iOS 6

Domov Diskusné Fóra Ostatné iOS 6

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 156 )
  • Autor
    Príspevky
  • #86461
    Sagittarius
    Účastník (Participant)

    Rad by som vyrvoril temu, o nadchadzajucom iOS s poradovym cislom 6

    Osobne ho ocakavam s napatim, vselico som hladal po internete, ale vsetko su to iba spekulacie…

    Avsak myslim si, ze to bude vyrazny posun vpred oproti 5-tej verzii.
    Pretoze, sice je to tiez iba spekulacia, akosi vyslo malo verzii iOS 5, oproti predoslym verziam.

    Pravdepodobne pracuju na niecom velkom, a sucasna verzia sla bokom… uvidime uz coskoro :)

    #313713
    odklizec
    Účastník (Participant)

    No nevim, nedelal bych si velke plany. Pro zachovani kompatibility starsich apps, zadne radikalni zmeny necekam. Asi budou nove mapy, ale pokud nebudou offline a s naznakem navigace, tak mne osobne to nebere. Spis se bojim, ze si co do detailnosti map proti google maps pohorsime. Minimalne my tady v nezajimavych oblastech. Kdyz budeme mit velkou kliku, dostaneme neco na zpusob sbsettings, ale ani tady necekam nic radikalniho. A ipad asi dostane siri. Plus nejake drobnosti. Zkratka evoluce, zadna revoluce.

    #313720
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Nieco na sposob SBSettings by bodlo, okamzite by som rusil jailbreak.

    #313755
    Sagittarius
    Účastník (Participant)

    Bodlo by to aj mne…

    Navyse by bodlo :)) aj nejake centralne ulozisko na dokumenty.
    Safari by mohlo vediet stahovat aspon pdf subory s naslednym ulozenim do toho uloziska.

    Taktiez aspon prenos obrazkov, fotiek cez bluetooth, niekedy by to prislo vhod…

    Ktovie, radsej netreba mat velke oci :))

    #313786
    JFK.
    Účastník (Participant)

    ja čakám niečo také : http://www.youtube.com/watch?v=m1racS_MTYs
    neviem, či je to fake, môžu to byť aj veci z JB a podobné drísty, ale tak niečo také si predstavujem …
    i keď toto neprinesie nič radikálne :/

    edit://
    aby ste si nemysleli, že to video som si sám hľadal, bolo na to na 9to5mac a cultofmac… ale tam sa vyjadrovali, že je to skôr fake.

    #313789
    dubak
    Účastník (Participant)

    to video som tiez uz videl…no pevne dufam ze s takym dacim sa apple nestrapni…vyzera to tak na cerziu mozno 5.2, ale urcite nie 6.0….kazdy caka cosi velke a ak vydaju toto tak to bude obrovske sklamanie a myslim si, ze pre viacerych

    #313795
    Crossman
    Účastník (Participant)

    To video vidím prvý krát a tiež dúfam, že je to len fake. Myslím, že týmto by veľmi veľa ludí switchlo na iný device.

    #313797
    Sagittarius
    Účastník (Participant)

    Vsetko sa zisti v pondelok, zrejme v ten den vypustia betu pre developerov, asi si niekde regnem udid a budem sa aj ja hrajkat :)

    Alebo tu na fore nie je clovek, ktory by mi regol moje 4S ?
    Ak ano mail mam v profile… :)
    Dohodneme sa…

    #313803
    fanthomas4
    Účastník (Participant)

    Sagittarius, veď PDF dokumenty sa dajú sťahovať a uložiť… Dokonca som skúšal sťahovať aj cez ulozto.cz a v pohode. Teraz to normálne dokážem pozerať aj keď nemám v iPode net. Nemám JB

    #313874
    Sagittarius
    Účastník (Participant)

    Ano stiahnut ich vie, ale kde ich ulozi? To som nejako nepostrehol, jaaj, otvorit v iBooks myslis?
    Sorry, na to som v zapale zabudol… :)

    #313877
    fanthomas4
    Účastník (Participant)

    hej hej presne to :) keď klikneš na PDFko tam máš otvoriť v iBooks a je to… Príp. dokumenty, ktoré nepodporuje iBooks dajú sa týmto istým spôsobom uložiť do Dropboxu a tam stiahnuť na offline otvorenie

    #313890
    peti uzumaki
    Účastník (Participant)

    Ja očakávam “widgety” v notifikačnej lište napr.: ikona na vypnutie/zapnutie wifi, BT…

    #313906
    dubak
    Účastník (Participant)

    to ozaj, ak nebudu schopny uz po neviem kolkych rokoch dat do notifikacnej listy nieco ako sbsettings, tak nech sa rovno zahrabu, lebo neverim, ze taku blbost by bolo velky problem tam hodit

    #313942
    JFK.
    Účastník (Participant)

    nj, potom jediné vysvetlenie ostane, že proste to tam dať … nechcú :)

    #313947
    Sagittarius
    Účastník (Participant)

    Uvidime, kolki to zajtra zabalia s iOS :D

    #313948
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Málokto, iOS 5 bol a je super, iOS 6 bude pecka! :), ja osobne sa na zajtrajšiu WWDC velmi teším
    Si spravím pohodlíčko o 19:00 ako vždy, dokonalý by bol live-stream, ale už som si celkom zvykol aj na prepis od Engadget, kedže ten live-stream apple poslednú dobu nejako vypúšťa :/

    #313952
    Sagittarius
    Účastník (Participant)

    Bodaj by si mal pravdu, ze pecka, pokial to bude skok ako bol zo 4 na 5, potom beriem :)

    #313956
    iTuxx
    Moderátor

    Mne ani tak nejde o nove funkcie ako o to aby tam nebola mensia vydrz na baterie a ine bugy. A navyse doteraz mam pocit ze brachove 3Gsko je rychlejsie ako moja 4ka. On tam ma JB a odblok cez ultrasn0w, 5 plnych stran aplikacii a ide to perfektne plynulo. Ja nemam JB ani nepotrebujem ultrasn0w, mam 1,5 strany aplikacii a mam pocit ze viac laguje a celkovo je pomalsi. Obidvaja mame rovnaky iOS. Je to fail.

    #313957
    kenvele
    Účastník (Participant)

    myslite ze ma este sancu na update 3gs? v usa sa stale predava.

    #313959
    JFK.
    Účastník (Participant)

    skôr si myslím, že 3GS už vypustia… aby nebrzdil vývoj nejakým spôsobom… a vždy to aj tak bolo, po 2 verziách odpadá posledný model…


    @iTuxx
    , ja som si tiež všimol na nejakých 4kách, kde som si prezeral fotky a tak, že lagujú …ale 4S nie :)

    každopádne, zajtra uvidíme :)

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 156 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.