fbpx

iPhone 4 prehrávač

20. júna 2011 o 20:13 Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Tomys

Tomys

0
  • 20. júna 2011 o 20:13

Mám otázku ,, dá sa niekde nastaviť aby mi ukazovalo Cover albumu na zamknutej ploche v iPhone 4 ? .. už mi to pár krát išlo ale teraz mi to už neukazuje , len wallpaper ktorý som si zvolil v nastaveniach. Všetky pesničky mám riadne otagované a ku každej mám urobený aj Cover. Viem že je to banalita ale rád by som vedel o tom viac. Vďaka ;)

igino

0
  • 20. júna 2011 o 20:29

cover vratane ovladania ti ukaze vtedy, ked pri zamknutom telefone dvakrat stlacis home tlacidlo

Speedy

0
  • 20. júna 2011 o 20:45

igino: teraz som to skusil..
Pustil si song ktory ma cover obrazok.
Nechal hrat na pozadi a stalacil som power/sleep..
A ci stlacim znovu power/sleep alebo home button vzdy mi to ukaze…
Aj ked dokoliecka stlacam sleep button zapnem vidim obrazok vypnem je tma zapnem vidim obrazok a stale:)
Tak isto aj home buuton stacim a vidim obrazok.Dam sleep a znovu home a zas vidim..
To co pises ja mam nadstavene home buuton na iPod 2x stalecie=spustenie iPod..
Ale ako nechapem preco tomysovi to neukazuje..
Aj ked nemam obrazok mam tam cierne pozadie s notou..
Tak neviem ako ti Tomys poradit s tymto som sa nestretol…

igino

0
  • 20. júna 2011 o 20:48

speedy, mas pravdu, teraz na to pozeram, aj mne to tak ide :-) neregistrujem to, lebo mam vacsinou telefon vo vrecku a ovladam pesnicky ovladanim na sluchadlach

• 20. júna 2011 o 22:09

Stava sa to. Ani mne obcas neukazuje album, respektive ukazuje iny. Ibaze si uz nepametam ci mi to robilo aj pred iOS 5.

poper

0
  • 20. júna 2011 o 22:52

mne pomohol restart

mrzo

0
  • 21. júna 2011 o 5:52

Po update na 4.3 (ak dobre pamatam – ta verzia co priniesla prehravanie cez Home Sharing) to robi aj mne – uplne random, niekedy dokonca zo zaciatku ukazovalo aj uplne ine covery oproti tomu co hralo… Robi to uz menej casto, ale este sa stane, ze mi proste ten cover nezobrazi, len nazov pesnicky – a ako pisal poper, zatial som neprisiel na nic inteligentnejsie ako restart, co by tomu pomohlo…

• 21. júna 2011 o 6:39

pozrem to v ios 5, ci to uz opravili

Tomys

0
  • 21. júna 2011 o 20:00

Vďaka chlapci.Je to len taká maličkosť ale vyzerá to krajšie ako nastaveny obrazok.Ja ked stlačim sleep alebo home button tak mi ukazuje defaultný obrázok ktorý mam nastavený pre zamknutú obrazovku.Nieje to nič vážne ale ďakujem za rady.

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Inzercia

Partneri

Vyhľadávanie
Booking.com
Booking.com

Send this to a friend