iOS 6

Domov Diskusné Fóra Ostatné iOS 6

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 101 až 120 (z celkového počtu 156 )
  • Autor
    Príspevky
  • #314842
    Think Different
    Účastník (Participant)

    Ak si chcete vyskúšať Beta verziu aj bez developérskeho účtu, tak tu je návod (pre všetkých) http://touchplay.sk/instalujeme-ios-6/

    #314845
    howoarang
    Účastník (Participant)

    Mapy v iOS 6: satelitne/hybridne snimky nie su take podrobne ako v google maps. Na vacsine slovenskych mensich miest a obci je vidno len zaznacene cesty (na hybridnej mape).

    #314850
    inspektorko
    Účastník (Participant)

    V iOS6 som zistil , ze aj vsetky aplikacie, ktore pouzivali Google maps pouzivaju Apple mapy.To je obrovske sklamanie pretoze nemozem pouzit street view/ teraz ked onedlho bude aj Slovensko /.
    Mapy od Apple su momentalne dobre len v USA kde ma 3D flyover par miest, na ostatnych lokalitach este musia tvrdo zapracovat ak maju byt pouzitelne.
    Vratil som sa na iOS 5.1.1 a som rad, ze mam street view dufam ze iOS5 ostane s Google mapami .
    Ak mam prejst na iOS6 , musi byt v app store appka od Google so street view , inak to nevidim…

    #314851
    racoste
    Účastník (Participant)

    to JFK: nie nemáme stále edge ale problém ktorý opisovali chalani je v tom, že pokiaľ v iOS5 máš v nastaveniach -> všeobecné -> sieť -> povoliť 3G, tak v iOS6 túto možnosť nemáš. Keď si na území kde je pokrytie len Edge, tak máš 3G zapnuté stále…

    Ja som sa mimochodom iOS6 včera zbavil, keďže začalo blbnúť volanie => keď som niekomu telefonoval, telefón bol hluchý a nepočul som ani vytáčanie dotyčného keď som sa snažil spojiť, ani priamo jeho keď mi telefón zodvihol, čo je celkom prúser keď potrebujem niekomu volať, takže to nechávam na developerov zatiaľ :-)

    #314856
    JFK.
    Účastník (Participant)

    dík, takže betu zatiaľ nedávam ani ja…počkám buď na ďalšiu betu alebo na final :/
    -len som zvedavý, lebo oni na keynote nespomínali nič ohľadom toho, že sa tie mapy budú ešte vylepšovať, že nie? …tak potom ufff :(

    #314857
    Benne
    Účastník (Participant)

    jfk. spominali, ze sa bude neustale pracovat na vylepseni tych map… vobec nerozumiem ludom co sa cuduju, ked nieco nefunguje v PRVEJ bete… by som bol zvedavy kolko z vas co ma betu reportuje problemy applu, resp to potrebuje pre developerske ucely :)

    #314859
    majdy
    Účastník (Participant)

    JFK: už som to tu raz písal, napšíem znova:

    Scott Forstall povedal “Neustale se snazime tyto 3D modely rozvijet, verime ze brzy prekoname google a budeme mit nejdokonalejsi 3D mapy sveta.” – myslím, že to isté platí aj pre 2D mapy, veď uvidíme :)

    #314865
    vrabecc
    Účastník (Participant)

    Dik za vysvetlenie to s tym 3G…
    Aaa mapy sú naozaj nepouzitelne,ale ako ste spominali,je to beta
    a treba s tym rátať…ja som s tym ratal,mam tomtom-a,Google mapy
    som aj tak nikdy nevyuzival…
    Vyskúšal som to koli rýchlosti ktorú tu užívatelia popisovali a som spokojný,nejake závažné chyby systému kt.by má obmedzovali som nepostrehol…
    Odporúčam aspon vyskúšať kto má na to cas

