Biely iPhone 4 dostupný na SK ?

Domov Diskusné Fóra Ostatné Biely iPhone 4 dostupný na SK ?

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 111 )
  • Autor
    Príspevky
  • #242546
    raul
    Moderátor

    ego, daj potom dalsie info : D: D

    #242548
    ViRPo
    Účastník (Participant)

    Tak pripájam sa so svojou skúsenosťou.

    Dnes mi pán odpísal, že nie je problém. Dal som mu telefónne číslo, a povedal mi, že mi zavolá keď to bude. Spomínal pondelok – utorok.

    Nechcel mi však povedať skadiaľ do dováža, povedal všk že ten ipad je originál s eu koncovkou + zaruka 24 mesiacov.

    lukiboy: možno je to len akcia … ?

    ešte mi prezradili jednu vec, nová predajňa má byť braj v Galéri Lamač – nešpecifikoval mi však kde presne …

    Spomínali ste tu nejakého vydermana, no mne napísal Juraj Eslan.

    dúfam, že to dobre dopadne

    #242550
    raul
    Moderátor

    nedopadne :)

    #242553
    uhrinkamu
    Účastník (Participant)

    Google nenasiel juraj Eslan…Skuste ho niekto pozriet v obchodnom registri ale zoberte si jednu vec studen kupi asi mac najlacnejsie a da sa kipit za 899 a nie za 779 …A ani sa neda na ten mac kliknut nic ani sa neda dat d kosika a poslat dobierkou….TOTO su tie najväcsie podvody vy im napisete na mail on vam povie ze na cislo uctu 8659583076 poslite 468 euro (uz neviem kolko stoji ten iPad) a ja vam poslem ten iPad lebo som dobra dusa a neoklamem vas aj ked na mna nikdy nepride policia lebo mam falosne meno stranka je free a odpisujem vam z notebook ktory na napichnuty na verejnu wifi……HOVADINA cisty podvod prosim ta nekupuj nic od nich radsej pockaj pokym (ak vobec) otvoria tu predajnu lebo potom aj keby nieco bolo zle vies kde maju predajnu a vies kde mas prist ty s lesenarskou trubkou alebo kam mas poslat POLICIU

    #242554
    uhrinkamu
    Účastník (Participant)

    Ak máte záujem o iPod, iPad alebo Mac, neváhajte nám napísať a v krátkej dobe Vám napíšeme ! V súčastnej dobe máme toľko objednávok, že nestíhame riešiť telefonické objednávky / dotazy. Za pochopenie ďakujeme.
    A TOTO JE NAJLEPSIE v zivote nikdo nepocul o ich stranke ale oni nestihaju riesit objednavky :D vtipne az si to ziada policiu :)

    #242557
    ViRPo
    Účastník (Participant)

    uhrinkamu: ale ja som si objednal iPad a zapaltím ho pri os. prevzatí – myslíš že by ma mohli odrbať ? však na stránke majú pladba pri os. odbere .. však skúsim a uvidím :)

    #242559
    uhrinkamu
    Účastník (Participant)

    Uz som videl od teba viacere komentare ViRPo takze si myslim ze ty nebudel lajk tak si pozri ci je vnutri ipad lebo uz som videl aj take ze Ipad a vnutri bol nahraty android

    #242561
    uhrinkamu
    Účastník (Participant)

    nebudes* a inak nieco o nich
    Juraj Eslan
    sales manager

    Apple Pie s.r.o.
    Špitálska 57
    Bratislava 811 08

    #242562
    ViRPo
    Účastník (Participant)

    to vážne ? toto nie je sranda, asi sa na to vykašlem a pojdem do realshopu … čo ma po 30 eurách …

    #242563
    uhrinkamu
    Účastník (Participant)

    ViRPo prosim ta napis potom ci je ten iPad ok

    #242565
    ViRPo
    Účastník (Participant)

    ok, som zvedavý či mi zavolajú. Ale bolo by to super keby do neboli ojebávači ale normal firma ako dakedy tokame.

