Macbook Pro Retina 2015 vs. Macbook Air 2017

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware Macbook Pro Retina 2015 vs. Macbook Air 2017

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Autor
    Príspevky
  • #536657
    cengi
    Účastník (Participant)

    Ahojte mám otazku ohladom týchto dvoch macov, ktroý sa oplati kupiť viac? Cenovo to vyjde od ruky asi rovnako a preto ma zaujima, či ten dvojročný HW rozdiel je citiť na výkone. Momentalne sa priklanam viac k MBP vďaka retine, čo je najvačšia výhoda podla mna, ale zaujimaju ma aj ostatne parametre ako výkon a podpora do buducna. Dakujem.

    #536659
    himak
    Účastník (Participant)

    Co s tym budes robit ? Ak to budes mat prevazdne zapnute na externom monitore staci ti Air s vyssou vydrzou na baterku. Ak to budes pouzivat v terene, tak sice Pro ma nizsiu vydrz na baterke, ale zas ma RETINA display a to s TN panelom v Aire nemozno porovnavat. To je ako LADA vs. Mercedes.

    #536660
    cengi
    Účastník (Participant)

    Baterka stači 7-8 hodín pri prezerani webu a kancelarskej práci. Retina je najvačšie plus preto sa priklaňam k Pro Macbooku. Air ma akurat lepšiu výdrž ako píšeš ale to dokažem prekusnuť. Ďakujem

    #536685
    Adomm1234
    Účastník (Participant)

    Nechápem tú logiku, ako využije o trošku väčšiu výdrž, keď bude aj tak pripojený k externým monitorom – to bude tie monitory nosiť so sebou? Inak Air sa len tvári ako 2017, (hardware je 2015, bol tam refresh tuším že nových konfigurácií diskov) v skutočnosti je to stará 2015ka, takže Pro je lepšie vo všetkom.

    #536686
    mcgiany
    Účastník (Participant)

    himak ma nejaku obratenu logiku. Ako tu uz bolo povedane, rozhodne by som siel do Pro.

    #536793
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Pro, Air len 2018 a novší

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.