    #314878
    bresto100
    Účastník (Participant)

    ja by som chcel vediet,ze ked si dam IOS 6 do iphone 4 ci sa da potom downgradnut?.taraz mam 5.1

    #314879
    vrabecc
    Účastník (Participant)

    @bresto100
    da sa,je to tu niekde popisane ako…len das chek for update v iTunes

    #314881
    bresto100
    Účastník (Participant)

    navod som uz pozeral.to je ok.ale ked mi to bude blbnut ci sa downgrade na 5.1.1 v poho,alebo zalezi aky tam bude baseband,ci co..Lebo viem ze s tym mali ludia problem,ked aktualizuvali na najnovsiu verziu vratiti sa naspet..dakujem pekne

    #314898
    JFK.
    Účastník (Participant)

    sprav si zálohu SHSH a malo by to ísť…

    #314949
    racoste
    Účastník (Participant)

    Mal som iOS 6 a robil som downgrade, takže check for updates určite nejde…ukáže ti, že 6.0. je aktuálna verzia. Nešiel ani restore, keďže upgradeom sa mi nejakým spôsobom replaceol 5.1.1 sw za 6.0, takže tu je návod cez DFU mód:
    – záloha iPhone či už na iCloud, alebo na iTunes
    – pripojiť iPhone k iTunes
    – vypnúť iPhone
    – 10 sekúnd držat’ power + home button
    – pustiť power button, kým sa iPhone dostane do DFU
    – kliknúť na restore iPhone, kedy sa stiahne aktuálny 5.1.1 sw

    a bez problémov :-)

    #315041
    petto16
    Účastník (Participant)

    Mám otázku na ostatných čo bežia na iOS 6. Ak zavolám na telefónne číslo patriace k nejakému priatelovi na facebooku ale nemám ho v kontaktoch, ako sa dá to číslo z posledných volaných uložiť? (pre tých čo to ešte neskúšali tak je to koli tomu aby sa mi dotiahli vsetky udaje z facebooku o danom kontakte, fotka datum narodenia, facebook account, mail …) Alebo je len moznost to prepisat aj ked to zobrazuje pri poslednom volanom kontakte. Ďakujem

    #315256
    vrabecc
    Účastník (Participant)

    zdravim
    kto pomoze?mal som v iP 4S iOS 6 na skusku,no je to nestabilne tak sa chcem vratit spat na 5.1.1.,spravil som postup ako napisal racoste,vsetko prebehlo v pohode,uz tam mam 5.1.1.,ale nechce mi tam nahodit moju zalohu a vypise toto:

    The backup “Kamil Nagy’s iPhone” cannot be restored to this iPhone because the software on the iPhone is too old.

    preco?nieje to koli tomu ze 5.1.1.tky boli vraj dve a ja som mal predtym tu starsiu a teraz mi natiahlo verziu 9B206???

    #315261
    Benne
    Účastník (Participant)

    skusal si googlit ?

    #315262
    vrabecc
    Účastník (Participant)

    v slovencine som nic nenasiel…nepatrim medzi “vyvolenych”kt.vedia angl.
    :D :D :D

    #315263
    vrabecc
    Účastník (Participant)

    a doplnim,mam v booku zalohu aj ineho iP a tuto zalohu mi natiahne v pohode

    #315265
    vrabecc
    Účastník (Participant)

    parada!natiahol som zalohu z ineho iP a slapalo to,tak som opakoval postup racosteho a samozrejme mi moju zalohu teraz prepisalo,takze som prisiel o vsetky data,DAKUJEM TI APPLE……………….

    #315269
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Apple nemuze za to, ze si amateri jako ty, instalujou neco, co je v soucasne dobe urceno pouze developerum na testovaci ucely. Ze sis to nainstaloval na “zive” zarizeni a nevis jak to spravne odinstalovat a pouzivat zalohy, je ciste TVOJE blbost.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 101 až 120 (z celkového počtu 156 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.