iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1,301 až 1,320 (z celkového počtu 1,445 )
  • Autor
    Príspevky
  • #337876
    uhrinko
    Účastník (Participant)

    @7smile Nie je to o tom že chcem čakať na plnú sumu.

    Ja sa pýtam či sa niekto dostal k dotovanej 64GB verzii cez telekom. Ak áno budem rád ak ma informujete ;)

    #338317
    Pentik
    Účastník (Participant)

    Aktualizácia:

    Na US AppStore je “Available to ship: 2-4 business days”. Na Českom stále 1 týždeň.

    #338341
    uhrinko
    Účastník (Participant)

    @Pentik to je síce pravda, ale nie je to odpoveď na moju otázku. Ja riešim či sa niekto z členov fóra http://www.macblog.sk dostal k dotovanému iPhone 5 64GB cez spoločnosť Telekom.

    #338410
    Pentik
    Účastník (Participant)

    @uhrinko
    Už som si to editol ako “aktualizácia”. Nebola to odpoveď na tvoju otázku :)… á asi ti na ňu ani nikto neodpovie lebo to nikdo nevie resp. nikdo sa k nej asi nedostal ale myslím že čakať sa oplatí. A s kadiaľ si že tam máte 32jky ? :D V NR nič…

    #338412
    SaBeRs
    Účastník (Participant)

    takže dnes sa na všetkých Apple Store zmenila doba expedície z 1 týždňa na 2-4 pracovné dni … takže konečne to vyzerá dobre … a pár minút dozadu volali z predajne, že iPhone 5 32 GB Black (kupovaní na predajni v RK na paušál 28.09.2012 ) bude v piatok ready :) že by 10 týždňov presne ?

    #338417
    Sandra74
    Účastník (Participant)

    Už aj v českom store sa to skrátilo na 2-4 pracovné dni

    #338418
    Sandra74
    Účastník (Participant)

    a chcela by som sa spytat orange predava neblokovane IPhony ?

    #338420
    SaBeRs
    Účastník (Participant)

    Ano, orange neblokuje mobilné telefóny (nezáleží či hotovosť alebo paušál)

    #338533
    Palso
    Účastník (Participant)

    Ahojte,

    vidim, ze to tu stale riesite. Ja som bral z BestDeal.sk (ako aj viaceri ludia z tohto webu) – typek ich ma za normalne ceny (da sa s nim dohodnut na 800 E za 32GB verziu), skuste sa mu ozvat, mozno ich este ma, ja som bral pred dvoma tyzdnami. V pohode sa vie stretnut. Su to Verizony z USA. Funguje 100%ne.

    #338821
    vlastr
    Účastník (Participant)

    Pani neviete mi niekto povedat ci v okoli Trencina alebo priamo v TN v telekome nemaju biele iphony 5 16 gb? Tam kde som mohol nemaju a na dalsich predajniach to nikto neberie a tak skusam aj touto cestou najst biely iphone v okoli TN.

    #338845
    ruidos
    Účastník (Participant)

    a cierne maju v TN ?

    #338855
    Remm1
    Účastník (Participant)

    Vcera som bol v telekome v Maxe TN a mlada slecna povedala ze maju 16gb biele aj cierne ale zo skladu doniesla len otrepanu vyhovorku Nemame Nevieme Januar :D Inac dnes idem do ZA neviete niekto ci nemaju v ZA v mirage ?

    #338856
    vlastr
    Účastník (Participant)

    Uhrinko: najcerstvejsie info. V telekome na centralnom sklade su 4 ks ciernych iphonov 5 32 GB a cca 40 ks 64 GB tiez ciernych. Cize ak mas zaujem o ciernu 64 tak kurier by nemal byt problem.

    Ruidos: v TN momentalne nie je ani kus iphonu akehokolvek jedine teda tym kurierom ako som pisal vyssie ale mne staci 16GB biela :) sice premyslam ci by som nekupil 32 ciernu a nepredal ju potom a kupil z apple store bielu 16 ale to je take spekulovanie len

    Remm1: mne hned panko v telekome v MAXe povedal ze nemaju ziaden iphone a ze ani nevie kedy by mohli byt…

    #338859
    Rob
    Účastník (Participant)

    mna by zaujimalo ako telekom odosiela telefony cez kuriera, minuly stvrtok som bol spravit objednavku a bolo mi povedane do 7 dni ze by mal prist, teraz uz je to 8 den a zasa neprisiel. nema niekto skusenosti?
    kedy prisli Vam? dakujem

    #338865
    vlastr
    Účastník (Participant)

    Rob: myslim ze ked neprisiel dnes tak na buduci tyzden v pondelok utorok ho mas doma :). Samozrejme na 100% to nie je… Ked tak brnkni na infolinku a spoj sa s operatorom

    #338867
    Rob
    Účastník (Participant)

    hej skusal som pisat aj na ich support, ale slecna mi hovorila iba ako sa nic neda overit a ze nema ako zistit ohladom toho vobec nic, chcel som aspon vediet ci ten telefon bol vyexpedovany zo skladu a ani to mi nemala udajne ako zistit… takze cakanie pokracuje..

    #338871
    ruidos
    Účastník (Participant)

    rob a aky mas objednany ?

    #338873
    Rob
    Účastník (Participant)

    ruidos: 32GB cierny

    #338876
    ruidos
    Účastník (Participant)

    pocuj a to si ako objednal,ja chodim po tn a stale nic

    #338879
    vlastr
    Účastník (Participant)

    Ruidos: na to ti odpoviem aj ja. Ak mas zaujem o iphone ktory maju na centralnom sklade tak klasicky spisete zmluvu s tym ze telefon ti bude doruceny na tvoju adresu. Peniaze das kurierovi ked ti prinesie fon… To je cele… Aj ked zaujimave je ze toto mi vedeli spravit len v OC laugariciu, neviem preco mi to neponukli aj v OC MAXe. Mozno tam maju menej kvalifikovany personal, alebo neviem

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1,301 až 1,320 (z celkového počtu 1,445 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.