Biely iPhone 4 dostupný na SK ?

Domov Diskusné Fóra Ostatné Biely iPhone 4 dostupný na SK ?

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 111 )
  • Autor
    Príspevky
  • #74203
    ViRPo
    Účastník (Participant)

    Ahojte,

    Pri hľadaní iPadu som sa snažil zamerať na čo najnižšiu cenu. Nielenže som na nasledovnej stránke našiel iPad za cenu 484 Eur s 24mesačnou zárukou.

    Ale stránka ponúka aj 32GB biely iPhone 4 !!

    link: http://www.dovozapple.ic.cz/

    čo vy na to ? ceny sú veľmi lákavé, ja som už napísal e-mail. Som zvedavý, čo mi odpíšu. Ponúkajú asi celý sortiment a aj iphone black je v celkom slušnej cene.

    Nemáte náhodou nejaké skúsenosti ?

    ďakujem za vaše rady.

    #242475
    Benne
    Účastník (Participant)

    hahaha,biely iphone za 1300e :D:D:D:D:D:D:D HAHAHAHAHAHAHA

    #242478
    Crossman
    Účastník (Participant)

    Vyzerá to zaujímavo. Daj potom ViRPo vedieť, že čo si sa dozvedel :-)

    #242480
    Dr.Exit
    Účastník (Participant)

    No akože na free doméne čo ja viem. Ja som videl tam kde som kúpil iPhone 3G aj iPhone 4, ale čo ma zarazilo, tak aj biely iPhone 4. Možno to bol na ňom ten kit. Neviem, nepýtal som sa lebo som tam bol len tak na rýchlo. Taktiež ani cenu neviem, ale určite nie 1 300 E :D

    #242481
    tomass55
    Účastník (Participant)

    Celkom dobrý podnikateľský plán. Kúpim si do zásoby biele kryty na iPhone 4 a potom keď bude chcieť niekto biely tak kúpim čierny prehodím kryt a predám ho za 1300 eur :D :D :D

    #242483
    Adrian91
    Účastník (Participant)

    Ja by som tomu moc neveril. A dám aj hne’d niekoľko dôvodov. Pozeral som v obchodnom registri na SR nieje (podľa mena čo je uvedené ako majiteľ), ďalej nemá nikde apple premium reseller, ďalej domény ako ic.cz sú zadarmo, takže takú si môžte vytvoriť aj vy, ďalej hneď na začiatku píše, že o chvilu spustime dovozapple.sk lenže takáto doména ešte nieje zaregistrovaná. Hm zvláštne, dúfam že sa mýlim lebo ceny sú lákavé :)

    #242484
    tomass55
    Účastník (Participant)

    kúpte mu niekto tú doménu :D :D :D :D :D

    #242486
    Dr.Exit
    Účastník (Participant)

    Idem na to? :D

    #242487
    Adrian91
    Účastník (Participant)

    choď :D a ešte mu aj ten priestor na predajnu v ba šlohni :D

    #242489
    max7323
    Účastník (Participant)

    ale zase nie je to take zle lebo tovar chce predavat na pulte pri prevzati , takze ziadne zalohy predom….taze we will see

    #242492
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Nová predajňa v Bratislave, a to je kde v Bratislave… není tam ulica, nezdá sa mi to …
    + ten iPhone, 1300 eur, lacnejšie asi že pôjdem kúpiť kvalitnú bielu farbu a dám to namaľovať nejakému kráľovi umelcovi
    + nad iPadom je není napísané iPad ale iPhone, teda tam majú dve kolónky iPhone, pre iPhone aj iPad
    _______
    každkopádne určite nikdy si tam nič nekúpim :D:D:D a môžte ma zabiť a aj tak si tam nič nekúpim

    PS: pochybujem, že to bude Premium Reseller :D

    #242494
    wakkee
    Účastník (Participant)

    domena je vyexpirovana, obchodny register a ani zivnostensky pana majitela nepozna, takze firma ziadna taka nie je. Ak nahodou nieco kupite, pytajte si doklad a preverte si ico.

    #242496
    JFK.
    Účastník (Participant)

    wakkee, prečo rovno nepovieš, že si nikto nemá nič kupovať aj keby ho bili s palicami po hrudi ? :-))
    noták…

    #242498
    EgoPrinc
    Účastník (Participant)

    Tak ja som sa do toho pustil :D objednal som si.. teda napísal mu mail že mám záujem o ten biely iPhone a opýtal sa či to je originálny výrobok od apple.. a neviem čo tu toľko kydáte.. veď “Predali sme cez 500 macov”.. to si na Slovensku nedovolia povedať ani premium reselleri :D

    #242499
    wakkee
    Účastník (Participant)

    JFK> nechcem nikomu radit, len upozornujem :)
    Na ten biely iPhone som zvedavy ;)

    #242500
    JFK.
    Účastník (Participant)

    EgoPrinc, ty si ale srandista :-))

    #242502
    wakkee
    Účastník (Participant)

    ale ocenujem napaditost, meno Wyderman vymysliet chcelo chvilu premyslat, kedze ani google ho nepozna :)

    #242504
    lukiboy
    Účastník (Participant)

    Nechcem kydat, len ma matematika nepusti. Cista teoreticka otazka: z coho ten clovek zaraba?
    Ak si vezmeme, ze iPod Shuffle dovezie z USA, cena je $49.00, pripocitame 6% tax, tj. $51,94. Ak tuto cenu pri aktualnom kurze prevedieme na euro, potom dostavame 39,31 €. Aktualna cena na dovozapple.ic.cz je 41 €. Z toho mi vyplyva, ze predavajuci je schopny pokryt naklady na prepravu, rok zaruky navyse a stale zarobit z 1,69 €?

    #242505
    Dr.Exit
    Účastník (Participant)

    Je to podľa mňa free podvod. Myslím si, že to tu ten dotyčný aj teraz číta takže … :D

    #242508
    eFkoOo
    Účastník (Participant)

    lukiboy:ak by mu z jedneho shufflu kaplo 1,69 eura tak to si ako sprostredkovatel moze pogratulovat :D

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 111 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.