Macbook Air Early 2014 – vypadky zvuku cez externy reproduktor

18. novembra 2017 o 14:31 Pomoc: hardware peter555
  • 18. novembra 2017 o 14:31

Ahojte, kupil som si externy bluetooth reproduktor Sony SRS-XB10. Bohuzial, akosi si nerozumie s mojim Macbookom a zvuk pravidelne a bezdovodne vypadava. Napriklad, pustim si hudbu cez Spotify, reproduktor hra a v jednom momentne bezdovodne hrat prestane. Najcastejsie sa to stava ak napriklad otvorim nejaku stranku v prehliadaci, zaujimave je ze niektore stranky mu vadia vzdy a mozem si byt ist ze ked ich otvorim, zvuk vypadne. Inokedy su ale vypadky zvuku nepodmiene nicim -hudba hra, ja som uplne mimo pocitaca a zvuk vypadne. Riesenie, ktore v tomto pripade pomaha je, ze idem hore na liste do nastaveni Bluetooth, najdem si medzi zariadeniami reprak a cez Open Sound Preferences zmenim hocico v Output alebo Input hlasitosti. Casto nemusm ani nic menit, staci iba vojst a otvorit tieto taby. Zo zaciatku je zvuk akoby dunivy a tlmeny ale po chvilke sa spamata. Povodne som si myslel ze sa jedna o chybu reproduktoru, avsak na priatelkinom Macbooku Pro hra bez problemov. Any ideas? Budem vdacny za kazdy napad, kedze zacinam byt zufaly. Diky!

Musíte byť prihlásený aby ste mohli prispievať do tejto témy

Inzercia

Send this to a friend