sa neda nic SW bricknut. Maximalne tak budes musiet restornut cez iTunes. Napis potom co a ako :-)

    #385499
    miroslavmilan
    Účastník (Participant)

    No ja mám dosť :D Toto by som neriskoval ani na starom iPhone 3G ktorý uz nepoužívam. Príde mi to ako útek z väzenia na pravé poludnie cez hlavnú bránu a v oranžovom mundúre. Navyše sa o mňa v tom väzení celkom dobre starajú a vonku zúri občianska vojna. Ale tak kto chce kam… tomu veľa štastia :)

    #385501
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Ako si na to prisiel? Vies po cinsky? :-)).
    Mi to pride dost podozrive ze verzia pre WIN sa stiahnut da ale pre Mac uz nie :-). Takze win useri cakajte nadielku virusov :-)

    #385502
    Stormtrage
    Účastník (Participant)
    #385504
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Malo by to byt relativne bezpecne… https://twitter.com/ih8sn0w/status/481118912075927553

    #385506
    Stormtrage
    Účastník (Participant)

    Na iPhone 4 to funguje ale instalacia bola dost problemova….cydiu mi nainstalovalo ale telefon zblbol a ked som ho restartol tak nenabehol tak som ho musel hodit do DFU modu a cez rezim zotavovania obnovit…ked sa obnovil tak cydia tam bola a zrazu vsetko funguje normalne :D:D

    #385507
    inspektorko
    Účastník (Participant)

    Chcem sa opytat, aky mate dovod na JB ? Ja osobne som pouzil JB len raz a to ked som potreboval vybrat vhodnu offline navigaciu na iPhone nakolko demo verzie neexistovali.tak som si nakoniec vybral Sygic, telefon obnovil a navigaciu kupil.

    #385511
    freee
    Účastník (Participant)

    Burst mode,CCLoader,CCsystemstatusetting,iCaughtU,SLO-mo-Mod,Zeppelin..kazdy ma ine dvovody..

    #385512
    inspektorko
    Účastník (Participant)

    freee> dik za info.

    #385520
    Hurfo
    Účastník (Participant)

    Sa mi tam rozsypal caj :-D Ja som Jailbreak pouzival na kupovanie In App veci v aplikaciach a potom som mal miliony bodov a vsetky vylepsenia a hra ma uz nebavila :-D

    #385538
    basman
    Účastník (Participant)

    ze som sa to az teraz dozvedel,no hned to idem vyskusat…diiik

    #385562
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    kto ma chut na backdoory a malware v telefone, ci prinajlepsom nestabilne chovanie, nech sa paci.

    To uz fakt nemate jebnutych 90 centov na aplikaciu?

    #385563
    P1x3L61
    Účastník (Participant)

    Jozef : JB a Cydia nie sú iba o aplikáciách. Ja si jailbreak dám tiež (ale nejakú bezpečnú verziu) a to kvôli jednej veci – zrýchlenie 4s

    #385565
    iTuxx
    Moderátor

    aj ja si dam len co sa dostanem k nejakym dobrym smart hodinkam.

    #385575
    Stormtrage
    Účastník (Participant)

    P1x3L61 ako zrychliš iPhone 4S ?

    #385579
    inspektorko
    Účastník (Participant)

    Jozef Remen: suhlasim, JB uz v dnesnej dobe nie je cool, prave som cital o malware na JB iOS zariadeniach.Dakujem , neprosim.

    #385585
    P1x3L61
    Účastník (Participant)

    Stormtrage : s tweakmi ako Nitrous, iCleaner a ak bude veľmi zle tak aj noslowanimations a pod. Ešte som sa tomu nevenoval ale je viacej takýchto.

    #385589
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Alebo FakeClock. Da sa tam nastavit viac veci a je to jedina vec koli ktorej mozno dam JB. Ked tie pomale animacie nie si schopni poriesit v Apple tak to necham na JB

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 25 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.