Biely iPhone 4 dostupný na SK ?

Domov Diskusné Fóra Ostatné Biely iPhone 4 dostupný na SK ?

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 61 až 80 (z celkového počtu 111 )
  • Autor
    Príspevky
  • #243065
    EgoPrinc
    Účastník (Participant)

    ja len keďže:

    “Dobrý deň,

    Samozrejme. Ja to chápem. Osobne si však neviem predstaviť iný spôsob odberu.
    Totižto, na dobierku neposielame z dôvodu vysokého počtu neprebraných zásielok.

    A osobne zasa tiež nemôžeme ísť za každým zákazníkom.

    Ak by sme mali iPhone 4 biely na sklade, tak by som ho mohol odfotiť, ale je na objednanie
    do 7 dní.

    Preto potrebujem vedieť, či je o to ozajstný záujem. Alebo sa len ‘hrajkáte’.

    Bol som totiž upozornený, že na diskusnom fóre stránky http://www.macblog.sk sa o našej činnosti
    dovozu diskutuje. Vy tam následne zverejňujete našu komunikáciu, podľa Vašich príspevkov
    však usudzujem, že nemáte seriózny záujem. Ja na diskusné fórum písať nebudem, ani v mene
    seba ani v mene firmy. Jednoducho ak niekto verí diskusnému fóru, kde niekto odsúdi niečo
    len preto, že majú novú stránku, ktorá nie je dotiahnutá alebo pretože sú tam lacné ceny a podobne.
    Preto prosím zvážte Váš postup. Takisto ako Vy môžete povedať o nás že sme podvodníci, takisto
    môžeme povedať aj my o Vás že ste podvodník.”

    a otáčať to nakoniec na mňa že som ja podvodník.. áno tým si ma úplne získali :)

    Napísal som im že ak majú dôkaz o svojej serióznosti tak nech mi dajú vedieť.. lebo ak majiteľa nepozná OR, hostujú na free doméne, ponúkajú výrazne lacnejší tovar ako konkurencia a ponúkajú originál niečoho čo neponúka ani samotný výrobca je to prinajmenšom podozrivé.. nakupujte na vlastnú zodpovednosť :)

    #243066
    ViRPo
    Účastník (Participant)

    Veď práve, aj mne sa to zdá dosť podivné. Ale chcem sa s tým človekom osobne stretnúť nech viem či do budúca budem môcť zobraž nejaký mac/ipod. Určite napíšem svoje postrehy, či už sa mi podarí alebo nepodarí.

    osobne si tiež myslím že tak nízke ceny budú zas podozrivé, ale otázka je prečo je všetko relatívne lacné ale ipad moc lacný nie je, tak by to aspoň nemusel byť odrb. dosť ma hnevá že v obchodnom registry to s nimi nevyzerá dobre. však uvidím.

    #243067
    lukiboy
    Účastník (Participant)

    ViRPo: Kedy sa mas s nimi stretnut?

    #243073
    ViRPo
    Účastník (Participant)

    Vraveli, že zavolajú Pondelok-Utorok, že nevedia presne ako im príde dodávka tovaru.

    #243076
    lukiboy
    Účastník (Participant)

    Nahodou ti nepovedali, aky doklad o kupe a na uplatenie zaruky ti daju, ci?

    #243077
    ViRPo
    Účastník (Participant)

    iba povedali že daňový doklad. tak asi aj záručkák, však poviem keď sa stretnem.

    #243078
    JFK.
    Účastník (Participant)

    také lacné podvody… až ma to pohoršuje

    #243529
    ViRPo
    Účastník (Participant)

    takže už to začína, dnes sa mi ozvali že to musia odložiť, vraj im neprišla zásielka …

    #243531
    Io (:
    Účastník (Participant)

    :D hej hej

    #243588
    Io (:
    Účastník (Participant)

    Počujte aj tu je niečo
    http://www.pcexpres.sk/biely-iphone

    #243592
    EgoPrinc
    Účastník (Participant)

    ViRPo a volali ti alebo len mail?

    #243593
    Io (:
    Účastník (Participant)

    To by som si rád kukol tú donášku …
    Ty si si objednal ipad však?

    #243602
    Rusubr
    Účastník (Participant)

    A akože kto je riaditeľom apple SK ? Nikto ? Každý to má rozdelené ? mzone,swp…atd ? Lebo musí byť predsa spôsob ako overiť či sú seriózna firma ….

    #243603
    ViRPo
    Účastník (Participant)

    Volali mi zo súkromného čísla, takže som sa nedozvedel nič. A rozhodol som sa zrušiť objednávku, keďže nie sú schopní to dodať, ja na to nemám ani nervy ani čas.

    #243605
    Rusubr
    Účastník (Participant)

    Dobrý deň,

    Je to škoda, v našej firme pracuje viacero ľudí a nezaoberáme sa len dovozom Apple.
    Je to skôr vedľajšia činnosť.

    S pozdravom

    Juraj Eslan
    sales manager

    Apple Pie s.r.o.
    Špitálska 57
    Bratislava 811 08

    A teda apple Pie čo som pozeral je reklamná agentúra…Tak ja neviem teda čo sú oni. http://www.applepie.sk/

    #243606
    Rusubr
    Účastník (Participant)

    Sorry že tu ešte píšem ale ja osobne si počkám na ich predajnu aj keď ju asi neotvoria ale počkám si a ak ju otvoria aj s tými cenami nieje to FAKE

    #243610
    eFkoOo
    Účastník (Participant)

    rusurb:s tymi cenami pri pripadnom otvoreni kamennej predajne nepocitaj, prirataj si najomne, energie, vybavenie predajne a razom sa to o par percent odzrkadli na cene ;) a apple sk neni, apcom je dovozca pre sr a cr :)

    #243613
    EgoPrinc
    Účastník (Participant)

    Mne to aj tak príde celé nejaké divné.. myslím že by sa hodilo kontaktovať firmu Apple Pie či o tom niečo vie.. ak nie tak zneužívajú ich údaje

    #243614
    macblogger
    Účastník (Participant)

    Neskor zistime ze cena bola uvedena bez DPH a je po srande :D

    #243616
    Rusubr
    Účastník (Participant)

    Aha je mi to jasné no tak potom nech sa schovajú ….nie ? Ani žiadne info nemajú o výrobkoch nič.Ja som osobne videl fake ako HOVADO.Ipad ktorý mal v sebe google android. :D Ale aj oni mali o Ipade informácie a neboli na žiadnej free stránke.Ja to nechápem už sú tak lenivý aby zaplatili doménu.? Ty dnešný podvodníci už nevedia ani podvádzať ved ak by som len tak z brucha urobil stránku,platenú a dal by som o cca 6% nižšie ceny
    a prípadne by som napísal že naše apple výrobky sú preto také lacné lebo ich dovážame z USA tak by som určite viac zarobil ako oni…..Dal by som platbu na účet dopredu a pri dobierke by som poslal Fake :P Nie že ma tu začnete obviňovať že tu píšem návody na podvody :D nie ja som vám chcel len priblížiť že už aj ja čo sa nesnažím som dokázal len tak z brucha vymyslieť lepši podvod ako oni.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 61 až 80 (z celkového počtu 111 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.