iOS 6

Domov Diskusné Fóra Ostatné iOS 6

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 61 až 80 (z celkového počtu 156 )
  • Autor
    Príspevky
  • #314322
    Sagittarius
    Účastník (Participant)

    Dobre ranko priatelia

    Vecer sa mi nechcelo robit naozaj nic, na okraj: UDID som si zaplatil za 6 USD, okolo 10:30, iPhone bol aktivny zhruba o 12 hodin.

    Postrehy:

    Rychlost tejto bety je lepsia ako na 5.1.1
    Aplikacie obcas padnu, padlo mi Safari, Mapy ( ved je to prva beta )
    Nerusit ja skvela featura, navyse v spojeni s casovanim
    Redizajnovane Appstore, Pocasie, Prehravac hudby, Kamera…
    Polozky v nastaveniach su poprehadzovane, myslim ze na prvy pohlad to matie, ale je to logickejsie…
    Integracia facebooku je fajn…
    Cover flow v prehravaci bez naznaku seknutia, v 5.1.1 to bolo otrasne :))

    jfk – Siri najde kina,filmy ale hned mi otvara Safari s vysledkami, takze to nie je, ako co prezentovali na keynote.

    iTuxx – sklamem ta, mapy mi pridu rovnake ako tie od Google, mozno popracuju na tom do oficialneho vydania.

    Par screenov je na tejto adrese… http://sdrv.ms/LIhiMH

    #314324
    Sagittarius
    Účastník (Participant)

    Dalsie postrehy

    Sviznost AppStore je ovela lepsia, najma ked som dal na 5.1.1 polozky purchased, tak sa to cele zasekalo a ledva som nasiel co som hladal…
    Tu je vsetko plynule.

    Mapy pri 3D zobrazeni a velkom pocte objektov sekaju…co uz, mozno to odladia, mozno treba vykonnejsi hardver ( mam 4S )

    Sviznost Safari je tiez lepsia, alebo placebo efekt? :)

    Vkladanie fotiek do mailu, konecne nieco co mi fakt chybalo a potreboval som to… velke plus Apple

    Aplikacia Passbook, otvori mi ju a dalej nepusti…U nas asi zbytocnost…

    Pri aktivovani Assistive Touch je mozne presunut ovladaci prvok hocikam a presne, u starsej verzie to tak nebolo…

    Prihlasenie do siete po zadani PIN je bleskove, u 5.1.1 mu to trvalo aj niekolko sekund, co ma obcas vedelo vytocit…

    Prisiel som na jeden bug, mam manualne osvetlenie displeja asi do tretiny, obcas sa same stiahne na minimum…

    #314328
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Nejaka forma SBsetting tam asi nie je ze?:-)

    #314336
    Sagittarius
    Účastník (Participant)

    Nic takeho, skoda…

    #314339
    EdDy
    Účastník (Participant)

    Konečne je bluetoth v primarnych nastaveniach!

    Ale iPod/Prehravac Hudby/whatever mi nejako do oka nepadol … Toe buttony posobia tak Androidsky

    #314346
    iTuxx
    Moderátor

    Cakal som ze tie mapy budu vyzerat horsie. Snad sa to bude dat pouzivat aspon ako tie od Googlu. Vdaka za screen Sagittarius.

    #314349
    Sagittarius
    Účastník (Participant)

    iTuxx – Za malo :)

    Este ste nevideli aplikaciu telefon, a num pad, cisty android, musi sa to vratit do spat do ciernej, toto je otras…

    #314406
    fanthomas4
    Účastník (Participant)

    Sagittarius asi Ťa naštvem, ale dnes som nahodil iOS 6 úplne zadarmo :D samozrejme nemám developerský účet :D

    #314410
    racoste
    Účastník (Participant)

    Sagittarius, fanthomas4 => ak keď sa vám to podarilo, tak sem hádam hodíte návod alebo link aby sme to nemuseli pracne googliť :-)

    Vopred dík…

    #314411
    Sagittarius
    Účastník (Participant)

    Ja som si to kupil z jednej stranky, za v prepocte 5€.
    Myslel som si, ze je to fake, ale mylil som sa.

