jailbreak ios7

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software jailbreak ios7

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 30 )
  • Autor
    Príspevky
  • #97976
    mr.jack
    Účastník (Participant)

    skúšal som jailbreak na ios7.0.4 všetko prebehlo v poriadku, reštartlo ipadmini a odvedy sa rozvieti len logo a nič viac… nenajde ho ani itunes. vete niekto poradiť ako ho rozbehať. DIK

    #374124
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Dat do DFU modu, restorovat v iTunes a na cely JB sa vykaslat

    #374125
    mr.jack
    Účastník (Participant)

    dik už som to nasiel v prispevku nižšie

    #374813
    basman
    Účastník (Participant)

    mam iphon4 ios 6.1 jailbreak (som nesmierne spokojny,ale clovek stale spekuluje)
    uvazujem ios7 a samozrejme novy jailbreak
    napiste poznatky kto to uz spravil ci mam ist do toho…dik

    #374816
    bawy
    Moderátor

    mám i5 iOS7 nahodil som JB za účelom zálohy SHSH keby náhodou niečo do budúcna…neskôr som si nahodil starý dobrý activator a swipeselection a nastavil si gesta podľa ľúbosti…viac nepotrebujem (pre rýpalov nekradnem apps, poctivo kupujem)

    #374817
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    bawy: Na zalohu SHSH netreba robit JB, len tak do buducna :-)

    #374818
    bawy
    Moderátor

    aha, to som netušil a ako na to mimo JB?

    #374819
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Cez Tiny Umbrella, staci napichnut iphone a kliknut na Save SHSH a ulozia sa ti lokalne na tvoj Mac do zlozky – /Users/User/.shsh pokial si sam cestu nezmenis.

    #374862
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    dnes som aj ja nahodil. este som ani nestihol nic nainstalovat a uz som vsimal problemy, 1, pri telefonate horny status bar(operator, cas…) pri telefonate svietil na cierno teda bol necitatelny, 2, vsetky aplikacie si odomna nanovo ziadali povolenie alebo zamietnutie na push hlasenia, no a ked som uz spustil samotnu cydiu tak repozitor ultrasn0w ani nefungoval, pridal som si insanelyi.com, neslo ho aktualizovat kym som neaktualizoval zakladne polozky a ani po tom vsetko to nenapravilo moje prve problemy. je vidiet ze tento JB bol pusteny do sveta bez saurikovho vedomia a suhlasu a takto to aj vyzera. neviem si predstavit ako vyzerala verzia 1.0. JB sa umna zohrial asi 4 hod a poslal som ho tam odkial prisiel.

    #374889
    bawy
    Moderátor

    MoRFi: to je fakt zaujimavé, ani jeden z Tvojich syndrómov sa u mňa neprejavil, v podstate okrem activatora neviem že JB mám

    eraserv6: vďaka za info, ale za tie 2 dni som si zas zvykol na activator asi pri JB opäť ostanem hehe

    #374956
    basman
    Účastník (Participant)

    ako to ide na 4-ke iphone s ios7a JB,napiste pls…

    #374959
    raul
    Moderátor

    zaujali ma problem morfi vs bawy :D

    morfi, ako si robil jb?
    a bawy, ty?

    myslim tym, postup, aplikacia na jb, system atp… diky :)

    #374961
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    raul: update na 7.0.4 cez itunes. Zaloha. Vypnutie hesla telefonu. Jailbreak cez evasi0n 1.2.5(neviem presne, beta)

    #374963
    bawy
    Moderátor

    ja som len stiahol appku hneď po tom čo ju uvolnili, stlačil jailbreak a bolo, nič viac..nainštaloval som si activator a swipeselection a iCleaner ktorý mi uvolnil 1,3 gb, ja som teda vskutku natešený, že všetko bez problémov, ale možno to je aj tým, že neinštalujem kadejaký blud, ktorý masívne zasahuje do systému..

    #374967
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    bawy ja som praveze neinstaloval nic :D chcel som iba iCleaner ale ten je iba do ios 6.x, nasiel som aj pre iOS 7 ale iba beta verziu takze som ho nenainstaloval. Aku verziu iCleaner si stiahol?

    #374971
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Morfi : Mozno tam je pes zakopany ze si robil update na 7.0.4 a nie restore. Niekde som dokonca cital ze doporucuju prave restore pred JB

    #374995
    basman
    Účastník (Participant)

    neverim ze nikto nema na iphone4 ios7-ku s JB,ozvite sa

    #375005
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    vyryvacna: naco JB?

    #375009
    bawy
    Moderátor

    Jozef písal som to vyššie..ja som robil JB len kvôli zálohe SHSH ..teraz už viem že ani to nie je potrebné, a už keď ho mám tak som si stiahol 1)activator a 2)swipeselection a 3)iCleaner lebo sú to strašne fajn veci, no určite to nie je nič bez čoho by som neprežil..naozaj si myslím že drvivá väčšina ľudí si dáva JB len kvôli kradnutiu.

    #375011
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    eraserv6: teda je mi to uz jedno :) aj tak som sa iba doma nudil ;)

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 30 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.