Biely iPhone 4 dostupný na SK ?

Domov Diskusné Fóra Ostatné Biely iPhone 4 dostupný na SK ?

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 41 až 60 (z celkového počtu 111 )
  • Autor
    Príspevky
  • #243012
    wlamik
    Účastník (Participant)

    od kedy sa pohybujem po internete tak som videl takychto vyhodnych ponuk tisicky, ked som bol mladsi tak som sa aj namotal obcas, ale nikdy to nebolo tak, vacisnou su to podvody a inokedy je tam zase vseliaky hacik (mozno su to neni konecne ceny alebo co) este by to teoreticky mohlo byt tak ze je to docasne stranka a ten tovar by bol kradnuty (uz sa asi kazdemu stalo ze mal ponuky na originaly za super vyhodne ceny- kradnute, a to teraz nemyslim ciganov na ulici s Hugo Boss :)

    #243013
    ViRPo
    Účastník (Participant)

    walmik máš pravdu, ale že by udrbali kamión plný imacov :D ja sa teším na stretnutie, teda ak mi zavolajú … vyzerá to na väčšiu firmu a zoberiem si kamaráta pre istotu so sebou.

    tiež si myslím že z toho nič nebude ale uvidíme.

    (OT: najlepší si v poluse … nekúpiš voňavku za 5 euro ? Original Hugo Bos, ta som ju čorol z fanka :D:D:D)

    #243014
    Adrian91
    Účastník (Participant)

    Ale ta firma Apple Pie je reklamna agentura

    #243015
    raul
    Moderátor

    pre mna je to podvodnik – original iphone biely od apple v krabicke. Hlavna vec, ze taky neexistuje.

    Original Apple iphone 4 180gb foto 12MPX ruzovy v original apple krabicke nemaju?

    #243017
    EgoPrinc
    Účastník (Participant)

    Adrian spoločnosť môže podnikať v rôznych oblastiach.. samozrejme som sa nedal, trocha sa povypytoval a priamo sa opýtal či sa nejedná o podvod.. a tu je odpoveď:

    “Dobrý deň,

    Máme exkluzívneho dodávateľa, respektíve know-how ako sa dá tento iPhone 4 v bielom prevedení zohnať.
    iPhone 4 biely je priamo od Apple a nejedná sa o prefarbený čierny iPhone 4.

    Viac Vám o pôvode nemôžem povedať, ide o obchodné tajomstvo.
    Môžem Vám však garantovať spokojnosť, jednoducho tak ako by ste si kúpili
    čierny iPhone, vieme dodať biely.

    To že firma Apple Inc. nevypustila iPhone 4 biely do obehu vieme, a preto pomocou
    naších známostí sa snažíme aspoň trošku vykompenzovať nedostatok.

    iPhone 4 biely je unikát a taká je aj jeho cena. Aj v Bratislave sa nájde pár ľudí,
    ktorí majú od nás biely iPhone. (Stačí mať šťasie v MHD :)”

    ešte im niečo napíšem :)

    #243018
    raul
    Moderátor

    aj tak je to podvodnik :D spytaj sa na servis :D

    #243019
    EgoPrinc
    Účastník (Participant)

    áno práve som napísal že si prosím obchodné podmienky, reklamačný poriadok a fotky toho iPhonu.. keď ho nechcú otvárať tak mi stačí aj fotka tej krabičky :D

    inak ešte ma napadlo že vôbec nemusia mať s tou firmou Apple Pie niečo spoločné.. len si našli obeť na OR.. keďže aj mail chodí z mien Juro Eslan & Dusan Vyderman a tie nenašiel ani OR ani FB (to už je čo povedať:D)

    #243020
    Adrian91
    Účastník (Participant)

    A tie iPhone su odblokovane na to že pochádzajú od ani nevies kde.

    #243026
    bawy
    Moderátor

    by ma zaujímalo kto dá 1300€ za biely iPhone a potom sa vozí MHD :/

    #243027
    eFkoOo
    Účastník (Participant)

    bawy:presne toto som chcel napisat :D ale mozno niekto ano, chapes, preda svoju Fabiu 1.1 Junior, popyta peniazky od maminy a kupi biely iphone :)

    #243029
    EgoPrinc
    Účastník (Participant)

    a pokračujeme:

    “Dobrý deň,

    Ak máte záujem o biely iPhone 4 objednajte si ho u nás.
    Pri osobnom prevzatí si ho pozriete a ak Vám niečo nebude vyhovovať, jednoducho ho nepreberiete.

    Preposielam Váš e-mail nadriadenému, pánovi. Sadloňovi. On Vám pošle na e-mail všetky informácie
    o obchodných podmienkach, záručných podmienkach, reklamácie a podobne.

    Čo sa týka fotiek, bohužiaľ žiadnu nemáme.

    Ak si vážne myslíte, že sme naozaj podvodníci, skúste s si od nás najprv niečo kúpiť,
    uvidíte že to u nás prebieha normálne. Len teraz začíname prenikať na internet. Doteraz
    sme zhánali zákazníkov viac-menej po známosti.

    V prípade hociakých otázok ma kľudne kontaktujte.”

    .. s tou fotkou im pokoj aj tak nedám :P

    #243031
    eFkoOo
    Účastník (Participant)

    Ale sorry, co je to za zamestnanca ked neovlada reklamacnu a servisnu politiku spolocnosti v ktorej pracuje?? Inak dobre, nechaj sa odrbat aby si zistil ze odrbavame :D fajn motto,asi zacnem podnikat aj v tomto segmente :D

    #243032
    JFK.
    Účastník (Participant)

    egoprinc, veď choď v pondelok na tú špitálsku, pofoť nám ten iphone, zapni ho, popozeraj všetko
    ___
    čo sa týka fotky, povedz, že si ho kúpiš, keď ti ho odfotia a napíšu pred neho papier a tam EGOPRINC :D aby sme verili, že to nie je nejaká fotka z netu…
    a nakoniec si to aj tak nemusíš kúpiť.. :P

    #243035
    Adrian91
    Účastník (Participant)

    Jedna vec je kúpiť, ale aby ti ho aj iTunes našiel :)

    #243039
    EgoPrinc
    Účastník (Participant)

    vieš kebyže som z ba tak do toho aj idem.. ale fakt netúžim 5 hodín cestovať kvôli nejakým trapkom :D len som chcel pomôcť predísť podvodu.. čo ak zneužívajú údaje tej firmy Apple Pie už nastal

    a k tým fotkám.. áno povedal som že bez nich to nepôjde.. a som zvedavý na tie obchodné podmienky od pána Sadloňa :P

    #243041
    JFK.
    Účastník (Participant)

    jáj prepáč…som myslel, že si z BA

    #243053
    raul
    Moderátor

    ego, dostal si ma :) len ak dale :)

    #243062
    ViRPo
    Účastník (Participant)

    inak ja som raz videl biely iPhone u jednej baby v mhd asi pred mesiacom. Len neviem či to bol na 100% iPhone 4 .. alebo nejký fake. Ja som sa radšej pozeral na babu lebo bola naozaj pekná.

    Každopádne, čakám v pondelok – utorok telefonát od pánov z dovozapple.


    @adrian
    : však sa ich spýtaj, možno ti odpovedia :)

    #243063
    EgoPrinc
    Účastník (Participant)

    ViRPo nemáš ty s nimi niečo spoločné? ;)

    #243064
    ViRPo
    Účastník (Participant)

    našťastie nie, ja len chcem svoj vysnívaný iPad.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 41 až 60 (z celkového počtu 111 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.