iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1,221 až 1,240 (z celkového počtu 1,445 )
  • Autor
    Príspevky
  • #336095
    basman
    Účastník (Participant)

    @JFK nie je to vykoristovanie,su to tie telefony na ktore cakame ako blbci v Orange od 28.9.
    MANAGERI z Orange si robia sukromny biznis

    #336097
    JFK.
    Účastník (Participant)

    jasné, je to úplne v pohode :D

    #336099
    basman
    Účastník (Participant)

    @JFK u mna to neni v pohode,som nasraty ako BRUNTELES..:D

    #336106
    NaKeRiNo
    Účastník (Participant)

    Vcera dostali do Orange,Ke-Hypertesco 15kusov iPhone5, cierne 16GB…bol som 7 v poradi tak sa mi uslo…snad sa vsetci coskoro dockate…btw objednavku som uzatvaral na predajni dna 4.10.2012 a som obycajny smrtelnik ziadna firma :D…telefon je super neda sa porovnat s nicim co som doteraz mal… :-)

    #336115
    speedman
    Účastník (Participant)

    Nitra mlyny vraj 2, tesco nič.

    #336116
    Marián Černák
    Účastník (Participant)

    Vcera som zasiel do telecomu v Senici a mam cierny 16gb.Slecna povedala ze ich maju stale od zacatia predaja.Ak chcete skuste tam zbehnut.Informovala ma ze este maju a dalsie dostanu buduci tyzden.Drzim palce

    #336123
    speedman
    Účastník (Participant)

    Marian: paušál/hotovosť?

    #336127
    Rabbit
    Účastník (Participant)

    Marian: Mas pravdu, pred 2 dnami bol som prist do telekomu v Senici a maju dost sklad, zobral som biely iPhone 5 na pausal Happy :) Velmi sympaticka slecna :) Vcera moja manzelka zase prisla do telekomu zobrat biely iPhone 5 :)
    Tak drzte palce vsetci

    #336129
    mac_rookie
    Účastník (Participant)

    @speedman: moc si ma nepotesil, v Tesco NR mam objednany.

    #336131
    Marián Černák
    Účastník (Participant)

    speedman:pausal.Na hotovost som sa neinformoval.

    #336134
    speedman
    Účastník (Participant)

    mac_rookie> ja detto. od 1.10. 32gb – black.

    #336135
    sairik
    Účastník (Participant)

    mate este niekto problem s displejom co riesime v tomto vlakne ? https://www.macblog.sk/forum/discussion/35801/2/problem-s-displeyom-iphone-5/#Item_18

    #336136
    Cibike
    Účastník (Participant)

    ja aj ked som updatol na 6.0.1 tak nemam problem so zelenym pasom, podla mna je to skôr hw chyba – zeby vadna varka telefonov? ..nieco podobne ako nedoliehajuca predna cast telefonu? na nete je zopar videii, kde ked stlacatate niektoru cast prednej strany prstom, tak je citit, ze nie je pevne spojena s telfom, v horsich pripdoch to aj vydava nejaky zvuk, resp. lavy dolny rok, ked zatlacite, tak sa to sprava ako keby ste stlacili home button… podla mna tie prve varky boli dost chybove, kedze foxcon sa snazil stihnut vyrobit co najviac kusov a pustal aj take, ktore mali nejaku mensiu vadu, vid. tie poskrabane kusy a tak..

    #336162
    miro r
    Účastník (Participant)

    Diskusia nema chybu. Napadlo tu už niekomu že podla toho čo sa tu diskutuje je iPhone 5 najporuchovejšie a najnevydarenejšie zariadenie na trhu ?

    #336185
    Benne
    Účastník (Participant)

    Miro r, velmi mudra a inteligentna poznamka. Dovol mi hadat, iphone 5 nemas. Dovol mi hadat druhy krat, budes tvrdit,ze ho bud mas, mal si alebo si ho mozes dovolit, ale mas lepsi samsung,htc,sony atd. Uzivaj si teda svoj telefon a nelez sem a neprovokuj ;)
    Ja neviem preco maju takito ludia bez iphonov potrebu ist na taketo fora a presviedcat sameho seba, ze jeho telefon je lepsi ako iphone.

    #336193
    howoarang
    Účastník (Participant)

    @ Benne: absolutne suhlasim s tovjim prispevkom. Ja iP5 mam, a chvala bohu s nim nemam ziaden problem. Ak ho porovnam s iP4S, co som mal predtym, tak mozem vytkunt len tie nove mapy, ale to nie je problem iPhonu 5, ale iOS 6.

    #336199
    JFK.
    Účastník (Participant)

    miro r, ale takéto závady sú na iných telefónoch bežné, len nikto to nerieši a nikoho to nezaujíma že nejaký HTC Desire má nejaký zelený pásik alebo čo… :D a hlavne o tom nebudú písať na tomto fóre :)
    takže dosť pochybujem že iPhone 5 je najporuchovejšie zariadenie na trhu :)

    #336216
    mac_rookie
    Účastník (Participant)

    @speedman: tak ja uz mam svoj iPhone, dnes mi volali z predajne. :) Vraj dostali 4 ks a od pondelka maji byt zasobovani pravidelne.

    #336220
    speedman
    Účastník (Participant)

    mac_rookie: a aký si mal objednaný? resp. odkedy?

    #336223
    duro2
    Účastník (Participant)

    Chalani, čítal som tu v starších príspevkoch, že sa niektorým podarilo v telekome vyjednať lepšie ceny na paušál, ako sú tie zverejnené … spomínalo sa nejaké “retenčné oddelenie”, nejakí “fakturanti”. Mne skončil pred pár dňami paušál, chcem si vziať nejaký nový, ip5 k nemu, aj mobilný internet do mbp a rád by som to mal za nejakú príjemnú cenu. Viete niekto poradiť, akým spôsobom treba s nimi jednať, na koho konkrétne sa obrátiť, prípadne ako argumentovať….?

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1,221 až 1,240 (z celkového počtu 1,445 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.