    Dokonca maju aj support, a odskusane, beru to vazne :))

    Fantomas, mozno ti to niekto aktivoval zadarmo, ako mne kedysi na iOS4 :))

    #314413
    Sagittarius
    Účastník (Participant)
    #314415
    racoste
    Účastník (Participant)

    Sagittarius dik za link, poslal som ti mail, tak sa pls naň kukni…

    #314416
    EdDy
    Účastník (Participant)

    Hodte sem fotku z app telefon :D

    EDIT: oplatí sa hadzať tam betu? či stym nie su nejake problemy alebo tak

    #314422
    Mirec
    Účastník (Participant)

    len jedna otazka: ked zaregistrujete UDID svojho iphonu je potom mozne testovat aplikacie vytvorene v xcode priamo na telefone? Mate s tym niekto skusenosti?
    Dik!

    #314427
    petto16
    Účastník (Participant)

    iOS 6 ide aj mne bez registrovaneho UDID
    Netreba ziaden navod len nahodit iOS 6 cez option a klik na aktualizaciu v iTunes a vybrat stiahnuty .ipsw s iOS 6
    iOS 6 najdes cez Google (napis download ios 6 ipsw)
    Podla info na inych strankach to nemusi fungovat na kazdom iphone a moze pozadovat registrovane UDID

    #314428
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Biely design tlacidiel v telefone a nove Mapy su HROZNY, HROZNY pruser.

    Takto fakt nie, Apple. A este uplne vyhodit directions z map tak to uz je vrchol.

    Zamerne osekavanie funkcnosti (no Facetime over 3G na iPhone 4, ziadne VIP v maily na 3G S, ziadny iPad 1), tak toto uz vyslovene smrdi.

    Smer, ktorym sa to ubera sa mi prestava pacit. A treba kriticky priznat, ze na par sice vitanych zlepseni, ktore tu mali byt davno (phone app napr.) neprinasa iOS 6 nic rapidne nove. Aby Apple nezaspal na vavrinoch ako Nokia, toho sa bojim.

    #314432
    Andreso
    Účastník (Participant)

    Ja som tiež veľmi sklamaný, tá phone app je hrôza, mapy sú teraz dobré aké sú, pretože je to jednoduchá appka na hľadanie nejakej ulice a pod a na directions- pre navigovanie používam 3rd party app(konkr. TomTom). To, že v Notification centre nebudú fast switche, tak to som naozaj nečakal( aj keď stále môžu pribudnúť).

    @jozef
    remen: Osekávanie nie je nič nové. Ak bude vypustený iPad 1st.gen, tak to bude pekné prekvapenie. iOS6 neprináša žiadne výrazné vylepšenia, ktoré by mohli zmeniť nároky na HW tak, ako to bolo pri prechode napr. OS3->iOS4.
    P.S.: Ak nebude mať nový iPhone batériu 1600mAh a viac, tak môže byť funkciami nabitý akokoľvek, nebude pre mňa zaujímavý.

    #314437
    fanthomas4
    Účastník (Participant)

    Ale hlavne, že Applu zostal zmysel pre maličkost :D Keď si otvoríte prehrávač hudby tak sa bude posuvník na pridávanie hlasitosti lesknúť podľa toho ako natočíte iPhone :D

    #314451
    mamvtrubke
    Účastník (Participant)

    Mapy zatial nepouzitelne ale o tie sa nebojim. Do finalu si na nich daju 100% zalezat. Je to pre nich nosnik noveho iOS. Ja len dufam, ze sa budu dat za rozumnu cenu kupit aj na offline pouzitie. Zeby bol system rychlejsi povedat nemozem. Co sa tyka dizajnu, ta systemova modra je krajsia ale inak Phone ked som videl, tak som horko zaplakal. iTunes tiez vyzera ako nejaka lacna stetka. AppStore som sa este nerozhodol ako vyzera. PassBook sa mi lubi, dufam ze to u nas bude ficat. Facebook integraciu ak chcete, tak treba povolit platformu, ale to sa zatial veru nechystam. Denne mi chodi xy mailov, ale VIP podla mna nie je potrebne. Safari stale nema zjednoteny field pre linky a search. DND sa mi lubi, mozno by mohli pridat moznost naviazania na tichy rezim. Aj ten malicky krok ku kontrolovanejsej privacy si cenim. Len tych sikovnych grafikov by som vyhodil niekde do Google.

    #314485
    Sagittarius
    Účastník (Participant)

    Stale je to prva beta…Nerevme :)

    Je pravda, ze App telefon vyzera ako z jedneho debilneho android mobilu, vzdy ked to otvorim, za zlaknem, ci ho nemam v ruke…LG Optimus 2X

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 61 až 80 (z celkového počtu 156 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.