fbpx

Macbook Pro Retina 2015 vs. Macbook Air 2017

5. júla 2019 o 23:48 Pomoc: hardware cengi

cengi

0
  • 5. júla 2019 o 23:48

Ahojte mám otazku ohladom týchto dvoch macov, ktroý sa oplati kupiť viac? Cenovo to vyjde od ruky asi rovnako a preto ma zaujima, či ten dvojročný HW rozdiel je citiť na výkone. Momentalne sa priklanam viac k MBP vďaka retine, čo je najvačšia výhoda podla mna, ale zaujimaju ma aj ostatne parametre ako výkon a podpora do buducna. Dakujem.

himak

0
  • 6. júla 2019 o 20:33

Co s tym budes robit ? Ak to budes mat prevazdne zapnute na externom monitore staci ti Air s vyssou vydrzou na baterku. Ak to budes pouzivat v terene, tak sice Pro ma nizsiu vydrz na baterke, ale zas ma RETINA display a to s TN panelom v Aire nemozno porovnavat. To je ako LADA vs. Mercedes.

cengi

0
  • 6. júla 2019 o 20:37

Baterka stači 7-8 hodín pri prezerani webu a kancelarskej práci. Retina je najvačšie plus preto sa priklaňam k Pro Macbooku. Air ma akurat lepšiu výdrž ako píšeš ale to dokažem prekusnuť. Ďakujem

• 7. júla 2019 o 10:35

Nechápem tú logiku, ako využije o trošku väčšiu výdrž, keď bude aj tak pripojený k externým monitorom – to bude tie monitory nosiť so sebou? Inak Air sa len tvári ako 2017, (hardware je 2015, bol tam refresh tuším že nových konfigurácií diskov) v skutočnosti je to stará 2015ka, takže Pro je lepšie vo všetkom.

• 7. júla 2019 o 10:45

himak ma nejaku obratenu logiku. Ako tu uz bolo povedane, rozhodne by som siel do Pro.

JFK.

593
  • 15. júla 2019 o 14:43

Pro, Air len 2018 a novší

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri

Vyhľadávanie

Send this to a friend