iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1,201 až 1,220 (z celkového počtu 1,445 )
  • Autor
    Príspevky
  • #335775
    ThinkPad
    Účastník (Participant)

    praaaaave som si nasiel na orange sledovanie objednavky zmeneny status na 3 DORUCENIE! objednaval som 28.9 cez eshop 16GB black tak snad zajtra budem stastny majitel uz aj ja :)))

    #335776
    McJobs
    Účastník (Participant)

    Pokial viem, tak iPhony pre Orange pobočky prerozdeluje France Telecom, drviva väcsina ide na zapadne trhy, Orange SK nie je pre nich prioritou, sme niekde na konci ich zoznamu, na infolinke 905 sa nedozviete ziadne relevantne informacie, informacie typu “o tyzden pride xx ks” su dristy, par kusov prerozdeluju osobne pre e-shop, takze ten kto to objednal prvy den na predajni to nemusi mat skor ako ten co to objednal o dva mesiace neskor na e-shope ked bol dostupny skladom.

    #335800
    majdy
    Účastník (Participant)

    Dnes konečne vyšlo slnko a mal som čas, tak tá posledná je pre teba JFK, tak, ako som sľúbil :D

    https://www.icloud.com/photostream/#A55oqs3q0ZB4I

    #335803
    ThinkPad
    Účastník (Participant)

    otazka pre tych kto uz ma IP5 maju v orangei dostupne nano simky? alebo ste si ich strihali?

    #335850
    tomykar
    Účastník (Participant)

    Pre mna mali.. Ale musel som ist do troch predajni, v dvoch ich nemali..

    #335853
    Ján HOmola
    Účastník (Participant)

    majdy: tie sluchadká čo som si všimol na tvojich obrázkoch , to je aká značka ?
    … Prípadne kde sa dajú kúpiť

    #335856
    Menyhart
    Účastník (Participant)

    Sluchadlá vyzerajú ako Marshall.

    #335857
    majdy
    Účastník (Participant)

    Presne tak, Marshall Major White :)

    Oficiálna stránka: http://www.marshallheadphones.com

    Z tadeto som objednával: http://www.hifisluchadla.sk/sluchadla/0/0/3/4/9/0/?hledatjak=2&slovo=marshall

    TinkPad: ja som vošiel a o 10 minút som mal simku za 9,99€ :D

    #335893
    Hurfo
    Účastník (Participant)

    Je zaujimave sledovat ako tu ludia cakaju cele tyzdne ba az mesiace na svoj vysneny telefon. Ja som sa v predajni pohadal a o o par dni som si povedal ze asi mi nieje sudeny a vykaslal som sa na to s tym ze ostanem pri 4-ke a ani nie do tyzdna mi volala zenska ze si mozem prist pren. Ja na to ze neviem ci ho este chcem a ju skoro kleplo. Na druhy den som si ho ale prevzal. Skuste zit aj inym ako len cakanim na svoj iProdukt. Vela stastia cakajucim.
    to: ThinkPad nano sim sa neda odstrihnut. Telekom – iba vybrala zo suplika obalku a do 1 hodiny bola aktivna nova simka.
    Pre cakajucich : Telefon mam cierny bez skrabancov, ziadna zelena ziara ani pokazeny power button, ziadny problem so signalom jednoducho vsetko tak ako ma byt. Prajem vam to iste.

    #335894
    Rob
    Účastník (Participant)

    to Hurfo: a aky si bral predpokladam ze 16GB verziu, ja cakam na 32 GB verziu, 16GB mi uz tiez ponukol operator ihned, ale tu som odmietol.
    nevie niekto ako je to s dostupnostou 32GB verzie v telekome kedy ma prist?

    #335898
    MooDy
    Účastník (Participant)

    dostupnost 32GB? No..ako ti to napisat aby som nebol vulgarny..

    #335908
    gabonov
    Účastník (Participant)

    To: hurfo
    Bez problemov sa daju strihat sim na nano sim uz som ich par ostrihal, ale nepytaj sa operatora ale pozri si nejake servisy mobilov, kazdy lepsi uz ma tie klieste na strihanie

    #335911
    borgo
    Účastník (Participant)

    FYI

    16GB cierny iphone5, objednany s 30E pausalom cez Orange eshop 1.10. Doruceny kurierom dnes. Sme firemny zakaznik (cca 5 SIM). Nano SIM bola pribalena.

    #335969
    Cibike
    Účastník (Participant)

    lol, to aj s power button môze byt problem?

    #335984
    Cibike
    Účastník (Participant)

    stalo sa toto niekomu?

    http://img545.imageshack.us/img545/2447/img0003e.png

    proste som si na Macu cez iTunes kupil hudbu a ked som to dal zosynchronizovat s iPhonom, tak mi spravilo pri jednom albume toto, problem je, ze aj ked vypnem synchronizaciu s hudby s iTunes nemôzem sa toho zbavit, stalo to v iPhone je a najhorsie je, ze aj ked idem cez general, usage a pozriem si hudobnu appku, tak je tam no data, takze ako keby tam nic nebolo…. :/

    http://forums.imore.com/iphone-4-forum/236263-duplicate-grayed-out-tracks.html

    presne o to co je v tom linku ide aj u mna, sice som to vyriesil restorom a upgradom na 6.0.1, ale tak nechapem ako to ze to stale neopravili, sak ten shit sa neda z telefonu ani za toho pana Boha dostat von..

    #335994
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Majdy: sakra pekne spolu ladia ;)

    #336072
    Palso
    Účastník (Participant)

    Ahojte,

    dnes som bol v Poluse – vsetky verzie iPhoneov maju pri pulte v predajni O2, je to nejaka pridruzena firma s nimi v priestore, co robi servis telefonov. Bohuzial, za 32GB verziu pytaju cez tisicku a za 64GB chcu 1450 EUR.

    #336073
    MooDy
    Účastník (Participant)

    V Centrale (centrali?) na trnavskom myte maju tiez dostupne vsetky verzie v malom nenapadnom mobilshope :) 16GB – 900e, 32GB – 1150e, na 64GB som sa radsej nepytal

    #336078
    sairik
    Účastník (Participant)

    podnikavci :)

    #336087
    Cibike
    Účastník (Participant)

    tak 900€ za 16cku je viac nez len trocha prestrelena cena :D

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1,201 až 1,220 (z celkového počtu 1,445 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.