    #242578
    raul
    Moderátor

    ak sa ti oplati riskovat kvoli 30 euram..

    #242662
    Benne
    Účastník (Participant)

    co riskovat ? Dojde tam, tak ho klepnu po hlave a ukradnu peniaze ? :D ked je osobny odber,tak by som tam siel a chcel aj ucet… ked mi nieco neda, policia to isti…

    #242700
    raul
    Moderátor

    Riskuje cas, trpezlivost, zdravie, entuziazmus. A je to zbytocne.

    #242749
    lukiboy
    Účastník (Participant)

    ViRPo: Jasne, akciu maju na skoro kazdy produkt, no ze som si toho, ja, hlupak, nevsimol…

    Ved Classic za 189 ani v USA nekupis.

    #243002
    EgoPrinc
    Účastník (Participant)

    zabudol som skontrolovať ten spam mail ktorý som tam zadal ale (pýtal som sa na ten biely iPhone):

    “Dobrý deň,

    Samozrejme, jedná sa o originálny apple výrobok, zabalený v originálnej krabičke.
    Samozrejmosťou je EU koncovka na nabíjačke a 24 mesačná záruka.

    Doba dodania je 7 dní.

    Ak by ste však nejaký ten mesiac počkali, cena pôjde dolu.

    V prípade hociakých otázok, neváhajte ma kontaktovať.

    S pozdravom

    Juraj Eslan
    sales manager

    Apple Pie s.r.o.
    Špitálska 57
    Bratislava 811 08”

    OR síce meno nenašiel ale firmu už áno
    http://orsr.sk/vypis.asp?ID=42092&SID=2&P=1
    a radí mi mesiac počkať aby klesla cena.. zlatý :D inak čo sa týka tých cien tak možné to je ak to dováža a nepridáva si tam všelijaké prevádzkové réžie a čo ja viem ešte.. len ten biely iPhone zabalený v originálnej krabičke mi nejde do hlavy :)

    #243006
    JFK.
    Účastník (Participant)

    EgoPrinc … Choď na špitálsku sa pozrieť … Ja tam o nijakom Store neviem … Som zvedavý :D ale ja tam nejdem … Podľa mna to budú nejakí vrazi.

    #243008
    EgoPrinc
    Účastník (Participant)

    čo som si tak pozeral ten OR a google tak tá Špitálska 57 bude adresa majiteľa.. inak keby mal s nimi niekto problém tak

    http://orsr.sk/hladaj_osoba.asp?PR=*****&MENO=*****&SID=0&T=f0&R=1
    http://orsr.sk/hladaj_osoba.asp?PR=*****&MENO=*****&SID=0&T=f0&R=1

    Home

    a samozrejme kto by nemal FB :D

    http://www.facebook.com/***********
    http://www.facebook.com/***********

    #243009
    ViRPo
    Účastník (Participant)

    no uvidím, či sa mi ozvú. ale predpokladám že na adrese bude nejaká kancelária alebo podobne, veď keď majú na stránke že otvárajú predajňu tak toto asi nebude predajna :)

    rovno si tam zober s.w.a.t. comando, keby ti chceli niečo spraviť :D

    EgoPric: ale tá stránka, na ktorú si dal kontakt má office na Devínskej 6

    #243011
    EgoPrinc
    Účastník (Participant)

    ak by si si pozrel OR tak zistíš že obaja títo páni spolu podnikajú už od 2005 a tie adresy sa tam menili dosť často.. skoro na každej stránke majú inú adresu.. ale podľa iča sa jedná stále o tú jednú spoločnosť Apple Pie, s. r. o. ktorej patrí tá stránka

    ja som to len uviedol ako dôkaz toho že by asi neriskovali hlúpym podvodom a že sa zaoberajú aj inými činnosťami :)

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 111 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.