iOS 6

Domov Diskusné Fóra Ostatné iOS 6

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 156 )
  • Autor
    Príspevky
  • #313961
    Pajdo
    Účastník (Participant)

    iTuxx stacisi cistit ram ;)

    #313962
    iTuxx
    Moderátor

    Cistenie ram nepomaha, skusal som. Dokonca aj po restarte to stale nie je ono. 4Sko nechcem kvoli neskutocne az nehorazne slabemu vibracnemu motorceku. Uz 4ka ma slaby motorcek ale 4S je hanba. Ked mam telefon vo vrecku tak mam same neprijate hovory pretoze neviem o tom ze mi niekto vola. Zlate 3Gsko.

    #313965
    Jurooo
    Účastník (Participant)

    a vies o tom ze si mozes nastavit vlastne vibrovanie ze? :)

    #313969
    iTuxx
    Moderátor

    no pouc ma ako zvysim intenzitu :-)
    podla mna, pokial motorcek nema mohutnejsi rotor (vacsi polvalcek) tak sa vibracie nezosilnia.

    #313972
    Vratko
    Účastník (Participant)

    http://www.youtube.com/watch?v=CDK7ut4pc_U&feature=related

    Toto sa mi nepáči… Vyzerá to ako Android a ja by som si rád nechal jablkovú nezávislosť

    #313976
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Vratko : Uploaded by monaarts on 24 Feb 2012
    to video je nič :)

    #313979
    murriik
    Účastník (Participant)

    http://bit.ly/MwT0QU – Safari 6 Beta and iOS 6 Beta 10A5316k links surface, iPhone 3GS supported but original iPad left out?

    #313980
    Jurooo
    Účastník (Participant)

    to iTuxx :

    nepovedal som ze mozes zvysit intenzitu ale ze si mozes nastavit vlastne vibracie co znamena ze si mozes nastavit bud dlhu vibraciu alebo kratky interval co prave moze pomoct k zlepseniu “citlivosti” :)

    #313982
    Sagittarius
    Účastník (Participant)

    Ale no, zajtra o takomto case budeme mudrejsi :)

    #313983
    Jurooo
    Účastník (Participant)

    Kde budete zajtra sledovat event?? :) ja asi stary znamy Engadget

    #313984
    murriik
    Účastník (Participant)

    Tiež asi Engadget – už je k dispozícií aj záložka, kde bude zajtra dostupný liveblog. Nech sa páči http://www.engadget.com/2012/06/11/apple-wwdc-2012-liveblog/

    #314011
    majdy
    Účastník (Participant)

    Vratko:
    To video sa mi tiež veľmi nepáči, vyzerá, že to má bližšie k androidu, no za pár hodín uvidíme ako to bude :)

    JFK:
    Tiež som pozeral kedy bolo video uploadnuté, ešte pred pustením a pomyslel som si to isté, no zamyslel som sa. Integrácia facebooku, funkcie z ML (mission control). Len dva týždňe späť sa objavili nejaké rumory ohľadne presne tohto a myslím, (no niesom si istý) že aj Cook na toto narážal. Vo februári sa nevedelo ešte o ničom a vzniklo to video?

    Ale to len na zamyslenie, osobne si myslím, že fake video, nesedí mi to a dúfam, že je fake, takisto si myslím, že tá integrácia facebooku aj nejaké funkcie z ML pribudnú, tak ako pribudli niektoré funkcie z iOS na najnovšie OS X, no myslím, že to bude vyzerať o čosi lepšie, inak ako na videu, dúfam…. :)

    #314016
    McJobs
    Účastník (Participant)

    homescreen/lockscreen iPadu potrebuje redesign, v sučasnej podobe je to len zväčšenina iPodu, vobec sa nevyuživa potencial 9.7″ obrazovky, UI multitaskingu na iPhone je fajn, na iPade si viem predstaviť implementaciu Exposé/MC, kde vidim žive nahlady okien, nie len ikonky apps, implementacia Dashboardu z OS X do nejakej konzistetnej podoby, previazanosť GameCenter s iCloud pre savy hier, centralne uložisko dokumentov .doc, .pdf…, rozšierene možnosti notifikačnej lišty, Siri API pre 3rd party apps,

    #314017
    iTuxx
    Moderátor

    Jurooo: nepotrebujem aby to dlhsie vibrovalo. Ked idem po vonku alebo v aute, tak si to nemam sancu vsimnut (mam favorit :-) ) a zial ked zvoni tak to ani nepocut a to je hlasitost na max. Mam tu na stole este Nokiu X1 a HTC Wildfire S ale tie vibruju na inom leveli.

    #314020
    Sagittarius
    Účastník (Participant)

    Peterson

    Naozaj pekne popisane, palec hore :)

    #314027
    rixi
    Účastník (Participant)

    Silno ocakavam file storage na dokumenty v iCloudu (docx, pdf, rtf, jpeg,..). Pokial sa to nezmeni ani v Mountain Lion a iOS6, tak uz netreba cakat a vyuzijem jednu z dostupnych sluzieb (dropbox, skydrive, google drive). Nejake naznaky som vsak v texteditu videl, tak hadam to dopadne dobre :)

    #314159
    sleeperko
    Účastník (Participant)

    Maps – “Flyover and turn-by-turn navigation will be available only on iPhone 4S and iPad 2 or later.” … FAIL

    #314165
    majdy
    Účastník (Participant)

    Prečo FAIL?
    Vieš aká náročná operácia to musí byť?

    Sťahovanie toľkej textúry realtimeovo s vykreslovaním do detaiov a v 3D! To znamená, že neustále sa niečo sťahuje a vykresľuje/renderuje pri otočení, čítaní. A ak si pozeral keynote, mohol by si si všimnúť, že na tom 4S-ku (neverím, že prezentovali na 4-ke) to nešlo až tak plynule ako som čakal.

    Plynule to zrejme pôjde na výkonnejšom novom iPhone s novým procesorom a New iPade, ktorý má 4 jadrovú grafiku a možno to ešte aj odladia.

    Skôr ma zaujíma ako to bude na slovensku, to 3D asi čakať nemôžme a navigácia plus zvyšok, z kade ťahá informácie o kaviarniach, reštauráciách atď.?
    Tak isto ma zaujíma to dictation v ML, aj keď je to mimo túto tému, to asi nebude podporovať slovenčinu, aj keď OS X natívne slovenčinu podporuje už… :/

    #314168
    sleeperko
    Účastník (Participant)

    Flyover ma niako extra netrapia, skor ta navigacia… aj ked mozno zlacni konkurencia :)

    #314193
    iTuxx
    Moderátor

    hlavne aby ta kvalita map nebola horsia ako su Google mapy

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 156 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.