Macbook Air Early 2014 – vypadky zvuku cez externy reproduktor

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware Macbook Air Early 2014 – vypadky zvuku cez externy reproduktor

Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)
  • Autor
    Príspevky
  • #518577
    peter555
    Účastník (Participant)

    Ahojte, kupil som si externy bluetooth reproduktor Sony SRS-XB10. Bohuzial, akosi si nerozumie s mojim Macbookom a zvuk pravidelne a bezdovodne vypadava. Napriklad, pustim si hudbu cez Spotify, reproduktor hra a v jednom momentne bezdovodne hrat prestane. Najcastejsie sa to stava ak napriklad otvorim nejaku stranku v prehliadaci, zaujimave je ze niektore stranky mu vadia vzdy a mozem si byt ist ze ked ich otvorim, zvuk vypadne. Inokedy su ale vypadky zvuku nepodmiene nicim -hudba hra, ja som uplne mimo pocitaca a zvuk vypadne. Riesenie, ktore v tomto pripade pomaha je, ze idem hore na liste do nastaveni Bluetooth, najdem si medzi zariadeniami reprak a cez Open Sound Preferences zmenim hocico v Output alebo Input hlasitosti. Casto nemusm ani nic menit, staci iba vojst a otvorit tieto taby. Zo zaciatku je zvuk akoby dunivy a tlmeny ale po chvilke sa spamata. Povodne som si myslel ze sa jedna o chybu reproduktoru, avsak na priatelkinom Macbooku Pro hra bez problemov. Any ideas? Budem vdacny za kazdy napad, kedze zacinam byt zufaly. Diky!

Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.