iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1,321 až 1,340 (z celkového počtu 1,445 )
  • Autor
    Príspevky
  • #338880
    Rob
    Účastník (Participant)

    vlastr: ja som tiez bol na jednej predajni a tam to nevedeli spravit aj ked som im hovoril ako na to :) tak som isiel na dalsiu predajnu a tam uz vedeli. vsetko zalezi od ludi…
    a v mojom pripade teraz kedy niekto objedna kuriera ktory mi to privezie..

    #338883
    ruidos
    Účastník (Participant)

    len odkial beriete tie info ze su na centralnom sklade. ?

    #338890
    vlastr
    Účastník (Participant)

    Ruidos:no mne to vzdy povie nejaky predajca v telekome v Laugariciu. Vzdy ked som tam prisiel a pytal sa na iphone hned tukala do kompu a pozerala stav centralneho skladu. Akurat ak chches kupit iphone za plnu cenu tak ti asi nebude ochotna taketo nieco pozerat. Ide asi fakt o to ze mnoho predajcov v telekome nevie ako zistit stav skladovych zasob… Cize chod do lauga ak ti to nerobi problem a daj si spravit objednavku. len teda sa ponahlaj vyssie som pisal ze 32gigove boli 4 a 64gigovych bolo okolo 40… Len toto cislo sa asi rychlo meni kedze je to sklad minimalne pre cele zapadne slovensko (a mozno aj cele slovensko, ale to uz isto neviem)

    #338893
    ruidos
    Účastník (Participant)

    Vlastr : len ked ja zhanam 16 gb verziu. Ale aj tak dik za tip

    #338899
    Remm1
    Účastník (Participant)

    Vlastr: Dik za info zajtra skusim ist do lauga pre jednu ciernu 64gb :)

    Inac dnes som bol v ZA v mirage teta za pultom povedala ze nemaju ziaden iphone v celej SR.
    Dnes v noci maju na sklad prist 30x iphone 5 32gb.

    #338901
    ruidos
    Účastník (Participant)

    :-) zasnem.. info o 16-stkach ?

    #338903
    SaBeRs
    Účastník (Participant)

    Orange konečne dostal iPhone 5 Black 32 GB … Objednával som 28.9.2012 na predajni a včera som si poňho bol … všetko sedí ako má :)

    #338907
    vlastr
    Účastník (Participant)

    Ruidos: no tak to sme dvaja co chceme 16tku… som osobne zvedavy kedy budu, sice si ma slecna napisala ze ma bude kontaktovat ale ci to bude nejak zvlast pozerat o tom dost pochybujem… sestnastky zatial teda nie su a ja chcem len biely takze sa asi nacakam nejaky ten cas ale zase neponahlam sa a pockam si… aj ked pod stromcekom by to bolo lepsie :) inak chcem to brat na podla seba naj 5 s 30% zlavou cize za 21€ mesacne, coz by som ho mal mat za 389€. to len pre upresnenie ze tie zlavy s telefonom naozaj telekom dava… a upozornujem ze teda nie som zakaznik co by mal sto eurove faktury :)

    #338941
    aBBotik
    Účastník (Participant)

    Ja som si vzal 16gb verziu z telekomu…predajca v Auparku KE si ma zapisal do diara a hned ako bol iphone na predajni tak mi volal…zhodou nahod bolo to ze vtedy ked ich dostali na predajnu tak uz im nabehli aj na centralny sklad..trovalo to asi 13 dni ale dockal som sa :) som zvedavy kolko bude cakacka teraz kedze aj polovicka si ho ide vziat :) a uz ju ma zapisanu tiez :)

    #338971
    pariss226
    Účastník (Participant)

    V stredu mi prišla sms od Orangeu v znení: “Dobrý deň, Vážený zákazník v prípade že ste dnes obdržali sms o pridelení mobilného telefónu k vašej objednavke, ospravedlnujeme sa. K zaslaniu došlo omylom. Vašu objednavku evidujeme stále ako nevybavenu a po prideleni mobilného telfonu Vás budeme infomovať. S pozdravom Orange.” už sú fakt na smiech :D

    #338973
    ruidos
    Účastník (Participant)

    ajaj. to neprjemna sprava

    #338978
    marko10
    Účastník (Participant)

    Teraz pozerám že v orange e-shope dali už aj 64GB biele aj čierne no len som zvedavý kedy príde mne 16GB :D

    #339077
    sairik
    Účastník (Participant)

    neviete niekto ci ma telekom problem s 3G sietou ? Zilina. dnes sa mi stalo viackrat, ze som volal a povedal som par slov a napisalo mi, ze hovor zlyjal. druha osoba sa mi nevedela naspat dovolat a hned mi prisla sms o zmeskanom hovore.

    ked som prepol na 2g tak to vyzeralo v pohode

    mam pocit, ze take nieco uz niekto tu pisal

    (ps. rozculuje ma predikcia na macbooku, stale ma to opravuje ked nepisem rychlejsie, poradte ako to vypnut lebo zrusim nervy :-D )

    #339213
    Rob
    Účastník (Participant)

    takze cakam uz dalsi den a stale nic, je tu niekto kto mal objednany mobil z telekomu cez kuriera? ako dlho mu to trvalo? ja cakam uz od 28.11 a to mam aj imei toho telefonu co bol na sklade. nerozumiem ako to moze kurierom trvat tak dlho…

    #339218
    petto16
    Účastník (Participant)

    @sairik: mal som rovnaky problem ale v presove, po restarte iPhonu vsetko vporiadku, ale uz sa to opakuje velmi casto raz vypadok internetu a neskôr sa mi nik nevie dovolat a ani ja sa neviem dovolat, po restarte pridu sms o zmeskanych hovoroch.

    #339226
    sairik
    Účastník (Participant)

    iphone 5 alebo iny ?

    #339227
    sairik
    Účastník (Participant)

    mne pomaha ak vypnem 3G, v 2G to ide … restart nepomoze

    #339234
    sarky
    Účastník (Participant)

    Dobrý deň, bohužiaľ, dostal som sa aj ja k tejto problematike, aj keď som o nej doteraz nevedel. Vlastním iPhone 5 od 1.12., doteraz som s ním bol maximálne spokojný, no včera večer som chcel vytociť číslo a vypisalo mi “hovor zlyhal”. Skúšal som vybrať simku počkať chvíľu a dať naspäť, resetoval som nastavenia siete, restartoval som telefón skúšal som čokoľvek aj režim lietadlo, no nic nepomohlo. Simku mam novú, ako vravim až doteraz neboli žiadne problémy. Všimol som si, že po vypnuti/zapnuti 3G začne signál klesať.. Nevie mi niekto poradit čo s tým? Budem to musieť reklamovat? Nemáte skúsenosti s tým, ako dlho to trvá? Budem rad za akúkoľvek pomoc a rade. Ďakujem pekne.

    #339262
    Rob
    Účastník (Participant)

    to gorky:
    tebe uz prisiel iphone z telekomu?

    #339276
    Remm1
    Účastník (Participant)

    Inak mna by zaujmalo ked:
    -Iphone 5 je v BA na sklade
    -Zmluva podpisana
    -Mam aj IMEI

    Preco dodanie trva 7-14 dni ? Ten kurier chodi peso alebo co :D
    Ake su vase skusenosti ?

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1,321 až 1,340 (z celkového počtu 1,445 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.