iOS 6

Domov Diskusné Fóra Ostatné iOS 6

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 81 až 100 (z celkového počtu 156 )
  • Autor
    Príspevky
  • #314494
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Chyba mi v nastaveniach siete volba 3G On/Off. V oblasti s pokrytim 3G mam len EDGE a niekedy spadne do GPRS. Safari po otoceni iphonu do landscape nejde do fullscreenu.
    Ste na tom podobne?

    #314495
    fanthomas4
    Účastník (Participant)

    na to, aby Ti šlo Safari do fullscreenu musíš stlačiť také dve šípky na spodku obrazovky

    #314498
    mja
    Účastník (Participant)

    Len tak pomimo, na iOS6 sa stale vztahuje NDA…

    #314517
    EdDy
    Účastník (Participant)

    Už tu hodte fotku telefon appky niekto :D

    #314518
    edkis
    Účastník (Participant)
    #314521
    Dávid Török
    Účastník (Participant)

    Nevie niekto ako zapnem funkciu 3D v mapach? Ked ich zapnem tak tam dole v rohu asi sekundu mam 3D, ale potom to zmizne a ostane tam len ta sipka s mojou polohou

    #314567
    poper
    Účastník (Participant)

    iba ak mas iphone 4s alebo ipad 2 / 3

    #314596
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    fanthomas4 : Ved prave ze tie sipky nereaguju, asi bug, teda neriesim. Ale to 3G je zatial problem, za cely den testovania ani len naznak ze by som sa k nej pripojil. Ak tam tu volbu vypinania 3G nedaju tak na iOS 6 ani neupgradujem toz dost to papa bateriu ak rychlejsie pripojenie nie vzdy potrebujem.
    Na druhu stranu nezabudli na integraciu Facebooku, Do not disturb, phone app v krasnej svetlej farbe a passbook co nasinec plne vyuzije hlavne ked sa iphon v nespravny cas vybije, skarede polofunkcne mapy nekomentujem kedze su v stadiu vyvoja… Budiz.
    Taku banalitu ako fast switch v akejkolvek forme odignorovali co by sa pravom dalo po tych rokoch oznacit ako features tam ako vzdy chybaju… Celkovo by som iOS 6 premenoval na iOS 5.2 a na dalsej generacii poriadne zapracoval.

    #314607
    Sagittarius
    Účastník (Participant)

    Mne zatial beta ide velmi dobre, nieco ide lepsie ako na 5.1.1 ale nieco pada…
    Uprimne mi to ako iOS6 nepride…cakal som viac…
    Tie mapy su fakt dobre jedine ak si date mesta ako Sydney, Los Angeles, alebo Chicago :D

    #314609
    racoste
    Účastník (Participant)

    Mne sa páči redesignovaný app store, akurát si myslím, že by to šlo zmenšiť, lebo je to trochu veľké. Apka počasia je tiež cool, aj emailové featurky sú super. Integrácia s facebookom..noo zatiaľ nemám názor, lebo som neprišiel tomu na chuť (nechápem, prečo automaticky preklápa všetkých FB priateľov do kontaktov a nie je to len ako optional + by sa mohli čo sa synchronizácie ísť poučiť k MyPhone+ vývojárom)
    K Android looku sa nevyjadrujem- je to lacná hrôza :-(

    #314611
    basman
    Účastník (Participant)

    aj toto patri k ios6.http://www.idownloadblog.com/2012/06/12/jailbreak-ios-6/ …drzim im palce

    #314613
    uniqat
    Účastník (Participant)

    Takze som majitelom ipodu touch 4g. pred chvilou som ho nahodil. cca 6 minut. je turbo rychly. to nemozem nijako popriet. ale uz som aj nasiel dve chyby. strasne sa prehrieva, a nevie ma pripojit do itunes. vobec. rozhranie na mna neurobilo ziadny dojem.fotoaparat ma normalne meritko na zoom a to sa mi paci. zajtra sa s tym viacej pohram. kazdopadne asi idem na downgrade. teda ios 6 nic moc. cakal by som od toho viacej. dalsi postreh, mam tam len jednu testovaciu skladbu ale prehravanie hudby nabieha strasne dlho. mam pocit ze hra o trochu hlasnejsie.takze prve dojmy isli u mna k horsiemu… :( asi na to kaslem. a baterka sa mina extremne rychlo. prehrieva sa aj pri aplikaciach slabsich na vykreslovanie grafiky. tu neni o com. jednoznacne ho rano ako vstanem mazem a davam naspat 5.1.1

    #314633
    edkis
    Účastník (Participant)

    Od vcera nahodeny iOS6 na iPhone 4S. Reakcie urcite rychlejsie stabilita v poho nepadlo mi zatial nic. Bateria podla mna rovnako ako 5.1.1. Mapy urcite horsie ale je to beta do finalu to bude urcite lepsie. Niekto sa stazoval ze hry sekaju. Ja som skusil Rage HD, Heroes Call, Real racing 2 a vsetko bez problemov ako na 5.1.1. Co sa tyka iOS6 pacia sa mi vychytavky ako integracia FB na sposob integracie vo WP7. Mozno by sa hodilo ak by pridali aj FB chat ako ma WP7 ale je to 1. beta este len. Fantasticka vec je Do not disturb to ma hadam najviac potesilo. Z coho som sklamany je vzhlad Appstore a klavesnica pre vytacanie tel. cisla. To mi silne pripomina android. Pevne verim ze do finalu to vyladia popripade vratia povodny vzhlad aspon ikoniek apps. Horizontalne skrolovanie apps v AppStore je na iPhone hlupost. Snad to vratia. To su moje rychle postrehy a tesim sa na dalsie beta verzie ktore nam pridaju resp. vylepsia dane funkcie :)

    #314644
    EdDy
    Účastník (Participant)

    Keď som to dobre pochopil, Do Not Disturb je niečo ako Airplane Mode, akurat s rozdielom, že funguje net? (nemyslim WiFi)

    #314663
    Benne
    Účastník (Participant)

    funguje vsetko, len to neupozornuje tym, ze zvoni/zapne displej ;)

    #314667
    marianlapos
    Účastník (Participant)

    niečo ako filter na volania …

    #314706
    Sagittarius
    Účastník (Participant)

    Do not Disturb je vecicka za 100 bodov, Scott ma u mna jedno chladene za to :D

    #314830
    vrabecc
    Účastník (Participant)

    zdravim,podlhom uvazovani som nahodil iOS 6 do mojho 4S…
    -je rychlejsi urcite
    -appstore taktiez ovela rychlejsie
    -Do not Disturb palec hore :)
    -chyba s regulaciou jasu,ako pisal Sagittarius
    -mapy u nas nepouzitelne,nevadi,mam TomTom :)
    -WiFi bolo nefunkcne,musel som spravit reset nastaveni siete

    aaa ako to je s tym 3G?teraz akoze mam tel.za par stovak eur bez 3G?

    #314831
    mmhardky
    Účastník (Participant)

    To myslite vazne ze tie mapy su az tak zle? A u nas nepouzitelne? Ved mali byt kupene od tom tom…A directions fakt zmyzli???

    #314841
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Nemám iOS 6, ale vysvetlite mi tu niekto, čo to tu splietate s tým 3G, lebo nechápem tomu…to akože máte stále Edge či čo? :/
    A mapy sú prečo nepoužiteľné? Povieš naviguj tam a tam…nenaviguje či čo?

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 81 až 100 (z celkového počtu 156 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.