iPhone 4 prehrávač

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Autor
    Príspevky
  • #78410
    Tomys
    Účastník (Participant)

    Mám otázku ,, dá sa niekde nastaviť aby mi ukazovalo Cover albumu na zamknutej ploche v iPhone 4 ? .. už mi to pár krát išlo ale teraz mi to už neukazuje , len wallpaper ktorý som si zvolil v nastaveniach. Všetky pesničky mám riadne otagované a ku každej mám urobený aj Cover. Viem že je to banalita ale rád by som vedel o tom viac. Vďaka ;)

    #269652
    igino
    Účastník (Participant)

    cover vratane ovladania ti ukaze vtedy, ked pri zamknutom telefone dvakrat stlacis home tlacidlo

    #269657
    Speedy
    Účastník (Participant)

    igino: teraz som to skusil..
    Pustil si song ktory ma cover obrazok.
    Nechal hrat na pozadi a stalacil som power/sleep..
    A ci stlacim znovu power/sleep alebo home button vzdy mi to ukaze…
    Aj ked dokoliecka stlacam sleep button zapnem vidim obrazok vypnem je tma zapnem vidim obrazok a stale:)
    Tak isto aj home buuton stacim a vidim obrazok.Dam sleep a znovu home a zas vidim..
    To co pises ja mam nadstavene home buuton na iPod 2x stalecie=spustenie iPod..
    Ale ako nechapem preco tomysovi to neukazuje..
    Aj ked nemam obrazok mam tam cierne pozadie s notou..
    Tak neviem ako ti Tomys poradit s tymto som sa nestretol…

    #269659
    igino
    Účastník (Participant)

    speedy, mas pravdu, teraz na to pozeram, aj mne to tak ide :-) neregistrujem to, lebo mam vacsinou telefon vo vrecku a ovladam pesnicky ovladanim na sluchadlach

    #269687
    iMartin
    Účastník (Participant)

    Stava sa to. Ani mne obcas neukazuje album, respektive ukazuje iny. Ibaze si uz nepametam ci mi to robilo aj pred iOS 5.

    #269691
    poper
    Účastník (Participant)

    mne pomohol restart

    #269712
    mrzo
    Účastník (Participant)

    Po update na 4.3 (ak dobre pamatam – ta verzia co priniesla prehravanie cez Home Sharing) to robi aj mne – uplne random, niekedy dokonca zo zaciatku ukazovalo aj uplne ine covery oproti tomu co hralo… Robi to uz menej casto, ale este sa stane, ze mi proste ten cover nezobrazi, len nazov pesnicky – a ako pisal poper, zatial som neprisiel na nic inteligentnejsie ako restart, co by tomu pomohlo…

    #269715
    ericek.111
    Účastník (Participant)

    pozrem to v ios 5, ci to uz opravili

    #269796
    Tomys
    Účastník (Participant)

    Vďaka chlapci.Je to len taká maličkosť ale vyzerá to krajšie ako nastaveny obrazok.Ja ked stlačim sleep alebo home button tak mi ukazuje defaultný obrázok ktorý mam nastavený pre zamknutú obrazovku.Nieje to nič vážne ale ďakujem za rady.

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.