Ako chrenit svoj Macbook?

Domov Diskusné Fóra Nezaradené Ako chrenit svoj Macbook?

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 21 )
  • Autor
    Príspevky
  • #99822
    culi7
    Účastník (Participant)

    Pouzivate niekto nejaky program napr. ked sa zle zadá heslo tak posle fotku cloveka na email? alebo nieco podobne? ak hej napiste nazov softu. PS: ja som nasiel len: AuthSight – ale moc info o tom nie je. Dakujem

    #381333
    mcmatej
    Účastník (Participant)

    das tam chrenu a je ;)

    #381334
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    A aj cesnak proti upírom ;-)

    #381336
    weritass
    Účastník (Participant)

    ten cesnak zevraj fakt pomaha som pocul :)

    #381337
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    A keď zlodej prelepí webkameru?

    #381338
    culi7
    Účastník (Participant)

    o aku presne aplikaciu ide?

    #381340
    iTuxx
    Moderátor

    Cierna izolacka zarucene zabrani odoslaniu fotky po nespravnom zadani hesla.
    Co sa tyka tvojej primarnej otazky, ako chrenit svoj macbook, mas v podstate 2 moznosti: pouzijes sladkasty chren s bielou supou, alebo modrasty s drsnou supou, ktory ma velmi palivu chut. Ja osobne odporucam ten prvy v sladkokyslom naleve. Ked k macbooku pripevnis aj dusenu sunku a krajany cierny chlieb, zlodej aj zabudne ze chcel nieco kradnut, sustredi sa len na tuto lahodku. Nezabudni macbook dobre nachrenit, nesetri. Ide o tvoj majetok.
    Este taka malickost, chren mozes v chladnicke skladovat pri teplote 0-1°C az 12 mesiacov. S cibulou a medom je velmi ucinny proti kaslu. A posobi preventivne aj proti zoznamovaniu s babami v bare.

    #381344
    culi7
    Účastník (Participant)

    Ďakujem za plnohodnotné informácie. Zastavím sa dnes v obchode kúpim chcem a chilli nech to stojí za to!

    #381346
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    Aký je to model macbooku? Ak nový, chren netreba, maju uz v sebe Fresh Storage

    #381347
    ND
    Účastník (Participant)

    Pozuj culi7, chcema nekupuj. Ma vela chrobikov.

    #381352
    freee
    Účastník (Participant)

    ja by som svoj nechrenil vobec..a ked uz tak s domacim chrenom,tie z obchodu su zriedene,slaba ochrana a bohvie co dotoho davaju..mozno ma nejaky backdoor,by som tomu chrenu neveril..

    #381354
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    Taký ementál je dierami preslávený… Myslíš, že keď použiješ chren, si v bezpečí?

    #381359
    iTuxx
    Moderátor

    Lukas, ale emental je ako Windows XP, aj ked je deravy, tak je pouzivany. Ak chces byt naozaj chreneny, musis pouzit jedine chren. A freee ma asi pravdu: jedine ten domaci je bezpecny.

    #381360
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    Aká je doba záruky na chren?

    Jedna 50-tnička sa potrebuje zbaviť starého chrena… Tak či bude moj macbook chreniť dosť :-)

    #381362
    culi7
    Účastník (Participant)

    je až neuveriteľné čo dokáže jeden preklep… normálne mam chuť na chren :)

    #381366
    freee
    Účastník (Participant)

    culi7,prepac trocha sme sa zabavili..tak trocha aj k vcei..o ziadnom takom programe neviem,na iphone existuje iCaughtU,robi presne to co si popisoval..na macu asi len “najst moj mac” v systeme cez icloud..samozrejme to sa tyka odcudzenia..

    #381382
    vlado_bb
    Účastník (Participant)

    culi: klobuk dolu, ze si to vzal s humorom … a pokial ide o to, co si sa pytal, skutocne je asi jedinym riesenim davat si na MacBook pozor. Pokial ide o antiviry, nepotrebujes nic, staci sa iba rozumne spravat a neinstalovat bezhlavo vsetko co uvidis.

    #381386
    raul
    Moderátor

    boze, chalani, strasne som sa pobavil, velmi ako uz davno nie :D :D :D

    #381391
    miskosvk
    Účastník (Participant)

    LOL ujebavam sa tu sam doma ako postihnuty :D dobre davate, len tak dalej :DDD ja si idem zatial nachrenit kusok chleba…

    #381393
    PET
    Účastník (Participant)

    iAlertu

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 21 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.