P: Macbook Pro 17’/16gb/256ssd + 320hdd

Domov Diskusné Fóra Nezaradené P: Macbook Pro 17’/16gb/256ssd + 320hdd

Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)
  • Autor
    Príspevky
  • #104483
    gorazd
    Účastník (Participant)

    Zdravím, predám macbook pro 17′ – rocník 2011, je to veľmi našlapaná mašinka v zákalde mala 8gb ram vykonnu grafiku a 256gb ssd, následne tam bolo pridaných dalsích 8gb a este jeden 320gb disk, nainstalovany maverick os – velký problém na ktorý upozorňujem jeposkodený(vhodný na sučiatky pripadne pouzivat cez externy monitor alebo skusit opravit). Totiž prednedávnom som si ho z vrchnej strany klavesnice oblial a schytali to 3piny, ktoré mi odrovnali display inak stale fungoval cez externý monitor(display by mal byt tiez funkčný akurát to prepojenie na zakladovke je vcudu). Oprava vychadzala draho ale bolo mi povedané, že nejaký šikovný majster bz to mohol skusit prepajkovať mohlo by to ist.

    Je mi ho luto lebo fakt bol super aj na zlozitejsie prace – graf. programy a podobne – vykonnostne neni vobec za zenitom prave naopak. Teraz mam retina 13tku a veru vykonnostne je to pre mna citelny rozdiel. Ak by nahodou niekto mal zaujem o tento stroj ako stolový pocitac alebo na suciatky – display, telo, ram, disky atd…vieme sa urcite dohodnuť, rad by som vsak bol ak by to niekto kupil v celku, viem to dat v takom prípade aj za lepsiu cenu. Kto je znali vie, že takato zostava sa pohybovala na hladine 3000eur… moja predsstava za komplet cca 500eur, pripadna dohoda alebo vas navrh. Ak by mal niekto zaujem o jednotlive casti mozete ma kontaktovat a dako sa dohodneme.

    Len osobny odber LM/BA.

    fotky: https://www.dropbox.com/sh/txebfvb5qju0rgn/AABBwTV49Cew2j9cka9Cge-va?dl=0

Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.