Biely iPhone 4 dostupný na SK ?

Domov Diskusné Fóra Ostatné Biely iPhone 4 dostupný na SK ?

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 81 až 100 (z celkového počtu 111 )
  • Autor
    Príspevky
  • #243617
    Rusubr
    Účastník (Participant)

    Macblogger : a uvidíš že to aj tak bude :D

    #243620
    EgoPrinc
    Účastník (Participant)

    dajme tomu že ceny budú v tom.. a čo ten biely iPhone?.. fakt originál tak ako tvrdia?.. alebo len vymenia kryt za 30 eur a predávahu ho s 300 eurovím ziskom?

    #243621
    Rusubr
    Účastník (Participant)

    s 300 eurovím ziskom? Presne tak …..

    #243622
    Adrian91
    Účastník (Participant)

    No k tomu bielemu iphonu. Kupia ho zo zahranicia cez bay za napr. 400 €. Vymenia kryt za biely – dajme tomu 100 € aj to preháňam. Ich čistý zisk je podľa mňa 800 € min. To je môj názor

    #243627
    macblogger
    Účastník (Participant)

    Ak najdes na ebay za 400€ iPhone 4 alebo tak si pre mna sef :)

    #243629
    Adrian91
    Účastník (Participant)
    #243630
    EgoPrinc
    Účastník (Participant)

    oni tam majú ten 32GB :P

    #243633
    Adrian91
    Účastník (Participant)

    No tak to beriem spat. Sa nezdaju.

    #243644
    ViRPo
    Účastník (Participant)
    #243702
    macblogger
    Účastník (Participant)

    Adrian91: je skvele mat blokovany telefon na AT&T…ale tu na Slovensku ti tazko pojde. Najdi inu.

    #243741
    Adrian91
    Účastník (Participant)

    Ale oni nepisu či je odblokovany :)

    #243743
    macblogger
    Účastník (Participant)

    Ked je z USA ebay.com tak je vzdy blokovany a vacsinou ani neposielaju na Slovensko ale ak poslu tak to tiez nieco stoji + 20% dph a pod 10% clo (na elektroniku). Ne europskom ebay.co.uk uz ziaden taky nenajdes a pripocitaj aj postovne.
    Ten z tvojho linku je navyse pouzivany polrok :)

    #243744
    davo233
    Účastník (Participant)

    Mňa zarazila ešte jedna vec :http://www.mp3.sk/apple-iphone-4-16gb-biely-p-106567.html
    majú ho aj na Slovensku! síce je “rezervujte si” ale táto firma je dôveryhodná a k tomu ešte máte aj záruku…

    #243745
    Io (:
    Účastník (Participant)
    #243746
    macblogger
    Účastník (Participant)

    BIELY IPHONE NEEXISTUJE, NEVYRABA SA, NEMA HO APPLE, NIE JE V USA…a vy si stale myslite ze firma pracujuca v prenajatom sklade na Vajnorskej na SLOVENSKU ho uz ma ? :D

    #243747
    macblogger
    Účastník (Participant)

    lo (:
    to ze na tvoj koment nikto nereagoval v sekcii Nespolahlivy obchodnici (ktory tam vobec nema co robit) este neznamena ze to musis skopirovat do kazdej temy….neviem co chces presne pocut. Je to najskor obycajny preklep (ako napriklad ten tvoj smajlik naopak) ale ak ta to potesi tak zareagujem aj ja na ten inzerat:

    ROFL, LOL OMFG to co ma byt jakoze 4GS NEMOZEEEE Z TOHO :D :D :D :D :D :D :D
    ja zdochnem, OMFG, LOLLOLOLOLOLO :D :D :D
    respekt kamo :D :D :D OMFG

    #243750
    Mirecek.sk
    Účastník (Participant)

    To musi byt podvod!!!!

    NA stránke vpravo dole je napisane: Dušan Vyderman/majiteľ

    toto meno nie je registrované v OBCHODNOM REGISTRI ani v ZIVNOSTENSKOM REGISTRI!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    a kazda seriozna firma ma na svojej stranke uvedene sidlo a prevadzku!!!!!!!!!!!!!!!!!

    JE TO PODVOD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    #243767
    Julien
    Účastník (Participant)

    No tak na tu predajnu v BA sa urcite prijdem pozret ale tou cenou to uplne zabili :D :D :D 1300€ koli bielemu krytu ??? Kde je zdravy usudok ? Upgrade 600€ za inu farbu krytu umrem :D
    Ale inak maju lakave ceny urcite navstivim tu exkluzivnu predajnu ktora ma ceny nizsie ako bez DPH :D :D

    #243768
    Io (:
    Účastník (Participant)

    Ja viem ale tak aj tuto to teooreticky patrý :) tak som to dal aj sem :DA ten smajlík ja naschvál :P

    #243770
    macblogger
    Účastník (Participant)

    D: aj ja som ho dal teraz naschval D: D:

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 81 až 100 (z celkového počtu 111 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.