iOS 6

Domov Diskusné Fóra Ostatné iOS 6

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 121 až 140 (z celkového počtu 156 )
  • Autor
    Príspevky
  • #315272
    mmhardky
    Účastník (Participant)

    Zalohy iOS devices ktore vam spravi iTunes je najlepsie niekde zalohovat este extra, aby sa vam nestalo, ze sa vam prepise niecim, cim nechcete!

    #315273
    petto16
    Účastník (Participant)

    oprav ma ak sa mylim ale malo by to zalohovat time machine

    #315339
    poper
    Účastník (Participant)

    vzdy ked si date novu major verziu iOS (tj. z 4 na 5, z 5 na 6 atd)
    itunes povodnu zanecha a zacne vytvaraj novu
    daj ho obnovit a vyber zalohu z niekedy, kedy si mal este ios 5
    aky si sa nehrabal aj v tom, malo by ti to fungovat

    #315444
    Adam Špirko
    Účastník (Participant)

    Ahojte :) Ja už mám nainštalovaný IOS 6 :) Som developer takže to mám skôr :) Predávam iPhone 3GS 16 GB a IOS 6 tak ak by mal niekto záujem píšte na aspirko@me.com

    #315455
    lopez453
    Účastník (Participant)

    Vrabecc: iphone zalohu mozes obnovit zvycajne na IOS v ktorom bola vytvorena, vacsinou aj novsi.
    Ak sa ti nejakym sposobom prepisala zaloha 5.1.1 tvojho iphone, tak to asi nepojde.
    Ak si mal predtym starsi build 5.1.1 a teraz novsi tak by to ist malo…

    Ten frajerkin backup bol robeny z IOS 5.1.1 alebo zo 6 ? Ci na frajerkinom nebol nikdy ios 6 ?

    #315495
    raul
    Moderátor

    vrabec, mozes sa hanbit. Nechaj si tie tvoje urazky, nadavky a naozaj ubohe (ako si sam povedal) ironicke kecy, lebo dostanes ban. TOTO JE POSLEDNE VAROVANIE! Este jedna nadavka a ban.

    zitta: forum treba udrziavat a udrziavaju ho uzivatelia. Podla toho vyzera. Ak su uzivatelia inteligentny, hlupaka medzi seba nepustia, resp. nema sancu sa zdrzat. Preto ta prosim, ak sa ratas medzi tych inteligentnych, budem rad, ak nam pomzes toto forum udrziavat :)

    #315573
    mmhardky
    Účastník (Participant)

    Nevie niekto kedy ma vyjst cca dalsia beta? Zaujimalo by ma, ci sa nieco pohne s mapami.

    #315578
    lopez453
    Účastník (Participant)

    takze k teme: na obnovenie pouzi zalohu z 5.1.1 alebo starsej. Ak sa ti ju podarilo prepisat zalohou zo 6tky, tak si pockaj napr. na betu 2 (ak s beta 1 nie si spokojny) a tam by ti obnovit iphone znova malo ist z tej zalohy kde mas 2,5 roka dat.

    Je to na tebe. Drobna rana, zalohuj radsej aj na 2 pocitacoch (alebo pod macom a pod bootcampom), niekedy sa totitzo zaloha akosi pokasle a potom nejde vobec.

    Mimochodom raz (2001) som prisiel o 5 rokov prace – hudby potriedenej systematicky a prave v momente ked som ten disk doniesol opatrne do prace zalohovat – no a priebezne CD zalohy neboli vsetky ciatelne. Viem ako si sa asi citil ked si si odpisal data a backup tiez v cudu.

    A pre ostatnych (co sa ich to tyka): nerad poucujem, ale ked sa niekto pyta tak by naozaj bolo slusne mu odpovedat, a nie mu LEN nalozit aky je neschopak. Dufam teda ale ze Vrabecc uz ochladol a nabuduce tiez bude reagovat miernejsie a slusne poprosi aby sa dotycny vyjadroval k veci a neosocoval.

    Sme ludia tak si tu budujme daku kulturu… to je ovela viac ako gramatika.

    #315593
    racoste
    Účastník (Participant)

    to vrabecc: napíš mi na racoste@gmail.com, mám ešte jeden spôsob ktorý by ti mohol pomôcť…

    #315596
    mja
    Účastník (Participant)

    a ja len dodam, ze vsetky problemy s iOS6 sa maju riesit na prave jednom mieste (zatial), a tym je Apple Developer Forums. Kazdy kto tak nerobi porusuje NDA, s ktorym suhlasil kazdy developer, ktory pouziva pre-release software.

    #315823
    Benne
    Účastník (Participant)

    mmhardky, prave vysla nova beta, ale zatial nic o mapach…

    #315841
    zitta66
    Účastník (Participant)

    mapy stale to iste..:-(

    #315852
    Benne
    Účastník (Participant)

    no jo, na to je casu dost ;) ale je tam kopec inych vylepseni, docela velky update, snad budu takto pokracovat dalej :)

    #315858
    lindus
    Účastník (Participant)

    zitta66 ak sa smiem spytat,kde presne si?Ja som v Swiss tiez 16 rokov a som v Zürichu,mozme dat kavu…

    #315866
    zitta66
    Účastník (Participant)

    Ano je to velky update,ale ja som si nevsimol nic nove,okrem vsade spominanej animacie,co som si vsimol-velmi sa mi prehrieval iPod,na tych mapach mi ani nezalezi,aj ked viem ze budu nadupane,ale co z toho?
    Ja by som si velmi prial v novej sestke napr.prelinanie skladieb.
    Lindus byvam v LU.

    #325351
    inspektorko
    Účastník (Participant)

    Prosim Vas , ak ste skusali niekdo novy IOS6 Golden Master, mohli by ste napisat, aka je kvalita map na Slovensku a ci je nejaka nahrada za Street view od Google? Vdaka

    Inak toto ma pobavilo http://www.letemsvetemapplem.eu/2012/09/14/moderator-vyrazil-do-ulice-s-iphone-4s-o-kterem-tvrdil-ze-jde-o-iphone-5-podivejte-se-jak-to-dopadlo/

    #325356
    Benne
    Účastník (Participant)

    Ak chces mat google mapy, tak si mozes urobit odkaz zo Safari, ktory bude na ploche ;)

    #325360
    rackom
    Účastník (Participant)

    mapy nie su az taka katastrofa ako som si myslel … maju ich celkom aktualne dokonca aj satelitne snimky su pomerne aktualne. co je horsie je na mnohych miestach (zvolen) jevidno akoby opar nad mestom preto su namodrale … co sa tyka klasickeho map zobrazenia, da sa pouzivat, no najviac mi vaid slaba viditelnost mensich ciest a pri vacsej vzdialenosti nezobrazuje okraj mesta, len bodku s nazvom :/

    #325366
    inspektorko
    Účastník (Participant)

    Dakujem za info
    Ale street view mi cez mobile Safari na iOS nejde, da sa to nejako inak?

    #325372
    lindus
    Účastník (Participant)

    Zitta66…..chodim casto do Meggen,mozme dat kavu ak mas cas?

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 121 až 140 (z celkového počtu 156 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.